Přejít k hlavnímu obsahu

Nikol Leitgeb si žije svůj sen. Na vesnici jí stačí vycházky s kořalkou za odměnu

Info ikona
Nikol Leitgeb

Nikol Leitgeb si žije svůj sen. A jestli si myslíte, že k tomu potřebuje luxusní věci nebo přehnané okázalosti, jste na omylu. Influencerka prozradila, co ji dělá největší radost.

Nikol Leitgeb čas od času sdílí chvilky ze svého soukromí. Nyní se fanouškům pochlubila fotkou s manželem, kde se přiznala, že si žije svůj sen! ‚‚Co vy dva, co ste strávili roky v centru Prahy, co tak jako pořád děláte na tý vesnici?,’’ začíná Nikolin příspěvek. Na otázku si rovnou i odpověděla: ‚‚Nic. A přitom vlastně všechno.’’

Jak Nikol popisuje svůj splněný sen?

‚‚Třeba takhle k večeru často vyrážíme do hospody. Do tý jediný tady. Táta poručí dvě becherovky (a limču pro děti ofkors) a jdeme zpátky. Po cestě zkontrolujem káčata, který se vylíhly před pár dny tři ulice pod náma, Petr složí kompliment asi osmdesátiletý paní, která zametá chodník, a dala si na to rtěnku ( za tyhle věci ho milujuuu), pokecáme, proberem všechny kraviny, co máme v hlavě… Pro někoho asi nuda. Pro mě splněnej sen. Sen o ultimátnim klidu v duši,’’ rozněžnila se Nikol o svém životě na vesnici. 

Nikol si život na vesnici zamilovala

Vysněný dům jí "navrhla" maminka. ‚‚Dům mi nakreslila pastelkama moje maminka před dvěma lety. Co na tom, že je zubařka. Děkuju mami! Seš dělo,’’ napsala Nikol, když poprvé sdílela s fanoušky, jak bude vypadat jejich nový dům na vesnici v roce 2020. Hnízdečko lásky si rodinka pořídila v Lánech u Prahy, kde najdete idylický zámek a rozhodně není náhoda, že si Nikol s manželem dopřává panáčka při večerních vycházkách, že?!

Zdroj: Instagram Nikol Leitgeb