Přejít k hlavnímu obsahu

Typologie milenek: Muži podléhají nejčastěji čtyřem typům. Nespoutané ženy hledají pouze zábavu, nesebevědomých se nezbavíte

Muži si velmi často vybírají ženy k nevěře podle určitého vzorce. Dávno už, podle psychologů, nejsou nevěrní jen muži či ženy, kteří jsou ve vztahu nespokojení. Jaké typy milenek si muži vybírají, a kterým ženám nelze odolat?

Nevěrní jsou především muži? Ne vždy je to pravda. Nevěra se týká také žen, nicméně ty to většinou umí lépe maskovat. Nevěra se, bohužel, usadila v mnoha partnerských vztazích a muži si vybírají k mimomanželskému vztahu určité typy žen. Jakým ženám muži obecně neumí odolat?

Nespoutané typy

Berou bokovku jen jako zábavu, nezávazné povyražení a od milence nic moc neočekávají. Nepotřebují se vázat jen na jednoho muže, netropí mu žárlivé scény a nechtějí po něm, aby byl více s nimi, mluvil s nimi, někam je vzal nebo dokonce, po nějakém čase, aby opustil kvůli nim svou partnerku či manželku. Nejsou totiž z těch, které se do svých milenců zamilovávají. Jejich heslem je hlavně žádné závazky a to je pro muže velmi přitažlivé a mnohdy také pohodlné. Milenecký vztah je pro tyto ženy pouhou zábavou a to muži, kteří nejsou ve vztazích spokojeni, hledají. 

Nesebevědomé typy

Některé ženy mají tendence se velmi podceňovat a jejich sebevědomí není nijak vysoké. I když je lidi okolo nich přesvědčují o opaku, jejich sebedůvěra není nijak velká. A i takové ženy mají u mužů velký úspěch. Povzbuzení z úst mužů a pár komplimentů mohou podstatně změnit chování. Samy sobě nevěří, ale lichotky a ještě k tomu od mužů, to je jiná káva. V takovém rozpoložení se ženy obvykle mohou na partnera upnout nebo se stane středobodem jejich života, což po určité době může být pro muže svazující a tak se snaží z toho vycouvat.

 

Mohlo by se vám líbit

Horoskop nevěry: Které znamení vás bude nejčastěji podvádět? Zjistěte, zda mezi ně patří i váš partner

Ptáte se, jestli by vás byl schopný váš partner podvést? Zjistěte si jeho předpoklady k nevěře díky znamení horoskopu. Připomínáme jenom, že výjimka potvrzuje pravidlo a ne na každého tyhle výklady pasují.
svetzeny.cz

Oddané typy

Ženy, které nemají mnoho otázek se mohou stát velmi jednoduše milenkami, kterých si muži cení. Není to žádný div, který muž nepodlehne ženě, která se zbytečně nevyptává a je jí poměrně jedno, zda muž tráví čas s rodinou, kde byl a podobně. Mnohdy jsou oddané typy takové, které poslouchají autority, splní většinu nebo každý z požadavků. Nejeden muž si tak představuje, jaká musí být žena v posteli, když neodmítne prakticky žádný požadavek. 

Sobecké typy

Ženy, které upřednostňují sebe samy. Nejde vždycky o sobecké typy. Znají svou cenu, hodnotu a uvědomují si svou krásu, kterou umí dále využívat ve svůj prospěch. Pro muže mohou být atraktivní. Když si na nějakého muže políčí, ne každý z nich se ubrání. Umí si velmi dobře sestavit plán, který jim do puntíku vyjde. 

 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček