Přejít k hlavnímu obsahu

Nejnebezpečnější postelová poloha, při níž může dojít ke zranění: Milostné hrátky se mohou během chvilky změnit v peklo

Info ikona
Muž a žena v posteli

Vášeň, touha, divočení a nejpříjemnější pocit uvolnění. Tak mnohdy probíhají postelové hrátky. Občas se ale mohou změnit v bolestivé peklo, alespoň v případě muže a jeho chlouby. V jaké poloze si lze přivodit velmi nepříjemné zranění? Možná se budete divit. Tato pozice totiž patří v posteli k nejoblíbenějším.

Představte si, že jste zrovna v tom nejlepším a do toho uslyšíte ostré lupnutí a vzrušené vzdechy se změní ve výkřik plný bolesti. To si právě váš drahý ‚‚zlomil” svou chloubu.  

Z nejoblíbenější polohy se stane nejnebezpečnější 

 S největší pravděpodobností jste převzala veškerou iniciativu a v pozici ‚‚na koníčka” mu divoce předváděla, co ve vás je. Stačilo ovšem jedno špatné povyskočení a neštěstí je na světě. Jedna z nejoblíbenějších poloh, kdy muž s radostí pozoruje houpající se ňadra své polovičky a může ve tváři vidět její stoupající vzrušení, se mávnutím proutku změní v polohu nejnebezpečnější. Namodralý penis je toho důkazem.

Milostné hrátky skončí na ambulanci

Naštěstí se nejedná o zlomeninu jako takovou, ale přesto je to podle vyprávění nebožáků, kterým se to přihodilo neskutečná bolest. Ve skutečnosti jde o prasknutí topořivých těles nebo močové trubice. Během chvíle se objeví modřina a z penisu se stane obrovský, nateklý lilek. Rozhodně je potřeba vyhledat lékařskou pomoc a odhodit stud, kterému se asi ani jeden nevyhnete. Ale nebojte, určitě nejste první ani poslední pár, který na ambulanci přijmou s takovým zraněním. V zahraničí drží prim bývalá basketbalová hvězda Dennis Rodman (62), tomu se podařilo zlomit penis celkem třikrát!

Tři polohy, které zaručí skvělý sex: Která je ta vaše oblíbená a co o vás vypovídá?

svetzeny.cz

Vzhůru na operační sál

Než ale dojedete do nemocnice, dejte na penis ledové obklady a stáhněte ho obinadlem. Vašeho milého bude možná čekat operace, aby lékaři dali do pořádku vše, co jste mu divokým rajtováním způsobila. Ve většině případů je následek milostných hrátek vyčištěn od krve a rána sešitá. Chvilková abstinence od sexu ani jednomu z vás po traumatickém zážitku neuškodí. Otázkou je, jestli si ještě někdy partnera osedláte, ale naštěstí existuje mnoho dalších poloh a alespoň budete mít prostor pro experimentování.

Pokud máte doma pořádného drsňáka, tak určitě bude zkoušet, že žádnou pomoc od lékařů nepotřebuje a ‚‚nějak” se to zahojí samo. Rozhodně to svému hrdinovi nedovolte, pokud si ještě někdy chcete užít postelové hrátky. Na poraněném penisu se vytvoří jizva, změní svůj tvar a nebudete se správně dokrvovat. To má za následek jediné - impotenci. A to přece ani jeden z vás nechce.

Zdroj článku