Přejít k hlavnímu obsahu

Tři polohy, které zaručí skvělý sex: Která je ta vaše oblíbená a co o vás vypovídá?

I bez akrobatických poloh si můžete užít úchvatný sex. Vsaďte na osvědčené trio poloh a zjistěte, co o vás jednotlivá poloha vypovídá.

S trochou nadsázky bychom mohli tvrdit, že milostných poloh existuje nepočítaně. Stačí přece zadeček posunout o malinko výš, kolínko ohnout v jiném úhlu a nová pozice je na světě. Některé statistiky tvrdí, že dvojice může zaujmout přesně šest set pozic. Pokud jste někdy listovali Kámasútrou, víte, že toto množství nebude daleko od pravdy. Nicméně většina z nich jsou jen sexuální deriváty, odvozeniny od trojice základních nejoblíbenějších pozic. Která bude nejlépe vyhovovat vám?

Misionář

Neprávem zatracovaná klasika se drží na nejvyšší příčce preferovaných pozic. Zamilovaní si při ní dosyta užijí očního kontaktu, polibků i hlazení. Muži jako dobyvatelé jsou spokojeni, protože mají akt ve své režii. Ženám je příjemná, protože při ní dochází ke stimulaci poštěváčku a klitoridální orgazmus je častější než vaginální, jenž zažívá jen asi každá pátá žena.

Co o vás prozradí: Misionáře upřednostňuje romantická, věrná a klidná osobnost, lehce introvertní, ale něžná, která se ochotně obětuje pro rodinu.

Mohlo by se vám líbit

Sexuální terapeuti radí, jak na lepší sex: Tipy, jak si užít milování co nejvíc

Jaké rady sexuální terapeuti nejčastěji dávají svým klientům, kteří touží po tom oživit svůj sexuální život? Přečtěte si tipy od pěti odborníků, každému se osvědčilo v jeho praxi něco jiného. Tyto jednoduché rady můžete vyzkoušet už dnes, a mít tak lepší sex s partnerem.
svetzeny.cz

Zezadu

Zatímco ve většině Evropy tato animální pozice okupuje pomyslné stříbro, romantičtí Francouzi jí naprosto opovrhují. Podle jistého výzkumu se ve zvířecí říši inspirují jen 4 % francouzských párů, u nás je to víc než polovina. Žena je při této poloze odkázaná na fantazii muže, jenž má volné ruce a může partnerku dovést na vrchol laskáním i jiných erotogenních zón – třeba ňader či hýždí.

Co o vás prozradí: Zadní pozici volí pro milování vášnivé, temperamentní a nespoutné povahy, které oplývají smyslností.

Mohlo by se vám líbit

Čtyři důvody, proč ženy přitahují nedostupní muži: Odpoutat se od nich je těžké, proč milujeme ty, kteří nás odmítají?

Vztah s mužem, který si hraje na nedostupného a vy vůbec nevíte, na čem jste, může být značně vyčerpávající. Přesto je pro řadu žen velmi těžké ho ukončit kvůli těmto čtyřem důvodům. Odpoutat se od těchto mužů bývá těžké, poradíme vám, jak na to.
svetzeny.cz

Jezdecká

Konečně má žena navrch. Může určovat tempo, úhel i hloubku průniku. Muž je jen nástroj její rozkoše. Za svou snahu je odměněn pohledem na rozvášněnou partnerku a její vnady. Pro ženu je tento způsob milování ideální pro nácvik vaginálního orgazmu, který je intenzivnější a komplexnější než klitoridální.

Co o vás prozradí: Takzvaně na koníčka se milují divoké, dominantní dámy, jež od života (i partnera) chtějí maximum. Vždy si stojí za svým rozhodnutím a nenechají si do ničeho mluvit.