Přejít k hlavnímu obsahu

Svůdná Nadia z Prciček oslavila padesátku. Co dnes dělá a jak vypadá?

Usměvavou českou studentku Nadiu z komediální série Prci, prci, prcičky si zamilovali nejen teenageři tehdejší doby. Dívky toužily mít její sexapeal i plavky s motivem vlajky USA. Ztvárnila ji Shannon Elizabeth, a i když je čertsvou padesátnicí, rozhodně nepřišla o svůj půvab. Herectví už ale není její prioritou a svou energii věnuje záchraně zvířat.

Příběh Shannon Elizabeth: z modelky idolem teenagerů

Na přelomu tisíciletí vtrhla na filmová plátna naprosto bláznivá komedie s názvem Prci, prci, prcičky a jednou z krásných teenagerek, u nichž se snažili zaskórovat tři středoškolští spolužáci, byla i česká studentka Nadia. Obdařená tmavovláska zdobila na plakátech nejeden pokoj tehdejších teenagerů po celém světě a její představitelce Shannon Elizabeth otevřela role cestu do Hollywoodu. V té době platila za vyhledávanou modelku a skvěle jí šel i tenis, kterému se dokonce chtěla věnovat profesionálně. Nakonec ji ale pohltilo herectví a také karetní hra poker. 

Osudová láska Ivana Trojana a manželky Kláry: Rozchod hereckého páru po 30 letech všechny šokoval

Byli prototypem skvěle fungujícího vztahu a neutuchající oddanosti. Vždy, když se Ivan Trojan (59) objevil s manželkou Klárou (52) ve společnosti byla z nich i po mnoha letech cítit vzájemná láska a porozumění. O to větším šokem byla informace, že se herecký pár rozchází.
svetzeny.cz

V poker face je profesionálkou

Shannoh Elizabeth určitě nepatří do naprosté elity ženských hollywoodských hvězd, ale to zřejmě ani nebyl její cíl. Byla si dobře vědoma, že je krásná a naučila se s tímto darem pracovat. Několikrát ozdobila obálky nejslavnějších pánských časopisů a fotila i pro módní měsíčníky. Vydělávat si vzhledem ale herečku neuspokojovalo a vydala se také na dráhu pokerové hráčky. Je označována za jednu z nejlepších celebrit v této karetní hře a dokonce se účastní velkých turnajů v Las Vegas. Jelikož má libanonské předky, před třinácti lety nastoupila za národní tým této země ve Světovém poháru družstev

Shannoh Elizabeth našla lásku i ve StarDance

Soukromý život Shannon Elizabeth nezdobí žádné skandály, deset let žila s Josephem D. Reitmanem, byli dokonce tři roky manželé, ale vztah ukončili v roce 2005. Následně přijala pozvání do americké obdoby taneční soutěže StarDance, když hvězdy tančí. S partnerem Derekem Houghem vypadli v sedmém kole a dokonce mezi nimi vzplanula láska. Ta ale netrvala ani rok a sešlo i ze zásnub, o kterých se v zákulisí šuškalo. Před dvěma roky se provdala podruhé a jejím vyvoleným se stal charismatický fešák Simon Borchert. Herečka se do médií nikdy nevyjadřovala k mateřství nebo touze po něm, zato láska ke zvířatům je její další vášní, které se naplno věnuje. 

Vendula Pizingerová exkluzivně pro Svět Ženy: „Tuhle práci nemůžete brát jako zaměstnání, musíte to dělat srdcem.”

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s Vendulou Pizingerovou, zakladatelkou a prezidentkou nadačního fondu Kapka naděje. Prozradila nám, jaké projekty a obzorová rozšíření Kapku naděje čekají, co si přeje nejvíc na světě, ale i to, jak a s kým bude trávit letošní Vánoce.
svetzeny.cz

Filmová Nadia investuje do pomoci zvířatům

Společně s manželem zachraňují nosorožce, zaměřuje se na boj proti pytlákům v Africe. Věnuje se také nadaci Animal Avengers, kterou založila s prvním manželem a jejím smyslem je preventivní činnost v oblasti krutého zacházení se zvířaty. Zachraňuje opuštěné domácí mazlíčky a hledá jim nový domov a finance na provoz získává, jak jinak, než ve spojitosti s pokerem. Pořádá charitativní turnaje a do pokladny na pomoc němým tvářím vždy přitečou tolik potřebné desítky tisíc dolarů. 

Shannon Elizabeth během let
Zdroj článku