Přejít k hlavnímu obsahu

Nepříjemná realita Zuzany Belohorcové: S manželem přišli téměř o vše. Přátelé od nich kvůli Hájkově nevhodnému chování odvracejí tvář

V internetovém světě je u Zuzany Belohorcové (47) vše zalité sluncem. Realita je ovšem dost odlišná. Manžel slovenské playmate Vlasta Hájek (46) projel miliony na burze a je prý pořádně horká hlava a údajně i velký hulvát. Postupně tak přicházejí kvůli jeho chování o přátelé a krásná blondýnka o dobrou pověst.

Jedna pohroma za druhou. Rodině kolem Agáty štěstí nepřeje. Veronika Žilková se ocitla v exekuci

Jejich životy jsou jako reality show. Rodina Veroniky Žilkové (62) a Agáty Hanychové (38) jednoduše miluje pozornost a sdílí ze svých životů opravdu téměř vše. Nemají problém pustit si pusu na špacír a nebojí se ani rýpnout si do ostatních celebrit. Herečka Žilková nyní prozradila, že se dokonce ocitla v exekuci.
svetzeny.cz

Žijí si na vysoké noze. Alespoň tak se prezentuje Zuzana s Vlastou na sociálních sítích. Druhým rokem bydlí na Kanárských ostrovech, konkrétně na Tenerife, kde se pasovali, dle jejich slov do nejlepších realitních makléřů ostrova. Podnikání by jim možná vycházelo, kdyby si proti sobě nepoštvali velmi silnou českou základnu v oblíbené destinaci.

Přišli skoro o šest milionů dolarů

Na Tenerife se přesunuli z Ameriky, kdy původně tvrdili, že chtěli být blíže rodině a ostrov má velmi podobné podnebí, jako jejich bývalá domovina. Nedávno ale Vlasta přiznal, že v USA přišli skoro vše, a to díky krachu na burze v době covidu-19. Hájek podnikal v prodeji aut a o tom, že to nebyla úplně čistá práce se napsalo už mnoho. Byznys ale vynášel a manžel bývalé moderátorky erotického Peříčka jakožto movitý podnikatel samozřejmě zabrousil na burzu. ‚‚Tam to lítalo, to byly miliony dolarů. Třeba šest milionů. Ale taky jsem potom hodně prodělal – asi 5,7 milionu. A za to už se věšíš. Takže my jsme se sice chvilku radovali, ale pak přišla velká studená sprcha,“ prozradil Vlasta v podcastu Juraj Sutoris Show s tím, že dopad na dno a tíživá finanční situaci stála za návratem do Evropy.

Jaromír Soukup prolomil hradbu mlčení: Odhalil útěk Agáty i to, co si myslí o její staronové lásce. Fanoušci s ním souhlasí

Jaromír Soukup (54) je kontroverzní osoba českého showbyznysu, ovšem nyní si za své výroky připisuje plusové body a fanoušci si pochvalují jeho rozumná slova. Jaromír se vyjádřil ke staronovému vztahu Agáty a odtajnil dokonce i to, jak si Agáta „sbalila kufry“. Co řekl?
svetzeny.cz

Nevhodné chování a nadávky

Věčně slunečný ostrov je u českých celebrit velmi oblíbený a své štěstí tam chtěla najít i slovenská kráska. To by ovšem nemohla mít za manžela Vlastu. Podnikatel údajně po nocích rozesílá ženám vulgární a nechutné zprávy. Ušetřena nebyla ani Anna Marie Kánská (31), jež je snoubenkou miliardáře Richarda Chlada (61). Bývalý automobilový závodník byl Zuzany přítelem, ovšem po Hájkově údajném obtěžování nastal kamarádství rychlý konec. ‚‚Již po pár setkáních s panem Hájkem bylo jasné, že jako lidé jsme si nesedli, protože já u mužů oceňuji galantní chování, které je mu bohužel cizí,” uvedla Anna pro web Extra.cz s tím, že vše se dále stupňovalo a došlo i na výhružné zprávy. ‚‚Přešlo to ve lživé a nevybíravé pomluvy adresované na mou osobu a naši rodinu, na nepublikovatelné nadávky a následné výměny názorů ať už osobně, nebo po jeho oblíbených hlasových zprávách,” dodala kráska, že Hájek v nechutnostech pokračoval i u jejích kamarádek. 

Herečka Alice Bendová nechápe Hájkovo chování

Zcela nečekaně Vlasta vše samozřejmě popřel a označil to za lživé pomluvy. Web Extra.cz ale pak přišel s tím, že Hájek opět neudržel své emoce na uzdě a měl vulgárně útočit na autora článku, jenž popisoval jeho nechutné praktiky prostřednictvím lidí na ostrově Tenerife. K celé situaci se také vyjádřila herečka Alice Bendová (49), jež vlastní na ostrově apartmán. ‚‚Ty zprávy jsem viděla a slyšela a je to něco, co není jen nechutné. Je to arogantní, vulgární, sprosté a je to něco, co se neslučuje s normálním chápáním a morálkou. Tohle, kdyby nahrál mně, tak opravdu netuším, co by udělal můj Michal. Obdivuji Richarda, že se ještě drží,” uvedla herečka s tím, že egoistického narcistu totálně vymazala ze svého života.

Zuzana s Vlastou si znepřátelili mnoho lidí

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Belohorcová se všem ‚‚ublíženým" vysmívá

A co na vyhrocené vztahy říká Zuzana? Pod vlivem manžela si ze všeho ještě utahuje. Manželé společně nahráli video, ve kterém se bývalým přátelům vysmívají. Na rádoby vtipném střihu říká Vlasta, že vylézá ze sauny, a aby tím Zuzanu neurazil. „Ty mě? Neurazil, ale mám pocit, že urážíš všechny české celebrity. Pozor, české celebrity jsou velmi citlivé. Už nemůžeš nikomu říct nic na rovinu,“ odpovídá mu Belohorcová. Obrázek o kdysi oblíbené moderátorce a jejím vykutáleném manipulátorovi si udělejte sami.


 

Zdroj článku