Přejít k hlavnímu obsahu

Jak být přitažlivá a sexy? Pouze v kráse to není! Sedm způsobů, jak dostanete každého muže

Info ikona
Sebevědomá žena

Některé ženy jsou přitažlivé, ačkoli mají pár kilo navíc a nenosí trendy oblečení. a jsou tu i takové, které se mohou snažit sebevíc, a stejně tolik atraktivní nejsou. Jak tedy vykouzlit osobní půvab a být pro sebe i své okolí přitažlivá?

1. Buďte sama sebou
Pokud byste mohla vsadit na jedinou kartu, měla by to být vaše přirozenost. Muži milují, když je žena sama sebou. Pamatujte, že pokud milujete sama sebe bez podmínky a přijímáte se i v nedokonalosti, získáváte své osobní kouzlo. Nebojte se poukázat na své přednosti a královsky se pousmát nad nedostatky. I ty k nám patří a jsme díky nim zajímavé.

2. Vykašlete se na vychrtlost
Jak ukazují průzkumy, každá dospělá žena na světě někdy držela dietu. Není to šílené? Všechny víme, že diety nikam nevedou, ale stále toužíme po dokonalé postavě. Mužům se mohou líbit ženy 
štíhlé, nešílí ale po ženách nepřirozeně vychrtlých. Nebojte se ženských křivek a nezapomínejte na své pocity. Některým z nás může být lépe v těle, které je kypřejší, a je to v pořádku.

3. Hýčkejte své tělo
Je pro vás vaše tělo nejlepším přítelem? Dáváte mu dostatek pohybu i kvalitní stravy? Pak vás odmění vitalitou a zdravím. Jedno čínské moudro praví, že žena by měla být ohebná jako bambusový proutek, protože poté nejen ustojí každou životní situaci, ale také bude schopna přizpůsobit se, jít životem s lehkostí. Dopřejte proto tělu protahovací cvičení a narovnejte se. 
Když je totiž žena narovnaná, je okouzlující!

4. Staňte se ženou s velkým Ž
Nejvíce okouzlující jsme v momentě, kdy si užíváme svého ženství. Když je žena pyšná na to, že se mohla narodit v nádherném těle, které je navíc schopno přivést na svět novou bytost, zcela přirozeně je pro muže okouzlující. Protože muže bude vždy primárně přitahovat naše jemná a křehká esence, stejně tak jako nás přitahuje ta mužská, která nám dává pocit bezpečí.

5. Vyspěte se pěkně do růžova
Kvalitní spánek je nejlevnějším kosmetickým zákrokem s maximálním efektem. Když máme pravidelný spánkový režim, vypadá naše pleť krásně svěží a vypnutá, zrychlí se nám metabolismus 
a také je snadnější si vykouzlit úsměv na tváři. A když se usmíváte, jste pro své okolí zaručeně okouzlující. Udělejte tedy maximum pro to, abyste byla každý den vyspalá a vstávala odpočatá!

6. Krásný šatník je základ
Když se dnes podíváte do své skříně, jaké kousky zde najdete? Máte svůdné krajkové prádlo i noční košilky? Nebo se odbýváte a nosíte stále stejné oblečení i boty? Jistě, pohodlí je důležité, ale na druhou stranu, není příjemné, když nám to sluší? Zkuste si udělat v šuplících revizi a nakupte si nové oblečení i prádlo, ve kterém se budete cítit atraktivní. Dodá vám sebevědomí a s ní i přitažlivost.

7. Svezte se v záři hvězdné esence
Vyzkoušejte jedno krásné cvičení. Vybavte si svou oblíbenou herečku nebo zpěvačku, která vám doopravdy přijde sexy a okouzlující. Až půjdete po ulici, zkuste si představit, jak tato žena jde vedle vás, v celé své kráse. V duchu vnímejte její přitažlivost a zkuste tuto esenci do sebe „nasát“ a trochu si jí také odebrat pro sebe. Jak se cítíte nyní? A jak je možné, že po vás najednou všichni tak pokukují? Protože vidí sebevědomou ženu! Toto cvičení praktikujte minimálně jednou denně!

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.