Přejít k hlavnímu obsahu

Svůdná Iva Kubelková slaví 20 let s partnerem. Společná fotka od moře a dojemné vyznání lásky

Iva Kubelková (45) je nejen krásná žena, úspěšná moderátorka, zpěvačka, ale i oddaná partnerka. Její spřízněnou duší je Georg Jirasek, se kterým slaví 20 společných let. Co o jejich vztahu řekla?

Galerie

"IVA20 je slevový kód na 20 letý vztah, který jsem na začátku našeho vztahu zadala do systému. Tak ho posílám všem, kteří to potřebují," začala vtipně komentovat společnou fotku s partnerem, kterou pořídili na dovolené. Iva a Georg slaví 20 let společného života a dle slov Ivy Kubelkové lze soudit, že je stále do své osudové lásky zamilovaná. 

Iva mluví o spřízněných duších

"20 let spolu! 20 let mě nese na svých bedrech. Láska, respekt a vzájemný obdiv. Zní to tak snadně a není," svěřila se kráska a naznačila, že si svůj vztah se spřízněnou duší nenechá jen tak ohrozit. "Najít v životě spřízněnou duši, se kterou můžete tvořit pár, a vytvořit rodinu je dar a já si ho vážím. A nikdo mi to nezkazí. Přeji to všem," napsala. 

Společná fotografie od moře

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Herečka Kate Hudson pije svou ranní kávu nahoře bez. Odvážná fotka se dočkala i parodie

Kate Hudson (43) je oblíbená herečka a krásná žena, která má mimo jiné krásu předepsanou už v genech. Nyní se herečka ukázala tak trochu v jiném světle a fanoušci jsou nadšení. Podívejte se, jak kráska snídá!
svetzeny.cz

Recept na dokonalý vztah? Pevná víra

"Samozřejmě že to chce trpělivost a oboustranné kompromisy, ale pevná víra, že vaše společno má smysl, vás vždy udrží. A kdo vám v tomto směru může radit? Nikdo! Žijte to, co cítíte. To co je mezi vámi víte jen vy," dodává na závěr. 

Dvojice má spolu dvě krásné dcery Natálii a Karolínu, které krásu a původ zdědily po mamince.