Přejít k hlavnímu obsahu

Celebrity s šedinami, které se nebojí ukázat aneb Stárnutí s grácií

Říká se, že ženy zrají jako víno. Nejedna celebrita dokazuje, že na tomto rčení bude mnoho pravdy, protože i v pokročilém věku vypadají tyto slavné ženy stále skvěle a především by jim nikdo jejich věk nehádal, ačkoliv své šediny neskrývají nebo naopak zdůrazňují.

Salma Hayek se šedinami chlubí na sociálních sítích

Salma Hayek, mexicko-americká herečka a producentka, se narodila 2. září 1966 ve městě Coatzacoalcos, Veracruz, v Mexiku. Své první kroky v showbyznysu udělala v mexickém televizním průmyslu, než se přesunula do Hollywoodu a získala celosvětovou pozornost. Její průlomovou rolí byla postava Fridy Kahlo ve filmu Frida (2002), za kterou byla nominována na Oscara. Salma se věnuje nejen herectví, ale také je známá svojí humanitární pomocí a podporou ženských práv ve světě.

Andie MacDowell šokovala přirozenými vlasy

Andie MacDowell, americká herečka a modelka, se narodila 21. dubna 1958 v Gaffney v Jižní Karolíně. Svou kariéru zahájila jako modelka a postupně se přesunula do filmového průmyslu. Její průlom přišel s rolí v romantické komedii Čtyři svatby a jeden pohřeb (1994).  MacDowell se stala ikonou filmového průmyslu v 80. a 90. letech a hrála v několika dalších úspěšných filmech. Kromě své herecké kariéry se také angažuje v charitativních aktivitách.

Jane Fonda umí stárnout s grácií

Jane Fonda, americká herečka, producentka a aktivistka, se narodila 21. prosince 1937 v New Yorku. Je dcerou slavného herce Henryho Fondy a začala svou hereckou kariéru v 60. letech. Fonda získala uznání a ocenění za své vynikající herecké výkony v různých žánrech, včetně dramatických filmů jako Klute (1971) a Návrat domů (1978), za který získala dva Oscary. Dlouhé roky herečka preferovala blond vlasy, než se v roce 2020 objevila na předávání Oscarů se stříbrnou barvou vlasů.

Jodie Foster odhalila šediny s kolegyní

Jodie Foster, americká herečka, režisérka a producentka, se narodila 19. listopadu 1962 v Los Angeles. Začala svou kariéru jako dětská herečka a brzy dobyla Hollywood. První výrazná role byla ve filmu Taxikář (1976), za kterou byla nominována na Oscara, a stala se jednou z nejuznávanějších hereček své generace. Herečka se objevila stejně jako její herecká kolegyně Andie MacDowell na festivalu v Cannes se šedinami.

Éterická Enya zmizela z očí veřejnosti: Co dnes zpěvačka dělá a jak vypadá?

Její písně jsou nezapomenutelné, stejně jako Enya (62) svým něžným vzhledem. V devadesátých letech slavila zpěvačka nebývalý úspěch a její hudba šla na dračku. Bohužel vzestup na vrchol hudební scény byl pro ni spíš na obtíž a plachá kráska se postupně vytratila ze scény. Co dnes zpěvačka dělá a kam vedly její kroky po ukončení kariéry?
svetzeny.cz

Jamie Lee Curtis se šedých vlasů nikdy nebála

Jamie Lee Curtis, americká herečka a autorka, se narodila 22. listopadu 1958 v Los Angeles. Její kariéra začala v roce 1978, kdy získala pozornost a popularitu díky své roli ve slavném hororu Halloween. Její skvělý herecký výkon v tomto filmu ji rychle ustanovil za královnu hororu a stala se ikonou tohoto žánru.

Helen Mirren vypadá skvěle v šedé, blond i stříbrné

Helen Mirren, britská herečka narozená 26. července 1945 v Londýně, je jednou z nejuznávanějších osobností v oblasti filmu, divadla a televize. Její kariéra sahá přes pět dekád a zahrnuje různé role, které jí vynesly mnoho ocenění, včetně Oscara, Zlatého glóbu a ceny Emmy. Její charisma, herecké dovednosti a elegance jí získaly nejen uznání kolegů, ale také lásku diváků. Proti šedivé barvě vlasů herečka nic nemá a často ji na sobě hrdě nosila.

Diane Keaton vyměnila blond za šedivou

Diane Keaton, americká herečka, režisérka a producentka, se narodila 5. ledna 1946 v Los Angeles. Je známá svým charakteristickým stylem, ale i hereckým talentem, který jí přinesl ocenění, včetně Oscara za nejlepší ženský herecký výkon ve filmu Annie Hall (1977). Diane Keaton je také známá svým unikátním a nekonvenčním stylem oblékání, včetně nošení klobouků, a stala se ikonou módy. Mimo filmový průmysl se angažuje v různých charitativních a humanitárních projektech. V roce 2014 se na Zlatých Glóbech objevila herečka se šedivou hřívou, což definitivně ukončilo její blonďatou éru.

Divoká Claudia Cardinale: Znásilnění, utajený syn a život s majetnickým mužem

Na růžích rozhodně neměla Claudia Cardinale (85) ustláno. Alespoň v počátcích kariéry. Krásná Italka zažila mnoho bolesti včetně znásilnění, které ji poznamenalo na celý život. Kvůli kariéře musela tajit syna a přišla o svobodu, když jí život řídil zdatný manipulátor.
svetzeny.cz
Celebrity, které jsou na šedou barvu hrdé
Zdroj článku