Přejít k hlavnímu obsahu

Návštěva v pařížském swingers klubu: V Les Chandelles si splníte všechny své lechtivé fantazie

Info ikona
Swingers party

Jakmile vstoupíte do podzemí Les Chandelles, ocitnete se v jiném světě. Lehce osvětlené místnosti v labyrintu chodeb vyzývají k těm nejtajnějším postelovým hrátkám. Atmosféra swingers klubu vás naprosto pohltí a ostych rychle opadne. Můžete se oddat intimnostem se svým partnerem, experimentovat s cizími, nebo se jen dívat.

Proslulý klub se nachází v samém srdci Paříže a už více než třicet let slouží všem, kteří se rozhodli trochu okořenit svůj sexuální život. Není to ale obyčejný podnik, kam pustí každého. Má přísná pravidla pro vstup za dveře vášně a neřesti.

Les Chandelles má přísný dresscode

Musíte přijít ve dvojici a taktéž i odejít. Za prvními dveřmi se ocitnete v malé chodbičce, kde si vás pozorně prohlédne oko kamery. Jakmile byste na sobě měli nevhodný oděv, bez milosti vás požádají o odchod. Ženy musí mít sukně a pánové nejlépe oblek. Rozhodně neuspějete napěchovaní do latexu nebo oděvu lehké dívky. Co máte pod oblečením záleží jen na vaší fantazii a na tom, co od swingers party očekáváte. Mějte ale na paměti, že jedno z nejdůležitějších pravidel je důvěra. 

Odhoďte zábrany a vrhněte se do víru vášně

Pokud projdete kritickým okem kamery, odevzdáte mobily, peněženky a ocitnete se na sametovém schodišti s tlumenými světly. Čeká vás vstupenka do vášnivého ráje, kde se vám mohou splnit ty nejtajnější sny. Červené závěsy a zdobené lustry jen dotváří erotikou nabité prostředí. Všichni návštěvníci se zatím rozehřívají na baru, kde hraje moderní hudba. Na první pohled by vás nenapadlo, že skvěle oblečení lidé za chvíli odhodí kromě oděvu všechny své zábrany. A vy s nimi…

Vaše nejtajnější sny se mohou splnit

Jestliže jste nováčkem, je důležité si pozorně prohlédnout jednotlivá zákoutí a místnosti, abyste si vybrali to pravé. Sténání, facky nebo sprostá slova slyšíte ze všech stran a kdykoliv se můžete přidat. Samozřejmě pokud v klubku nahých těl zahlédnete objekt své sexuální fantazie. V klubu najdete vše, o čem jste jen četli nebo s partnerem sledovali v pornu. Tabu zde neexistuje. Necítíte se na hromadné radovánky, nebo drsné sado maso hrátky? Nevadí, stačí se pouze dívat, nechat se inspirovat a až doma zbořit stěny ložnice. 

Vymeťte pavučiny ze své ložnice: Stereotyp, nuda a sexuální abstinence jsou v posteli zakázaná slova

Nezáleží na tom, jestli je vám dvacet nebo padesát let. Stereotypní nuda nemá ve vaší ložnici, co dělat a abstinence už vůbec ne. Ať si každý říká, co chce, sex je ve vztahu důležitý. A jestliže necháte jiskru pohasnout, bude hodně těžké znovu zažehnout plamen vášně. Ovšem ne nemožné…
svetzeny.cz

Majitelka sepsala o swingers klubu knihu

Les Chandelles (v překladu svíce) založila Valérie Hervé (55), jež je svými klienty oslovována jako Madame Valérie. Sama kouzlu swingers propadla a o svém úspěšném podniku sepsala knihu. Doupě neřesti patří k oblíbeným také ve světě celebrit, politiků a veřejně známých osobností. Za ta léta by mohly zdi klubu vyprávět. Madame Valérie samozřejmě cti tajemství svých návštěvníků, ale jedno slavné jméno přece jen ve své knize naznačila. 

Slavný rocker dostal vyhazov

Do klubu nebyl vpuštěn britský rocker, protože nedodržel dresscode. Ke vstupu si nakráčel v roztrhaných džínách a teniskách. Ani profláknutý obličej mu nepomohl a pro porušení základního pravidla mu byl vstup zakázán. ‚‚Tváří v tvář tomuto velmi starému pravidlu z Francie to zpěvák významné britské rockové kapely vzdal. Zaraženě pak zmizel, aby se převlékl. Žádná satisfakce,“ napsala Valerie ve své knize s jasným odkazem na hit (I Can't Get No) Satisfaction od kapely Rolling Stones a každý si domyslel, že oním hříšníkem byl Mick Jagger. 

Vstupenka do hříšně vzrušujícího pekla stojí v přepočtu asi osm tisíc korun a v ceně máte také večeři. Rozhodně ale tento zážitek stojí za to. Dozvíte se skryté fantazie svého partnera a třeba občasné výměně přijdete na chuť. Minimálně svůj vztah pořádně okořeníte. 

Les Chandelles je luxusním swingers klubem
Zdroj článku