Přejít k hlavnímu obsahu

Jaké věci připadají mužům na ženě atraktivní? Budete se divit!

Každá žena touží být pro muže atraktivní a přitažlivá. Existují různá klišé a obecně zažité představy, jak by měla taková kráska vypadat. Vždyť právě proto se pořádají nejrůznější soutěže krásy. Jenže v reálu každého přitahuje něco jiného. Co považují muži u žen nejčastěji za atraktivní? Možná se budete divit, ale o dokonale vyrýsovanou postavu s bujnými vnadami ani tak nejde.

Pro muže je atraktivní postava tvaru přesýpacích hodin

Postava zaujímá u mužů jeden z atraktivních rysů, ale neznamená to, že postava musí být štíhlá a vyrýsovaná. Víte, jak vypadají přesýpací hodiny? Přesně takový typ postavy muži milují. Poměr boků k pasu a silnější boky. Proč právě boky? Protože muži mají podvědomě v genech zakódováno, že silné boky, respektive širší pánev, souvisí se schopností ženy otěhotnět. Taková smyslná postava muže přitahuje. Žena, která své ženské křivky ukáže a nemaskuje je v neforemných kouscích oblečení, pak bývá pro muže atraktivní. 

Dlouhé vlasy jsou pro muže atraktivní

Vlasy jsou korunou krásy, alespoň se to říká. Dlouhé až středně dlouhé vlasy muži vnímají jako velmi atraktivní. Působí to na ně možná žensky, smyslně a když si žena s takovými vlasy umí pohrát, pak je to muže přivábí jako mucholapka. Krátké vlasy mají tendenci působit mužněji. Samozřejmě to neplatí pro všechny, důležité jsou další faktory. 

Červená barva muže upoutá na první pohled

Pro spoustu lidí jde o velmi svůdnou a vášnivou barvu, muže nevyjímaje. Červená rtěnka, spodní prádlo, šaty a podobně budou přitahovat mužské pohledy. Žena s takovou barvou působí smyslně, svůdně a navíc ji to umí dodat potřebné sebevědomí. Nejedno mužské oko spočine na červené barvě.

Jak moc jste atraktivní: Zásadní nejsou prsa, ani dokonalý obličej. Psychologové prozradili, co je nedůležitější

Můžete namítnout, že je důležitější to, jaký je člověk uvnitř. Přesto se atraktivita a krásný vzhled stále řeší. Říká se, že vnímání krásy je subjektivní záležitostí a pro každého je atraktivní někdo jiný. Není to však úplná pravda. Existují studie, které naznačují, že ačkoliv osobní preference hrají velkou roli, skutečně existují sdílené standardy krásy. Přečtěte si, které z nich to jsou. Dost možná je splňujete právě vy.
svetzeny.cz

Sebevědomí a úsměv muže přitahují

Sebevědomí je dokonalý doplněk, který ovšem nikde nekoupíte. Zdravé sebevědomí vyzařuje z každé ženy už na dálku. Ve chvíli, kdy je žena zdravě sebevědomá, cítí se dobře ve svém těle i ve svém životě, je atraktivní i pro muže. Taková žena je přesně to, co hledají. Nikdo nestojí o chudinku. Když k tomu pak ženy přidají úsměv, který nic nestojí, ale umí otevřít spoustu dveří i srdcí, mají úspěch u opačného pohlaví takřka zaručen!

Oční kontakt zvyšuje ženskou atraktivitu

Někteří síle očního kontaktu nepřikládají dostatečný význam. Podívat se ale partnerovi hluboko do očí a dvě vteřiny tak zůstat, zvyšuje vzrušení a jiskření mezi dvěma lidmi. Síla očního kontaktu je mocná. Oči prozradí i to, co nechcete. Takže máte-li o muže zájem, upřete na něj oči. Pokud jste jeho typ, dostane ho to do kolen. 

Která jsou nejatraktivnější znamení zvěrokruhu? Zjistěte podle žebříčku astrologů, na kterém místě se umístilo to vaše

Znamení zvěrokruhu o nás umí prozradit mnoho věcí. Věděli jste například, že má do jisté míry vliv i na náš fyzický vzhled? Astrologové dokonce sestavili žebříček nejatraktivnějších znamení zvěrokruhu, protože každý člověk je svým způsobem jedinečný a přitažlivý. Na jakém místě tohoto žebříčku se umístilo vaše znamení? To zjistíte v našem článku.
svetzeny.cz

Muži mají rádi klidné ženy

Drama a neustálé stresy, to není nic pro spoustu mužů. I když i oni se občas ocitají v náročných a psychicky a emocionálně vypjatých situacích, na ženách milují klid. Pohodová ženská, co ji jen tak něco nerozhází, je v jejich očích rozhodně lepší, než hysterka, která vyšiluje z každé maličkosti. Být s královnou dramatu, která se stará jen o to, aby měla všechny drby z první ruky, to není nic pro ně. Ocení ženu klidnou a uvolněnou.

Tón hlasu hraje v atraktivitě žen roli

Ženy s vyšším hlasem bývají pro muže atraktivnější. Nemáme teď na mysli pisklavý hlásek, ale příjemný a přirozený hlas posazený výše, než je mužský tenor. Takový, který si mohou muži spojovat s příjemnou osobností. Ženy obvykle mohou mít tendenci prohlubovat svůj hlas a mluvit pomaleji v situacích, kdy chtějí působit smyslně, ale ne každý muž je tomu nakloněn. Proto je lepší si na nic nehrát a svůj hlas ponechat v takové tónině, v jaké je. Oni to totiž muži dříve či později stejně prokouknou.

Zdroj článku