Přejít k hlavnímu obsahu

Anketa: Hlasujte a vyberte nejhezčí pár StarDance. Komu to spolu sluší nejvíc?

Oblíbená show není pouze o tanci, ale také o vzájemné chemii a sladěnosti na parketu. Letošní výběr tanečníků ke známým osobnostem se velmi povedl. Největšího fešáka podle divaček získala Iva Kubelková a naopak nejkrásnější tanečnici má to štěstí držet v náručí Richard Krajčo. Máte stejný názor nebo se vám líbí jiný pár? Hlasujte v naší anketě.

Říká se ‚‚sto lidí, sto chutí” a to platí i o vzhledu. Někdo miluje brunetky, jiný ohnivé zrzky a ženy dávají přednost andělským blonďákům nebo naopak tmavým typům. V soutěži StarDance najdeme od každého něco. Jak se vám ale líbí taneční páry jako celek? Kdo dle vás spolu nejvíce ladí a na tanečním parketu vypadá úchvatně?

Iva Kubelková a Martin Prágr

Pod taktovkou pohledného Martina to Iva na parketu neskutečně roztáčí. Moderátorka a bývalá misska je nádherná žena a po boku mladšího tanečníka ještě více rozkvetla. Dvojici spojuje také stejný smysl pro humor, který předvádí na sociálních sítích a baví jím své fanoušky. 

Richard Krajčo a Dominika Rošková

Na hodinové skotačení je Richard zvyklý z koncertů své kapely Kryštof a držet krok s ohnivou Dominikou mu nedělá problém. Krásná tanečnice po právu uchvátila diváky hned v úvodním večeru. V úsporném modelu předvedla dokonalou postavu a chemie mezi ní a Richardem byla až skoro hmatatelná.

Richard dostal podle diváků tu nejhezčí tanečnici

Info ikona
Richard Krajčo

Darija Pavlovičová a Dominik Vodička

Kolo od kola se z benjamínka soutěže Dariji stává femme fatale. Pryč je pohádková princeznička a herečka předvádí, že je ženou mnoha tváří. S fešným Dominikem jim to dohromady velmi sluší a taneční čísla mají skvěle propracovaná.  

Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti

Najít k výrazné Tereze tanečníka, kterého by svým extravagantním vzhledem byl trošku oříšek. Ale produkci se to povedlo a naopak Daniel vedle zpěvačky vyniká. Vždy na jedničku sladěný pár předvádí vyrovnané výkony a Tereza si tak zatím plní cíl, aby předvedla, že není jen výbornou zpěvačkou.

Marek Adamczyk a Lenka Nora Návorková

Talentu má Marek podle všeho na rozdávání. Obsazovaný herec patří k favoritům soutěže. Tanečnice Lenka svého svěřence na trénincích nenechá vydechnout a tvrdý dril se vyplácí. Marek je miláčkem divaček a s krásnou blondýnkou na parketu vypadají jako z katalogu.

Ivana Chýlková a Jan Tománek

Třetí kolo bylo sice Ivaně osudným, ale za své výkony se dlouhonohá herečka stydět nemusí. S tanečníkem a bývalým porotcem Janem Tománkem tvořila Chýlková sehraný pár a podle mnoha ohlasů jim to spolu velmi slušelo. 

Nejmladší syn Chýlkové a Krause, Jáchym, poprvé představil svou exotickou přítelkyni veřejnosti

Po dlouhé době se Ivana Chýlková (60) ve společnosti pochlubila synem Jáchymem (25). Sympatický mladík přišel podpořit maminkou v taneční show StarDance, kde ale bohužel herečka po třetím kole vypadla. Společně s Jáchymem fandila ‚‚tchyni” také jeho exotická partnerka Diana, která tak poprvé zažila, jaké to je být středem pozornosti a pod drobnohledem fotoaparátů.
svetzeny.cz

Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková 

Malý vzrůstem, ale s obrovským srdcem. Takový je náš nejúspěšnější kajakář. Jakožto sportovec nemá problém se při pilování tanečních kroků zapotit, a když k tomu má ještě příjemnou společnost v podobě taneční partnerky Kateřiny, trénuje se jedna báseň. 

Josef Maršálek a Adriana Mašková

Usměvavý cukrář tančí pod dozorem poslední vítězky Adriany. Sympatická brunetka Josefa pořádně prohání a přesto, že byl po úvodním kole aspirantem na vypadnutí, zatnul zuby a snaží se předvádět, co nejlepší výkony. 

Eva Adamczyková a Jakub Mazůch

Velkou konkurencí svému manželovi je olympijská vítězka Eva. Královna na sněhu je královnou i na tanečním parketu a to, co sportovkyně předvádí, je neskutečné. Společně s tanečníkem Jakubem se nebojí akrobatických prvků, při nichž se divákům tají dech. Z jejich výkonů je nadšená i porota a Eva si jde pro vítězství zatím ladným krokem. 

David Prachař a Zuzana Dvořáková Šťastná

Stal se prvním odpadlíkem, ale dojem David Prachař rozhodně zanechal. Minimálně neuvěřitelnou pílí, kterou jakožto nejstarší účastník letošní řady předváděl. Po boku měl herec krásnou tanečnici Zuzanu, jejíž odchod ‚‚oplakalo” především mužské publikum.

Letošní páry soutěže StarDance spolu ladí
Zdroj článku