Přejít k hlavnímu obsahu

Chcete větší rty? Zkuste tyto tříminutové triky!

Plné kypré rty jsou jednoduše sexy. Ne všechny z nás ale mají to štěstí, že je máme takové od přírody. Naštěstí existují jednoduché tipy, jak jim dodat až dvojnásobný objem a to dokonce bez jakýchkoli invazivních zásahů a aplikace chemických látek do jejich struktury.

Nejen o pleť se musí pečovat. I vaše rty si zaslouží denní pozornost. Pokožka na jejich povrchu je ještě jemnější a chatrnější. Potřebuje proto pravidelně hydratovat, prokrvovat a zpevňovat.

Mezi zásady denní péče by mělo patřit kartáčování. Stačí, když si po čištění zubů kartáčkem párkrát rty přejedete krouživými pohyby. Uvidíte, že efekt bude brzy vidět. Před spaním i před nanášením rtěnky nebo lesku je také přetřete pečujícím balzámem nebo vazelínou. Nevsáknuté zbytky můžete po třech minutách klidně setřít kapesníčkem. A pak samozřejmě můžete vyzkoušet osvědčené push-up finty.

1. Skořice nebo chilli

Skořice i chilli obsahují látky, které podporují cirkulaci krve. Po jejich nanesení byste měly cítit jemné štípání, díky kterému rty lehce napuchnou. Kupte je již mleté – zjednodušíte si práci. Pak je totiž stačí smíchat s balzámem nebo vodou, na rty nanést, nechat působit po dobu tří minut a zbytky setřít. Vyzkoušejte si, co vám bude vyhovovat více a která z látek konkrétně u vás zajistí lepší efekt. Doporučujeme ale začít skořicí, která je méně agresivní.

2. Fullips

Naprostým hitem, který aktuálně chválí bloggerky po celém světě, je používání fullips. Jedná se o gumové nástavce, které přiložíte na rty a nasajete vzduch. Pomocí podtlaku se pak rty až dvojnásobně zvětší, přičemž efekt má vydržet až čtyři hodiny.

V českých drogeriích ještě nejsou Fullips dostupné. Pokud je budete chtít zkusit, budete se muset obrátit na zahraniční Amazon nebo například na Ebay. Schválně se ale podívejte na YouTube, jaké zázraky tato věcička dokáže. Její výhodou je, že pro ji můžete použít nejprve vertikálně a pak rty znovu nasát ještě horizontálně, takže výsledek je opravdu srovnatelný jako po aplikaci botulotoxinu.

3. Makeup

Myslete také na makeup. Pár správných tahů správnými produkty efekt ještě umocní. Stačí, když vytáhnete kontury. Volte přitom barvu co nejvíce podobnou vašim rtům a linku obkreslete těsně na jejich hranici tak, aby měla milimetrový přesah.

Do srdíčka nad horním rtem také aplikujte rozjasňovač a finální lesk naneste jen do středu horního a spodního rtu. Pokud si více potrpíte na matné rty, či jste zvyklé si je líčit rtěnkou, vsaďte na nude odstín. Tím vykreslete celé rty a do jejich středu pak aplikujte trochu světlého korektoru. Optický efekt větších a plnějších rtů je 100% zaručen.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku