Přejít k hlavnímu obsahu

5 znamení horoskopu, ve kterých se rodí nejvíc prostopášníků. Je mezi nimi i to vaše?

Info ikona
Nejzvrhlejší znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu na vás prozradí mnoho věcí. I když horoskopům třeba nevěříte, některé věci prostě sedí. Často se nemýlí nejen charakterové vlastnosti nebo například to, co máte rádi k jídlu. Podle znamení, ve kterém jste se narodili, lze například i odhadnout, jak jste na tom s milostným založením. Některá znamení jsou velmi vynalézavá a ráda experimentují snad v každé oblasti, té intimní nevyjímaje. Jaká jsou nejvíc prostopášná znamení zvěrokruhu? A patří mezi ně i to vaše?

1. Býk

Býci umí být velmi výstřední a rádi experimentují v mnoha ohledech života. Intimní sféra je pro ně ta, která jim pomáhá objevovat nové limity a přináší nové zážitky. Jsou z těch, kteří s vámi v posteli vymýšlí hotové kejkle a přijdou často s polohami, které ani nevíte, že existují. Jsou často věrní jedinci, ale aby se nenudili, potřebují pořádnou špetku vzrušení a nových impulsů. Takže by vás u nich rozhodně nemělo překvapit, když navrhnou různé praktiky, intimní chvilky na nezvyklých místech a podobně. A pozor mohou být klidně i bizarní!

2. Štír

Kdo by v tomto žebříčku Štíra nečekal. Je to znamení, kterému nechybí smyslnost a touha po nových zážitcích. Jejich touha po intimních hrátkách je velmi vysoká a jsou z těch, kteří si bez nich neumí představit partnerský vztah. Často se začnou nudit a poté hledají nové a nové možnosti, jak si svou vášeň vybít. Musíte se hodně snažit, pokud jim chcete stačit. Jsou v posteli velmi panovační a rádi přebírají otěže velení. Mají však pocit, že tím vyjadřují určitý druh lásky a také to, že jim na druhých záleží.

Jak zlepšit intimní život za jediný den? Není to žádný věda

Skomírá váš sexuální život? Pak vyzkoušejte následující tipy, které, pokud je budete dělat každý den, okamžitě zlepší váš sexuální život.
svetzeny.cz

3. Blíženci

Nemusí to platit nutně na všechny zrozence tohoto znamení, ale i Blíženci mají sklony být tak trošku, řekněme prostopášní. Spousta věcí se odehrává v jejich bujné fantazii a to jsou pak mistry vyprávění. Někdy se mohou odvážit a vše, co se odehrává v jejich hlavě vyslovit. Pokud mají vedle sebe partnera, který jim pomůže některé z nich splnit, pak jsou nejšťastnější na celém světě a umí to dát najevo. Najdou-li k sobě partnera, který jim bude sekundovat, budou žít velmi spokojeně a oddaně. Když se budou v posteli nudit, pak se mohou poohlédnout někde jinde.

4. Lev

Lvi jsou zrozenci Slunce a milují všechny, kteří k němu vzhlíží. Jsou to velmi štědří milenci a mají pochopení pro partnera. Jejich výstřední myšlenky umí prezentovat s noblesou. Občas umí být také sebestřední, protože chtějí vědět, že jsou jedineční. Milují smyslnost a rádi dráždí a nechávají dráždit svou fantazii. Vzrušující prádélko, předehra, smyslné hry. Potřebují potěšení nejen v posteli, ale také mimo ni.

5. Střelec

Střelci umí poměrně neotřele flirtovat, jsou koketní a umí poplést nejednu hlavu. Na první pohled s neřeknete, že jsou nějakými zvrhlíky, ale tichá voda břehy mele. Milují hraní rolí, tady se jejich fantazie velmi vyřádí a jsou schopni naplánovat vše do nejmenšího detailu. A hledají k sobě partnera se stejným ražením. Ve skříni mohou mít nejrůznější kostýmky, které jen podporují jejich hrátky. Občas si v ložnici dopřejí i nějaké to pikantní slůvko, které podnítí jejich touhu.

Zdroj článku