Přejít k hlavnímu obsahu

Ideální milenka podle mužů: Rozhoduje věk, ale i touha po nezávislosti

Info ikona
pár

Strach z nevěry nebo dokonce i nevěru samotnou zažilo v partnerském vztahu mnoho lidí. V dlouhodobém vztahu odpadá prvotní zamilování, růžové brýle a apetit už není takový, jako na začátku. Začíná opravdový dlouhodobý vztah, který s sebou nese i řadu nevýhod, nebo minimálně zlomových bodů.

A v něm se často objevuje stereotyp, povinnosti, starosti, rodina a pro všechny tyto věci si nenacházíme čas na partnera. Objeví-li se prototyp milenky, muži většinou podlehnou a paralelně udržují vztah se ženou, která pro ně má spoustu pochopení a času. Pro jaké ženy muži ztrácí zábrany? Jaká je ideální milenka podle mužů?

Žádoucí a smyslná

Symbolem milenky je pro muže smyslnost, protože to rozehrává spoustu fantazií, nad kterými muži přemýšlí. Žena, která si na sebe umí vzít sexy šaty, podpatky a erotické prádlo je tou, po které muži šílí a často jí podlehnou. Taková, která se usídlí ve snech muže, budou nad ní přemýšlet dnem i nocí.

 

Nejpřitažlivější barva: Muži neodolají osvědčené klasice, která značí teplo, vášeň, ale i varování

svetzeny.cz

Toužící po sexu

Muži milují, když žena převezme iniciativu v sexu a dává jim najevo, že po nich skutečně touží, že je skutečně chce. Také muži potřebují vidět, že jsou žádaní a je iniciátorkou. Muži šílí z milenek, které rády v posteli experimentují a nezaleknou se ničeho.

Bez touhy po závazku

Pokud je muž ženatý nebo ve vztahu, obvykle netouží po tom, aby se to měnilo. Když si najde milenku, čeká, že to bude brát stejně, jako on, nezávazně. Tedy nebude postupem času chtít více prostoru, jít na večeři nebo jet na společný víkend. Mnoho mimomanželských vztahů se po určité době dostává do bodu, když ženy tlačí na to, aby se jejich partneři rozvedli a začali s nimi plnohodnotný život.

 

Info ikona
páry

Jak být přitažlivá a sexy? Pouze v kráse to není! Sedm způsobů, jak dostanete každého muže

svetzeny.cz

Sebevědomí

Žena překypující sebevědomím je pro muže žádoucí. Ví dobře, že se mužům líbí a umí toho využít. Je si vědoma svých kvalit a za svým cílem si často jde bez ohledu na okolí. Muži mají rádi sebevědomé a nezávislé ženy, které se nebojí jít do boje a vyboxovat si to své.

Sexy vzhled

Když se muži zamyslí nad ideální ženou a milenkou, pak je to ta s blond vlasy. A to až ve větší polovině případů. Také přemýšlí nad tím, že by žena měla být mladá, protože v určitých fázích života si muži chtějí něco dokázat, bojovat se stereotypem nebo problémy, které mají doma. A to jim mladá žena, která má sexy postavu a umí jim naslouchat splní do puntíku.

 

Zdroj článku