Přejít k hlavnímu obsahu

Jaromír Soukup prolomil hradbu mlčení: Odhalil útěk Agáty i to, co si myslí o její staronové lásce. Fanoušci s ním souhlasí

Jaromír Soukup (54) je kontroverzní osoba českého showbyznysu, ovšem nyní si za své výroky připisuje plusové body a fanoušci si pochvalují jeho rozumná slova. Jaromír se vyjádřil ke staronovému vztahu Agáty a odtajnil dokonce i to, jak si Agáta „sbalila kufry“. Co řekl?

Jedna pohroma za druhou. Rodině kolem Agáty štěstí nepřeje. Veronika Žilková se ocitla v exekuci

Jejich životy jsou jako reality show. Rodina Veroniky Žilkové (62) a Agáty Hanychové (38) jednoduše miluje pozornost a sdílí ze svých životů opravdu téměř vše. Nemají problém pustit si pusu na špacír a nebojí se ani rýpnout si do ostatních celebrit. Herečka Žilková nyní prozradila, že se dokonce ocitla v exekuci.
svetzeny.cz

Soukup si získává veřejnost svým rozumem

Že je Jaromír Soukup inteligentní muž se obecně ví. Ostatně o jeho inteligenci i charismatu básnila zamilovaná Agáta během začátků jejich vztahu. Vzájemné sympatie jsou pryč, ale Jaromír Soukup si zachovává úroveň a prozradil, že nerozumí tomu, jak dokáže Hanychová takto střídat partnery, kteří se všichni seznamují i s jejími dětmi. Dozvídám se to ze všech stran, že bych měl chodit s touhle a vídat se s támhletou. Jsou to bohapusté lži. Nový vztah nemám a nehledám, nedokážu si ani představit, že bych se teď měl s někým vídat,“ řekl v rozhovoru pro Sedmičku Soukup.

Z nadějné sportovkyně hvězdou filmů pro dospělé: Verona van de Leur skončila na ulici, musela se živit vlastním tělem

Skvěle nakročenou kariéru ukončilo zranění, které Veroně van de Leur (37) změnilo život. Nizozemská reprezentantka v gymnastice se ze dne na den ocitla na ulici a nedostatek peněz vyřešila po svém. Začala prodávat své tělo a stala se hvězdou filmů pro dospělé.
svetzeny.cz

Jaromír Soukup chtěl pro Rozárku úplnou rodinu

Sen, aby zůstal s Agátou Hanychovou po celý život, se mu už nesplní. Zatímco Agáta už miluje dalšího muže a dle jejího Instagramu je zamilovaná až po uši, Jaromír Soukup má jako prioritu dceru a počínání Agáty vůbec nechápe. Nerozumím argumentu, že Agáta nebyla šťastná. Přece novorozené miminko je štěstí, alespoň mělo by být, míní mediální magnát. „Dítě je vážná věc, je to závazek a taky obrovská zodpovědnost. Neměli byste se po jedné hádce sbalit a dítěti zničit život. To, že Rozárka nebude žít v úplné rodině, ji samozřejmě poznamená. To je to, co mě na tom všem bolí nejvíc,“ cituje magazín Sedmička.

Soukup se netají tím, že ho rozpad vztahu s Agátou zničil. Dokonce i rozchod pro něj byl jako blesk z čistého nebe. Dle jeho slov netušil, jak vážné jeho problémy ve vztahu jsou. Nesrovnalosti ve Španělsku považoval za hádku, která se dá vyřešit. Agáta přišla ale s razantnějším řešením. V minulosti se ovšem objevily zvěsti, že být partnerkou Jaromíra Soukupa také není žádný med.

Jaromír Soukup
Zdroj článku