Přejít k hlavnímu obsahu

Z nadějné sportovkyně hvězdou filmů pro dospělé: Verona van de Leur skončila na ulici, musela se živit vlastním tělem

Skvěle nakročenou kariéru ukončilo zranění, které Veroně van de Leur (37) změnilo život. Nizozemská reprezentantka v gymnastice se ze dne na den ocitla na ulici a nedostatek peněz vyřešila po svém. Začala prodávat své tělo a stala se hvězdou filmů pro dospělé.

Jedna pohroma za druhou. Rodině kolem Agáty štěstí nepřeje. Veronika Žilková se ocitla v exekuci

Jejich životy jsou jako reality show. Rodina Veroniky Žilkové (62) a Agáty Hanychové (38) jednoduše miluje pozornost a sdílí ze svých životů opravdu téměř vše. Nemají problém pustit si pusu na špacír a nebojí se ani rýpnout si do ostatních celebrit. Herečka Žilková nyní prozradila, že se dokonce ocitla v exekuci.
svetzeny.cz

V pouhých čtrnácti letech vystřelila Verona mezi špičkové sportovce a o dva roky později měla na svém kontě neskutečné úspěchy. Bodovala na mistrovství světa, mistrovství Evropy a ve finále Světového poháru dosáhla na zlato. Po právu se stala sportovkyní roku 2002 své země a všichni byli plni očekávání, že rozhodně musí zabodovat i na olympiádě.

Verona byla velkou sportovní nadějí

Bohužel právě neskutečný tlak okolí a sportovního světa mladou naději semlel. ‚‚Jakmile se na stupně vítězů nedostanete, začne okamžitě nenávist a všichni vám říkají, že nejste dostatečně dobří. Postupně se to stane obsesí, nejen pro vás, ale i pro všechny okolo,“ přiznala gymnastka pro SunSport s tím, že tohle v podstatě poslouchala od dětství. Dalších šest let se Verona snažila nasbírat zkušenosti a probojovat se pod olympijské kruhy. Nepovedlo se a ze stupních vítězů se začala propadat na podřadná umístění. 

Otec ji vyhodil na ulici

Do stresu z nepovedených výkonů se ještě přidalo bolestivé zranění a Verona měla po kariéře. Aby toho nebylo málo, zjistila, že veškeré peníze, které si svým umem vydělala, jsou pryč. Finance gymnastce spravoval otec a společně s maminkou je stihli z velké části rozfofrovat. Navíc, když se dozvěděl, že Verona sekla se sportováním a zavřela kohoutek toku peněz, vyhodil ji z domova.

Takto vypadá Verona dnes

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Krádeže a vydírání

Už tak zlomená dívka se ze dne na den ocitla na ulici. Dlouhé dva roky přespávala ve svém autě, to jediné rodiče nestihli zpronevěřit. Vzhledem k tomu, že neměla ani korunu, ze zoufalství se uchýlila k drobným krádežím a pokusila se vydírat milence, které nachytala na zálet. To se ji ale rychle vymstilo a na 72 hodin skončila za mřížemi. 

Tělem se živila dlouhých osm let

Naštěstí v roce 2011 přišla záchrana, jak se dostat z ulice a pokusit se alespoň o trochu normální život. Verona dostala nabídku na natáčení porna. ‚‚Erotický byznys nebyl volba, bylo to východisko,“ uvedla bývalá sportovní naděje. „Nejdříve jsem dělala show přes webkameru, ale asi po měsíci nebo dvou jsme se s přítelem rozhodli rozjet vlastní byznys, ale pracovali jsme pouze spolu,“ popsala Verona své začátky v dost odlišném průmyslu od toho sportovního. V branži pro dospělé nakonec strávila osm let. 

Seriál Ranč U Zelené sedmy po letech: Oblíbený fešák Štěpán skončil u filmů pro dospělé, po Matějovi se slehla zem

Na konci devadesátých let slavil seriál největší úspěch. Vtipné příhody rodiny Kudrnových na jejich statku bavily všechny věkové kategorie. Prim hráli především dětští představitelé. Seriálový Štěpán chvilku u filmu zůstal, ale ve zcela jiném, šokujícím žánru.
svetzeny.cz

Ničeho nelituje

Svůj neuvěřitelný příběh o pádu z vrcholu až na úplné dno popisuje blondýnka ve své knize s názvem Jednoduše Verona. „Nelituji toho, protože jsem žila na ulici… Udělala bych to znovu, nemrzí mě to,“ řekla upřímně pro CNN Sport s tím, že pokud chce člověk přežít, udělá pro to cokoliv. Před kamerou už tak Verona mužskou fantazii neprovokuje, alespoň ne v pornobranži. Nahotu a vypracované tělo si ale její fanoušci naplno vychutnají na sociálních sítích a různých placených platformách, kde je Verona velmi aktivní. 


 

Mrazivá proroctví geniální filozofky a věštkyně Heleny Blavatské z 19. století

Nostradama nebo babu Vangu zná téměř každý, koho zajímají věci mezi nebem a zemí. Věštců, okultistů a mágů, kteří uměli nahlédnout do budoucnosti, zná ale historie mnohem více. Jméno Heleny Blavatské dnes většině lidí nic neřekne, přesto si zaslouží pozornost. Vyřkla mnohá proroctví, jež se naplnila. Jiné předpovědi ale ještě stále čekají na svůj čas..
svetzeny.cz
Zdroj článku