Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová věštba lásky na září: Vyberte si jednu ze 3 karet a nahlédněte do své budoucnosti

Info ikona
Tarot

Co vás v září čeká a nemine v milostném životě? Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte to. Tarotový výklad pro vás připravila kartářka Alice Cross, známá také jako Alchymistka. Pojednává o těch, kteří jsou ve vztahu, ale i o nezadaných. Budete mít štěstí v lásce, nebo vám karty věští smůlu?

O tarotu

Tarot je z psychologického hlediska vizuálním ztvárněním psychických stavů. Nabízí vhled do osobních motivů a do duchovního i profesionálního vývoje člověka. Jako mapa vědomí obsahuje Tarot obraz veškerých lidských zkušeností a prožitků. Tarotový symbol je vnější obraz našich vnitřních procesů.

Info ikona
Karty

Jak si vybrat svoji kartu?

Je důležité si najít chvilku klidu, kdy se budete moci koncentrovat na intuitivní výběr vaší karty. Neměli byste se v tu dobu nacházet v rušném prostředí, abyste se zvládli soustředit. Kartu si nevybírejte náhodně, vaše karta není ta, na které vám hned ulpí zrak. V hlavě si položte otázku, co vám přinese měsíc září v lásce, snažte se koncentrovat se na tuto myšlenku. Prohlédněte si karty na obrazovce a zavřete oči. Soustřeďte svou mysl, brzy se vám ukáže karta s číslem, která vám předpovídá vývoj budoucích událostí. Jakmile budete mít hotovo, pokračujte na výklad, kde si najdete číslo vaší karty a zjistíte, co vás čeká a nemine.

Pozitivní myšlení, které vám změní život: V jeho sílu věřil i Stephen Hawking, jak si jej osvojit?

svetzeny.cz

Karta číslo 1: Devět pentaklů

Info ikona
9 pentaklů

V lásce vás v září čeká štěstí, karta Devět pentaklů je obecně velmi pozitivní. Pokud jste ve vztahu, pak tato karta značí stabilitu a bezpečí. Svým partnerem si můžete být jisti. Máte po svém boku osobu, o kterou se skutečně můžete opřít a vždy vám pomůže. Je možné, že vás partner v září podrží a poskytne vám podporu při plnění vašich snů. Možná toho v práci budete mít hodně a on zastane většinu domácích prací nebo vám usnadní životní situaci, ve které se nacházíte. Jedno je jisté, z překážek si nedělejte těžkou hlavu, na své straně máte spolehlivého parťáka, nejste na to sami.

Nezadaným Devět pentaklů věstí nezávislost a užívání si. V září nebudete mít náladu s někým budovat vztah, chcete se pouze bavit a poznávat nové protějšky. Ceníte si své svobody a nechcete nyní nic měnit. Ačkoliv se vztahu z principu nebráníte, nyní si chcete naplno užít romantiky a zamilovanosti. Do života vám může přijít člověk, který vás naprosto okouzlí. Bude to někdo fyzicky krásný s dobrým módním vkusem. Nepůjde ho přehlédnout a jeho zájem vás bude těšit. Tento člověk však nebude mít zájem o vážný vztah, proto zvažte, zda se s ním chcete zaplést. Pokud tento fakt nepřijmete, čeká vás na konci tohoto románku zlomené srdce. Ještě jednu věc byste měli vědět, tato karta značí i těhotenství.

Karta číslo 2: Královna pohárů

Info ikona
Královna pohárů

Královna pohárů představuje dobré vyhlídky ve vztazích pro zadané i single osoby. Pokud jste ve vztahu, tato karta říká, že mezi vámi jako partnery panuje rovnováha a váš vztah je harmonický. Je to karta, jejíž význam se točí kolem péče. Může to znamenat, že se v září postaráte o partnera nebo on o vás. Královna pohárů je vřelá, láskyplná a starostlivá, své vlastnosti vám propůjčuje v tomto měsíci. Tato karta také symbolizuje emocionální bezpečí ve vztahu. Tento měsíc nebudete mít o svém partnerovi žádné pochyby, že je pro vás ten pravý.

Zbystřit by měli nezadaní, pro ty bude září skvělým časem pro lásku a romantiku. Určitě neseďte doma a vyrazte do společnosti, máte velké šance na seznámení. Tento měsíc vás nejvíce zaujme osoba narozená ve vodním znamení (Rak, Štír, Ryby). Bude to citlivá duše, mající vlastnosti Královny pohárů – empatii, starostlivost, upřímný zájem o druhé. Pokud stojíte nohama pevně na zemi a jste spíše pragmatik, bude vám tento člověk připadat jako z jiného světa. Je to totiž velký snílek s hlavou v oblacích. Platí ale, že protiklady se přitahují, zkuste tohoto člověka poznat blíže. První krok budete muset jednoznačně udělat vy, jelikož se bude jednat o osobu plachou a stydlivou. Tato osoba má dobré srdce a byla by vám oddaným a věrným partnerem.

Karta číslo 3: Sedm holí

Info ikona
7 holí

Sedm holí není příliš pozitivní kartou, pokud jde o vztahy. Má dva základní významy: soupeření ve vztahu a také boj o vztah. Může nastat hned několik situací, tou první je, že budete o svůj vztah nuceni bojovat. Nutně v tom nemusí být zapojená třetí osoba, je možné, že váš partner je dlouhodobě nespokojený s něčím, co vy odmítáte změnit, což vede k šarvátkám. Také to může značit soupeření ve vztahu, kdy namísto abyste se jako partneři podporovali, budete se k sobě chovat jako dva soupeřící kohouti na smetišti. Může se to týkat peněz i kariéry, kdy jeden z vás tomu druhému může závidět jeho úspěch a házet mu klacky pod nohy. Takové chování do vztahu nepatří. Rovněž tato karta symbolizuje nutnost překonávat překážky ve vztahu, sami si musíte položit otázku, zda vám tento vztah stojí za to, abyste do něj investovali energii, v září to totiž nebude jednoduché období.

Nezadaným Sedm holí věstí boj o osobu, která se jim líbí nebo ji dokonce tajně milují. Otáleli jste s vyznáním lásky příliš dlouho? V tom případě teď budete muset zabojovat, jinak můžete o danou osobu přijít na dobro. Nejste totiž jediní, kdo si na ni myslí. Váš sok či vaše sokyně v lásce rozhodně nebude někdo, koho byste mohli jen tak ignorovat. Budete se muset hodně snažit, abyste osobu, o kterou stojíte, získali právě vy. Pokud se necháte zahnat do kouta a neprojevíte své city, můžete být přehlédnuti. Proto se nebojte být iniciativní a danou osobu konečně někam pozvěte.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

The Dark Mansion Tarot - LIMITED EDITION, výrobce Taroteca Studio

Prokletí očí: Člověka s rysem sanpaku prý potká tragický osud. Měla je princezna Diana i John F. Kennedy, co je pro ně typické?

svetzeny.cz