Přejít k hlavnímu obsahu

Dokonalá postava vévodkyně Meghan: její rada je jednoduchá a postačí vám jogurt

Za skvělou postavou vévodkyně Meghan stojí vyvážená strava a spousta sportu. Ale také tento jednoduchý jogurtový trik. Inspirujte se touto slavnou krásnou a dosáhněte stejných výsledků jako ona. Je to směšně jednoduché.

Vévodkyně Meghan vděčí za svou štíhlou postavu železné disciplíně. Manželka prince Harryho cvičila jógu od svých sedmi let, později přidala pravidelné běhání a cvičení s kanadským osobním trenérem. 

Stravovací tajemství Meghan

Vévodkyně má ale také jedno nebo dvě výživová tajemství. Jedno z nich nyní prozradila její výživová poradkyně Gabriela Peacocková v rozhovoru pro „The Telegraph“. Před každým jídlem si Meghan dá lžíci jogurtu-a to z jednoho velmi prostého důvodu: "Začátek jídla je porce bílkovin, a ta snižuje inzulín a nárůst krevního cukru, který způsobují sacharidy," vysvětluje Peacock. Odborníci proto všem svým klientům doporučují před každým jídlem jíst sýr, šunku nebo jogurt.

Meghan Markle
Mohlo by se vám líbit

Podívejte se, jak vypadá domov Harryho a Meghan: V luxusním giga sídle nechybí penzion pro hosty nebo obrovský bazén

Princ Harry a Meghan Markle pravděpodobně plánují opustit své kalifornské sídlo v hodnotě 11 milionů liber, protože s ním nejsou spokojeni, říkají zprávy. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se údajně po pouhých 2 letech chtějí přestěhovat ze svého domu s devíti ložnicemi v exkluzivní čtvrti Montecito, protože se jim nelíbí jeho poloha. Zasvěcení tvrdí, že pár nyní hledá jiná místa, kde by mohli vychovávat své děti Archieho (2) a Lilibet (6 měsíců).
svetzeny.cz

Nejedná se o žádnou novinky mezi nutričními poradci

Věda „tento trik“ zná již dlouho: protein jako „první sousto“ prokazatelně zajišťuje okamžité uvolnění hormonu glukagonu – a to aktivuje spalování tuků a přiškrtí produkci inzulínu po jídle bohatém na bílkoviny.

Rutina je základ

Gabriela Peacock dále vysvětluje, že určitá denní rutina může být účinná při vyhýbání se chutím: "Doporučuji snídani, oběd a lehkou večeři - s malými svačinami mezi nimi. Hladina cukru v krvi by měla být během dne vyrovnaná, což je nejlepší, když si chcete váhu udržet." Meghan má přísně zakázáno vynechávat jídlo, protože by to zkazilo celkovou hladinu cukru v krvi.

Zdroj: Instyle, Paragraph