Ideální milenka podle mužů: Rozhoduje věk, ale i touha po nezávislosti
svetzeny.cz
Jiný kraj jiný mrav. To platí i o postelových hrátkách. V některých zemích je muž macho a vše musí vést on. Naopak jiné národnosti jsou poněkud línější a iniciativu přenechávají na ženě. Další upřednostňují rychlovky a jiní mají rádi hodinové předehry. Z jaké země ale pochází ten nejlepší milenec, který v posteli dokáže zázraky a ten nejhorší, z jehož lože raději utečete? Jsou to snad Češi…?
Agentura OnePoll ve svém průzkumu oslovila více než 20 tisíc žen z dvaceti zemí světa. Dámu musely nejen jednoduše seřadit nejlepší a nejhorší milence, ale také zdůvodnit, proč se tak rozhodly. Kde tak najdeme největší vášnivce, ohleduplné milence nebo naopak sobce či smraďochy? Začneme s těmi nejhoršími.
Kupodivu nejhůře v anketě dopadli páni z Německa a Anglie. Přitom jsou tyto národy proslavené nájezdy za povyražením, a to především do Prahy. Podle průzkumu jsou naši sousedé pořádní smraďoši a muži z monarchie pro změnu líní, a ať se snaží pouze žena. Trojici nejhorších milenců doplňuji chladní Švédi, kteří nemají absolutně žádnou výdrž a jde jim především o vlastní uspokojení.
Muži ze země tulipánů nejsou rozhodně žádní romantici. Naopak, Holanďané byli označeni za hrubiány, stejně jako Američané. Ti navíc projevují velkou dominanci a převahu síly, což možná ocení vyznavači sado-maso, ale pro klasiku je to příliš. Pokud vás dovolená zavane do Řecka a uchvátí vás nějaký Adonis, tak si připravte zásobu kapesníčků. Řekové jsou uplakánci a extrémně sentimentální muži a to v posteli také nechcete.
Ani se zrzavým Skotem příliš štěstí nenajdete. Vše bude intenzivně prožívat, a pokud si nechcete znepřátelit sousedy, budete mu muset dát do pusy roubík. Naopak kolega z Walesu je jeden velký ‚‚jájínek”. Tolik sebestřednosti nemá nikdo ze seznamu zastoupených zemí. Pokud podlehnete kouzlu tureckého prince, připravte se na to, že budete muset nejméně dvakrát denně převlékat postel. Turci se totiž neskutečně potí. Žebříček nejhorších milenců uzavírají Rusové. Ti jsou pro ženy příliš chlupatí a mají pocit, jak když se milují s partnerem, co si zapomněl svléknout svetr. Které národnosti jsou naopak největšími milovníky?
Bramborové (čtvrté) místo obsadili Francouzi. Ohleduplnost a předehru bychom těžko hledali někde jinde. Umění milování mají v malíčku, a když promluví jazykem lásky, ženy jihnou. Šikovnými prsty si bronz vysloužili opálení Italové. Nejdříve vás skvěle pohostí, pobaví vtipnými historkami a nakonec dostanou do varu pouhými doteky. Ne nadarmo z jejich země pocházel největší milovník Casanova. Za pořádnou dávkou energie si budete muset zaletět do Brazílie. Ale výlet bude podle průzkumu stát za to. Brazilci se umístili na druhém místě. Divoké rytmy a nadání pro pohyb z nich činí nadprůměrné milence.
Za nejlepším sexem svého života ale tak daleko nemusíte. První místo patří horkokrevným Španělům. Jejich technika milování je prý přímo dech beroucí a stačí jediný pohled tmavý očí z opálené tváře a mají vás ve své moci. Špatně si nevedou ani Kanaďané, Dánové či muži z Austrálie a Nového Zélandu. Překvapivě jsou ženy nadšené i z Jihoafričanů a hlučných Irů.
A kde skončili Češi? Mezi nejhorší milence naštěstí nepatří. Ženy je ale neoznačily ani jako ty nejlepší. Takže našim pánům patří zlatý střed. Nenadchnou, ale ani neurazí.
Femina.cz,.cz, Prozeny.blesk.cz, Zena.aktualne.cz, Novinky.cz, Autorský článek