Přejít k hlavnímu obsahu

Podívejte se, jak vypadá domov Harryho a Meghan: V luxusním giga sídle nechybí penzion pro hosty nebo obrovský bazén

Info ikona
Bydlení

Princ Harry a Meghan Markle pravděpodobně plánují opustit své kalifornské sídlo v hodnotě 11 milionů liber, protože s ním nejsou spokojeni, říkají zprávy. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se údajně po pouhých 2 letech chtějí přestěhovat ze svého domu s devíti ložnicemi v exkluzivní čtvrti Montecito, protože se jim nelíbí jeho poloha. Zasvěcení tvrdí, že pár nyní hledá jiná místa, kde by mohli vychovávat své děti Archieho (2) a Lilibet (6 měsíců).

Od chvíle, kdy ustoupili Harry a Meghan od oficiálních povinností a udělali z Ameriky svůj domov, se oblíbený královský pár stal notoricky soukromým. Přestěhovali se do krásného sídla v Montecitu v Santa Barbaře, kde vychovávají své dvě děti, Lili a Archieho, a nadále pracují z domova a podporují dobré věci, na kterých jim záleží. 

Prohlédněte si dokonalé sídlo, které chce rodina opustit. 

Domov Harryho a Meghan

Hypotéku má i Harry s Meghan

Harry a Meghan žijí v tomto úžasném domě, který je jen šest minut jízdy od sídla Oprah. V polovině června 2020 Meghan a Harry koupili své multimilionové panství v okrese Santa Barbara za 14,7 milionu dolarů. Veřejné dokumenty odhalují, že pár si zajistil hypotéku na 9,5 milionu dolarů. 

Dům mají od ruského podnikatele

Luxusní dům jim prodal ruský podnikatel Sergej Grišin, který dům koupil v roce 2009 za 25,3 milionu dolarů. Uvolněná čtvrť Montecito, co by kamenem dohodil od oceánu, je plná celebrit, včetně Ellen DeGeneres, Kevina Costnera a Toma Cruise. Je to také jen dvě hodiny jízdy od centra Los Angeles a od Meghaniny matky Dorie Raglandové. 

Cameron Diaz vlastní dům, ze kterého vám spadne brada: Luxusní sídlo stálo téměř 300 milionů korun!

Cameron Diaz a Benji Madden si koupili dům v Montecito v Kalifornii za 12,67 milionů dolarů. Sídlo se nachází v uzavřené komunitě a nabízí upravené živé ploty pro větší soukromí. Co dalšího? Pojďte se podívat na bydlení této krásky.
svetzeny.cz

Ptáčci si štěbetají...

Kolují zprávy, že i když si půvabný pár užívá krásu této luxusní nemovitosti, nejsou tak se sídlem o rozloze 18 000 čtverečních stop, tak úplně spokojeni. Objevují se informace, že se potichu snaží prodat svůj dům a zvažují koupi jiného v okolí.

Zdroj: Closerweekly, Realtor