Přejít k hlavnímu obsahu

Klub SNCTM: Jak to chodí na nejluxusnějším erotickém místě hříchu na světě. Jeho zakladatel promluvil o tom, co se děje uvnitř

Info ikona
Muž s ženou při milostném okamžiku

Klub SNCTM je známý pro své dekadentní a luxusní večírky, které kombinují umění, erotiku, kontroverzi a extravaganci. Večírky klubu jsou pořádány na tajných a exkluzivních místech, kde teče alkohol proudem a drogy nejsou nic neobvyklého. Jeho bývalý majitel Damon Lawner prozradil, jak to v takovém luxusním klubu vlastně vypadá.

Seznamte se s nejluxusnějším erotickým klubem na světě

Erotický klub SNCTM neboli Sanctum byl založen v roce 2013. Zakladatelem tohoto exkluzivního erotického klubu byl Damon Lawner, který tak chtěl zaplnit prázdné pole na trhu. Inspiroval ho fakt, že se ve společnosti pomalu začalo bořit tabu polygamie a „ostřejších“ sexuálních praktik, které se nacházely v kontroverzní knize Padesát odstínů šedi. Lawner proto vytvořil klub s vizí poskytnout vysoce postaveným jednotlivcům a celebritám prostor pro setkávání a neobyčejné erotické zážitky v prostředí luxusu a diskrétnosti.

Podle spisovatelky a moderátorky Karley Sciortino, která o tomto tajemném místě natočila celý podcast Sanctum Unmasked, musí každý, kdo chtěl do klubu vstoupit, podepsat smlouvu o mlčenlivosti. V jednu dobu o klubu mluvila například i herečka Gwyneth Paltrow, což vyvolalo spekulace o tom, zda klub nenavštívila. Karley Sciortino ve svém podcastu zpovídá bývalého majitele klubu Lawnera a jeho ženu Melissu, kteří odhalují podivné sexuální příběhy, které se v klubu odehrály. Lawner také v podcastu zdůrazňuje, že tenkrát přišel se svým nápadem ve správnou chvíli, zatímco dnes by klub takový úspěch již neslavil. „Kdyby teď někdo řekl: ,Uspořádám špičkovou sexuální párty‘, řekli byste: ,Koho to zajímá?‘“ řekl Lawner v jednom z dílů podcastu. Moderátorka také odhaluje, jak jsou na tom lidé s monogamií či polygamií.

„Kdyby teď někdo řekl: ,Uspořádám špičkovou sexuální party‘, řekli byste: ,Koho to zajímá?‘“ - Damon Lawner, zakladatel klubu

Anketa: 10 nejatraktivnějších mužů Hollywoodu: Kdo je podle vás nejkrásnější? Hlasujte a vyberte vítěze

svetzeny.cz

Podmínky přijetí do klubu jsou přísné

Podmínky členství v klubu SNCTM jsou považovány za nesmírně selektivní a vysoce náročné. Potenciální členové musí projít přísným schvalovacím procesem, který zahrnuje i hodnocení jejich sociálního postavení, finančního statusu a celkové přitažlivosti pro elitní společnost. V klubu je podle Lawnera běžnou praxí, že spolu mají styk zaměstnanci se svými podřízenými, celebrity se svými fanoušky nebo různí umělci mezi sebou. V klubu se zkrátka razí heslo: Co se stane v SNCTM, zůstane v SNCTM. Večírky jsou opředeny tajemstvím a může se na nich stát cokoliv – pokud má člen dostatek peněz. Většinou proto členy tvoří vysoce postavení či bohatí lidé.

Jak to v takovém luxusním erotickém klubu vypadá?

Klub SNCTM má několik přísných pravidel týkajících se chování jeho členů během akcí a večírků. Jedno z těchto pravidel se týká dotýkání ostatních účastníků. Členové klubu se musí například vždy zeptat, aby získali souhlas, než se dotknou nebo navážou fyzický kontakt s jinými osobami. Klub má také své zaměstnance, kteří dotvářejí erotickou atmosféru klubu. Jedná se například o ženy ve svůdném prádle, které chodí mezi hosty a navazují s nimi konverzaci. Někteří zaměstnanci, ale i hosté mají na sobě různé masky, kostýmy či fetišistické oblečení, jako jsou například latexové obleky, korzety atp. Klub navštěvují převážně mladí lidé, kdy nejmladším je leckdy pouhých 18 let. Drogy a alkohol jsou prý součástí každého večírku, ačkoliv se zde drogy neprodávají. Ve svých počátcích byly večírky klubu pořádány v luxusním sídle některého zámožného člena klubu, to se však časem ukázalo jako problémové, jelikož majitel sídla pak nabyl dojmu, že si se svými hosty může dělat, co chce. Damon Lawner nakonec klub v roce 2019 prodal za 1 milion dolarů. Důvodem prý bylo to, že mu životní styl, který jako majitel klubu měl, zničil vztahy s rodinou. Lawner byl chvíli poté z klubu vyloučen, jelikož vypustil informaci o tom, že měl klub navštěvovat prezidentův syn Hunter Biden.

Svůdná Nadia z Prciček oslavila padesátku. Co dnes dělá a jak vypadá?

svetzeny.cz

Zdroj článku