Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Ženám narozeným v těchto 4 znameních zvěrokruhu ostatní ženy závidí. A mají pro to pádný důvod!

Info ikona
žena, žávist

Tipnete si, kterým čtyřem znamení zvěrokruhu ostatní ženy závidí nejčastěji? Ve skutečnosti by toužily být jako ony, ale charisma, průbojnost, atraktivita a další kladné vlastnosti těchto znamení jim zoufale chybí. Na jaká ženská znamení zvěrokruhu prostě nejde nežárlit?

Beran

Pro ženy narozené ve znamení Berana je typické, že jsou nezávislé, samostatné a silné. Tyto vlastnosti jim ostatní ženy mohou jen závidět. Řada z nich by chtěla mít sebejistotu a charisma, které ženy ve znamení Berana vyzařují. Mívají velký úspěch u mužů, kteří jsou jimi přímo fascinováni, protože jsou „nepolapitelné“ a nezkrotné. Žena ve znamení Berana je velmi náročná a nikdy se nespokojí s málem. Díky své průbojnosti, pracovitosti a odhodlání to dotáhne daleko a ostatní pak závidí její úspěchy. Navíc má kolem sebe zvláštní auru, hned poznáte, že jste narazili na silného soupeře. Pokud jde o pracovní úspěchy, Berani chtějí vždy vést a nehodlají se s nikým dělit o své místo na výsluní. Umějí být neuvěřitelně tvrdé vůči sokyním v lásce i v práci.

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

svetzeny.cz

Blíženci

Můžete Blížence nesnášet jak chcete, faktem je, že ženy ve znamení Blíženců jsou velmi okouzlující a poutají pozornost. O Blížencích je velmi dobře známo, že mají dvě tváře a můžete si být jisti, že s touto svou vlastností umí pracovat a vždy nasadit tu, která se jim právě hodí. Ostatní ženy mají tendenci na ženy narozené ve znamení Blížence žárlit, protože jim vadí, že je dovedou velmi snadno zastínit. Nejenže jsou tyto ženy velmi charismatické, ale také umí velmi dobře komunikovat a jsou inteligentní. A co víc, flirt jim není cizí, rády ostatní popíchnou tím, že si kolem prstu omotají jejich partnera. Blíženci to vnímají jako zábavu, ostatní ženy se ale při pohledu na ně už tak dobře nebaví.

Lev

Ženy narozené ve znamení Lva jsou zábavné, charismatické, ale přitom také cílevědomé, pracovité, vášnivé a sexy. To je dost kladných vlastností na to, aby jim ostatní ženy záviděly i nos mezi očima. Nutno podotknout, že ženy narozené v tomto znamení tomu jdou tak trochu naproti, protože vždy musejí být středem pozornosti. Jsou to typické královny dramatu, které na sebe strhnou veškerou pozornost za všech okolností. Mají spoustu nápadníků a dobře vědí, že si muže mohou pečlivě vybírat. Jsou také velmi hrdé, ostatní ženy jim tuto vlastnost mohou závidět, ženy – Lvice nikdy neohnou svůj hřbet. Jako by nestačilo, že mají úspěch u mužů, ještě se jim obvykle velmi daří, co se týče kariéry. Mají v sobě totiž potřebnou vášeň, kterou přetaví ve značné úsilí. Lev miluje luxus a udělá cokoliv proto, aby žil na vysoké noze. Ostatní ženy ke Lvicím vzhlížejí a touží být jako ony.

Chcete, aby se začaly vaše sny plnit? Pak potřebujete jen tuhle jednoduchou věc! Budete ohromeni, jak to funguje

svetzeny.cz

Štír

V ženách narozených ve znamení Štíra se ukrývá množství energie a spalující vášeň, na kterou ostatní ženy žárlí. Jsou to ženy, na které se nezapomíná – nezkrotné, vášnivé a sexy. Navíc si Štíry obklopuje jakási aura tajemna, která lidi přitahuje. Nejsou to ženy, které by vám na prvním rande odvyprávěly svůj životní příběh, vždy si hodně věcí nechávají pro sebe, i když jsou ve vztahu. U Štíra nikdy nevíte na čem jste, dokáže si s vámi hrát jako kočka s myší. Ostatní ženy na ně žárlí, protože ženy narozené ve znamení Štíra působí jako životní „klikařky“, které sbalí každého chlapa, v práci jsou úspěšné a každý je obdivuje.

Čtyři záludné hádanky, které potrápí vaše mozkové závity: Kolik z nich zvládnete vyřešit správně?

svetzeny.cz

Numerologie: Jak vypočítat osudové číslo vašeho jména? Prozradí o vás víc, než si myslíte!

svetzeny.cz