Přejít k hlavnímu obsahu

Nejpřitažlivější barva: Muži neodolají osvědčené klasice, která značí teplo, vášeň, ale i varování

Info ikona
Nejpřitažlivější barva

Každý člověk má svou oblíbenou barvu a možná i proto se mu v šatníku či interiéru objevuje více než ostatní. Muži si na ženách všímají spousty věcí. Kromě úsměvu, očí a gest je to například také oblečení, především vnímají barvy.

A víte, že jedna z barev je pro ně mimořádně sexy a považují ji na ženách za nejpřitažlivější? Ať už jde o spodní prádlo, oblečení nebo obuv, když ji vidí, přitahuje je. Když se do ni ženy obléknou, pak se většinou cítí sebevědomě a žádoucí. Barvy si lidé vybírají vědomě i podvědomě a mají vliv na rozhodování, náladu i aktuální rozpoložení. Určitě máte s barvami spojené různé emoce, situace nebo představy. A podobně to mají muži, když vidí ženu v jedné určité barvě. Jaká je to?

Vášeň a přitažlivost v jednom

Jde o červenou barvu a všechny její odstíny. Spojuje se především s vášní, smyslností, divokostí a sexappelem. Ať už je výrazná nebo jemná, světlá nebo tmavá, rudá, v mužském mozku se při pohledu na danou barvu rozsvítí varovná kontrolka. Ne nadarmo je mnoho spodního prádla v červeném a rudém provedení, valentýnské či zamilované předměty v červené nebo s červenými prvky. Ženy nemusí sáhnout po velkém výstřihu, vyzývavých kouscích, krátké sukni, vysokých podpatcích. Stačí dobře zvolit oblečení, zakomponovat do něj odstín nebo odstíny červené a vysílají určitý signál.

 

Jak být přitažlivá a sexy? Pouze v kráse to není! Sedm způsobů, jak dostanete každého muže

svetzeny.cz

Podpora sexuální fantazie

Červená barva je vnímána obecně jako vášnivá a pro muže, ale i ženy, podporuje sexuální fantazie a chtíč. Jde však také o barvu zamilovanosti a lásky. Může mít určité afrodiziakální účinky. Žena v rudém spodním prádle je pro mnohé muže symbolem touhy a vášně. I když je červená barva oblíbená a muži tolik vyzdvihována, ani s ní to není nutno přehánět. Stačí se držet jednoho odstínu nebo zvolit jeden výraznější prvek v červené barvě, který doplníte jemnými či neutrálními barvami. 

Červené vlasy nebo rty?

Červená nebo rudá je tak k upoutání pozornosti tou pravou volbou. A co vlasy nebo rty? Rudá je ohnivou barvou a ženy s rudými vlasy jsou obecně stigmatizovány jako ženy vamp či smyslné, které nemají předsudky především v ložnici. Rty jsou jednou z nejerotičtějších částí těla a přitahují jak muže, tak i ženy. Jsou pro ně velmi přitažlivé a sáhne-li žena po rtěnce, pak na ně upozorní. A co taková rudá rtěnka? Ta muže vzrušuje a jsou pro ně neodolatelné. Chcete-li upoutat mužovu pozornost a vyslat k němu signál, vsaďte na červenou nebo rudou.

 

Zdroj článku