Přejít k hlavnímu obsahu

Královské zdroje říkají, že princ Harry a Meghan Markle byli na Platinovém jubileu záměrně "neviditelní"

Info ikona
Meghan a Harry

Harry a Meghan byli k vidění pouze na dvou akcích. Jaký to má důvod? Záměr je jasný.

Mnoho lidí už vědělo, že Meghan Markle a princ Harry se o víkendu na Platinovém jubileu královny Alžběty budou držet v pozadí, ale ani ti nejzatvrzelejší fanoušci královské rodiny nečekali, že během této akce uvidí tak málo ze Sussexů. Podle zdrojů blízkých Meghan a Harrymu to bylo záměrné. Sussexové už nejsou pracovní královskou rodinou a kvůli tomuto rozdílu od prince Williama a Kate Middletonové se Harry a Meghan drželi v pozadí.

„Už nejsou součástí [pracující] královské rodiny a tak učinili rozhodnutí – ale možná to [veřejnost] ještě zcela nepřijala,“ řekl zdroj  People„Ano, byli skoro neviditelní. Vzdali úctu a šli domů."

Ale koneckonců byl to víkend o královně a zdroj poznamenal, že Harrymu a Meghan chvíli trvalo, než ji viděli a představili ji její vnučce Lilibet.

Opravdu tu byli, aby viděli královnu, a to také udělali," říká zdroj.

Kate a William chyběli na oslavě prvních narozenin

Harry a Meghan nestáli po boku královny a prince Charlese na ceremoniálu Trouping of the Color. Místo toho sledovali přehlídku z kanceláře generálmajora s dalšími členy široké královské rodiny. V pátek se zúčastnili děkovné bohoslužby. A protože Kate a William museli pracovat ve Walesu, promeškali první narozeninovou oslavu Lilibet Diany ve Frogmore Cottage.

Zdroj: People