Přejít k hlavnímu obsahu

Anketa: 10 nejatraktivnějších mužů Hollywoodu: Kdo je podle vás nejkrásnější? Hlasujte a vyberte vítěze

Info ikona
Brad Pitt a Leonardo DiCaprio

V záplavě talentovaných a charismatických jedinců v Hollywoodu může být vybrat nejatraktivnějšího z nich docela oříšek. Prohlédněte si v naší galerii výběr deseti výrazných osobností, které oslnily diváky nejen svým hereckým uměním, ale také svým šarmem a přitažlivostí, a zkuste z nich vybrat jednoho vítěze.

10 mužů Hollywoodu, kteří se pravidelně umísťují na předních příčkách nejatraktivnějších osobností

1. David Beckham

David Beckham je bývalý anglický fotbalista a jedna z nejvýraznějších postav ve světě fotbalu. Narodil se 2. května 1975 v Londýně. Během své kariéry hrál za několik prestižních klubů, včetně Manchesteru United, Real Madrid a LA Galaxy. Mimo fotbal se stal ikonou módy a reklamy, spolupracoval s několika módními značkami a získal ocenění za svůj přínos charitativním organizacím.

2. Chris Hemsworth

Chris Hemsworth je australský herec, narodil se 11. srpna 1983 v Melbourne. Proslavil se rolí Thora, boha hromu, v populárních filmech Marvel Cinematic Universe. Jeho herecký výkon a status jednoho z nejpřitažlivějších herců mu vynesly status jednoho z nejžádanějších herců Hollywoodu.

3. Chris Evans

Chris Evans je americký herec, který se narodil 13. června 1981 v Sudbury, Massachusetts. Je dalším z oblíbených superhrdinů ze světa Marvelu a ztvárnil postavu Stevea Rogerse, známého také jako Captain America.

4. Henry Cavill

Henry Cavill je britský herec, narozený 5. května 1983 na Saint Helier, Jersey, jednom z Normanských ostrovů. I jemu vynesla popularitu postava superhrdiny, tentokrát však z dílny DC Comics, Supermana.

5. Ian Somerhalder

Ian Somerhalder je americký herec, model a producent, narodil se 8. prosince 1978 v Covingtonu, Louisiana. Proslavil se zejména rolí Damona Salvatora v televizním seriálu Upíří deníky a objevil se také v populárním seriálu Ztraceni.

Celebrity s šedinami, které se nebojí ukázat aneb Stárnutí s grácií

svetzeny.cz

6. Johnny Depp

Johnny Depp je americký herec a producent, narozený 9. června 1963 ve městě Owensboro v Kentucky a je jedním z nejvýraznějších herců své generace. Depp začal svou hereckou kariéru ve druhé polovině 80. let a brzy se stal jedním z nejobsazovanějších herců Hollywoodu.

7. Brad Pitt

Brad Pitt je americký herec a filmový producent, narozený 18. prosince 1963 v Shawnee v Oklahomě. Brad Pitt se neomezuje pouze na hereckou dráhu, ale je také známý svou producentskou činností.

8. Robert Pattinson

Robert Pattinson je britský herec a producent, narozený 13. května 1986 v Londýně v Anglii. Proslavil se zejména rolí Edwarda Cullena ve filmové sérii Twilight.

9. George Clooney

George Clooney je americký herec, režisér, producent a filantrop, narozený 6. května 1961 v Lexingtonu v Kentucky. Je jedním z nejúspěšnějších a nejuznávanějších osobností v hollywoodském průmyslu.

10. Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio je americký herec a producent, narozený 11. listopadu 1974 v Los Angeles v Kalifornii. Mimo hereckou kariéru je DiCaprio vášnivým ochráncem životního prostředí.

Nejatraktivnější muži Hollywoodu
Zdroj článku