Přejít k hlavnímu obsahu

Která jsou nejatraktivnější znamení zvěrokruhu? Zjistěte podle žebříčku astrologů, na kterém místě se umístilo to vaše

Info ikona
Nejatraktivnější znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu o nás umí prozradit mnoho věcí. Věděli jste například, že má do jisté míry vliv i na náš fyzický vzhled? Astrologové dokonce sestavili žebříček nejatraktivnějších znamení zvěrokruhu, protože každý člověk je svým způsobem jedinečný a přitažlivý. Na jakém místě tohoto žebříčku se umístilo vaše znamení? To zjistíte v našem článku.

1. místo: Vodnář

Nejatraktivnějším znamením je Vodnář, a to díky přímo ohromujícímu fyzickému vzhledu. Jemné a husté vlasy, výrazná čelist a především krásné srdce, které je dost velké, aby pomohlo všem okolo. To dělá Vodnáře tak jedinečnými.

2. místo: Beran

Druhé místo patří právem Beranům, kteří jsou vůdčími osobnostmi, jsou spolehliví a také velmi svůdní jedinci, kteří o svých kvalitách velmi dobře vědí. A jak je to s nimi po fyzické stránce? Nikdo neodolá jejich rtům, smyslnému pohledu a dobře tvarované postavě.

3. místo: Rak

Medailovou pozici zaujímá také Rak, který působí čistým a nevinným dojmem, jež se odráží zejména v jejich tváři. Úchvatný vzhled spolu s nápaditou a bystrou myslí, jim propůjčuje schopnost udělat skvělý první dojem. Od něj se často odvíjí mnoho dalších věcí.

4. místo: Kozoroh

Kozorozi jsou lidé tvrdě pracující, kteří se umí obětovat pro druhé. Jejich sebedisciplína je velmi obdivuhodná. Jejich podsaditá stavba těla jim dodává na jedinečném vzhledu, po kterém budou toužit všichni.

Toto je 5 nejméně inteligentních znamení zvěrokruhu: Patříte mezi ně?

Každý člověk je něčím jedinečný a autentický. Ne všichni mohou být oslnivě chytří a inteligentní. Jak to poznat? Podle astrologie. Ne všechna znamení jsou chytrá. Nejméně inteligentní znamení horoskopu nemusí vždycky splnit vaše očekávání. A nemusí být úplně hloupí, prostě jen vidí svět jinak než ostatní.
svetzeny.cz

5. místo: Střelec

Lidé narození v tomto znamení jsou průzkumníky a rádi objevují nové a nové věci. Jejich nezávislost a chuť do života spolu s odzbrojujícím úsměvem umí mnoho. Úsměv není vůbec žádná věda a navíc umí udělat lidi velmi atraktivními, což vám může každý Střelec potvrdit. 

6. místo: Ryby

Rybám rozhodně nechybí laskavost, starostlivost a dobrá intuice. Nevadí jim hnout prstem pro své blízké a i to má pro druhé velkou váhu. Navíc, když se na vás dívají, v jejich pohledu je všechno. Mají ty nejkrásnější oči a jejich pohled umí spalovat i vábit.

7. místo: Blíženci

Blíženci milují společnost a lidi okolo sebe. Jejich tvář zdobí povětšinou úsměv a jsou dobrými baviči, což jim umí také přidat na atraktivitě. Žijí okamžikem, což se druhým lidem líbí a jejich krásná tvář s dobře tvarovanými lícními kostmi tomu dopomáhá.

8. místo: Panna

Panny mají snad elixír mládí, protože nestárnou. Minimálně jejich pleť, která působí velmi pružným a mladistvým dojmem, který druhé vábí jako mucholapka. Všechny ženy jim závidí! Jejich bystrá mysl a rozumná povaha dotváří atraktivitu, kterou disponují.

5 znamení horoskopu, ve kterých se rodí nejvíc prostopášníků. Je mezi nimi i to vaše?

Znamení zvěrokruhu na vás prozradí mnoho věcí. I když horoskopům třeba nevěříte, některé věci prostě sedí. Často se nemýlí nejen charakterové vlastnosti nebo například to, co máte rádi k jídlu. Podle znamení, ve kterém jste se narodili, lze například i odhadnout, jak jste na tom s milostným založením. Některá znamení jsou velmi vynalézavá a ráda experimentují snad v každé oblasti, té intimní nevyjímaje. Jaká jsou nejvíc prostopášná znamení zvěrokruhu? A patří mezi ně i to vaše?
svetzeny.cz

9. místo: Lev

Lvi jsou divocí, odvážní a jejich sebevědomí je na vysoké úrovni. Jsou tak trochu samolibí, takže někdo může mít námitky, ale Lvi ho umí přesvědčit. Jejich korunou krásy jsou vlasy, kterými umí ležérně prohodit ve správnou chvíli.

10. místo: Býk

Velmi loajální a starostlivá povaha Býků je hodnocena druhými jako atraktivní. Jejich ochranitelské srdce je přesně tím, co druzí lidé chtějí. Jsou od přírody tvrdohlaví a po fyzické stránce jsou to právě smyslné a krásně tvarované rty, po kterých u Býka druzí šílí.

11. místo: Váhy

Jsou zrozením elegance a smyslnosti a jejich jemné pohyby jsou přesně to, co druhým učaruje. Dolíčky ve tváři jsou pak tím, co je dělá velmi atraktivními. Jejich snaha o rovnováhu a laskavost je přesně to, co dotváří jejich osobnost.

12. místo: Štír

Štíři mají velmi temperamentní osobnost, která může být maličko panovačná nebo také žárlivá. Problémy s důvěrou nejsou zrovna dvakrát atraktivní, ale Štíři tuto stránku kompenzují svýma očima, které jsou často až hypnotické a do kterých se zamiluje každý.

Zdroj článku