Přejít k hlavnímu obsahu

Špatná zpráva pro všechny milenky: 3 pravdivé důvody, proč nikdy neopustí svou manželku

Možná vám na začátku přišlo, že být milenkou je zábava, ale postupem času začínáte toužit po vážném vztahu. Ovšem váš milenec na to nemá stejný pohled, konverzaci o rozvodu se vyhýbá jako čert kříži. Co za tím vězí? Existují tři hlavní důvody, proč muži od svých manželek nikdy neodejdou.

1. Stále ji miluje

Hned na začátku si nalijme čistého vína, je třeba si přiznat krutou pravdu, většina mužů, kteří svoji manželku podvádí, ji i přesto miluje. Že vám to nedává smysl, jak ji manžel může milovat, když ji podvádí s vámi? Zde je třeba se zamyslet nad různým nastavením žen a mužů. Ženy mají tendenci házet lásku a sex do jednoho pytle, kdežto muži jsou schopni tyto dvě věci odlišovat. V žádném případě neschvalujeme mužskou nevěru, ale toto je prostě holý fakt. Věříme, že vám o manželce navykládal jen to nejhorší, jak je neupravená, věčně mrzutá, špatná matka, příšerná partnerka a další klišé.

Zamyslete se nad tím, zda mu skutečně tuto pohádku chcete dál baštit. Nikomu se snad nechce věřit, že tu máme zástupy mužů, kteří jsou natolik submisivní, že jsou ochotni snášet dlouhodobě tyranidu ze strany manželek. Pravda bude někde jinde, ve skutečnosti je dost možné, že mu manželství naprosto vyhovuje, jen u vás hledá něco, co mu ve vztahu chybí, ať už je to sex, možnost se vypovídat, nebo mu zkrátka a dobře jen lechtáte ego. Rozmyslete si, zda chcete hrát druhé housle. Muži nejsou nesvéprávní, kdyby se v manželství cítili opravdu tak špatně, odejdou sami, ani nemusí mít žádnou milenku.

Mohlo by se vám líbit

Zjistěte, zda neudržjete vztah s proutníkem

Čas s ním je neuvěřitelně vzrušující a ve skutečnosti tajně sníte i o vztahu. Díky těmto nezaměnitelným znamením můžete ovšem zjistit, zda on ve vás vidí potenciální partnerku, nebo je pro něj čas s vámi pouze zábavou.
svetzeny.cz

2. Teplo domova

Čím je muž starší, tím je více zvyklý na své pohodlí. Často mu manželka doma poskytuje naprostý full service, uklidí, navaří, napeče, postará se o děti, všechno zařídí. S vámi možná chce zkusit něco nového a vzrušujícího, ale ve skutečnosti mu vyhovuje, že má doma zázemí a manželku, která ho ve všem podporuje. Možná už mezi nimi není taková vášeň a zamilovanost jako kdysi, to ale neznamená, že muž neoceňuje, co pro něj manželka dělá. Nehledě na to, že v momentě, kdybyste všechny tyto činnosti převzala vy, už to také nebude až taková zábava a těžko se budete na rande „čančat“ dvě hodiny, když na vás čeká praní špinavých ponožek, hlídání nevlastních dětí a vyvařování.

3. Rozvod je drahý a bolestivý

Rozvod je jedna z nejtíživějších situací, které mohou v životě nastat. Nese sebou spoustu bolesti, nevratně naruší vztahy v rodině, zahrnuje právní „tahanice“ o děti a majetek, stojí spoustu času a peněz. A co si budeme nalhávat, když si muž dá na misku vah románek s milenkou a všechny možné komplikace, které rozvod přináší, hádejte, co u něj asi převáží. V rozvodové bitvě se hraje o hodně, stěžejní je péče o děti. Ty jsou stále převážně svěřovány matkám, takže muž může mít oprávněný strach z toho, že kvůli milence přijde o možnost mít hezký vztah s dětmi. Už nebude děti vídat denně a hrozí vzájemné ochladnutí vztahů a odcizení. Muži také často nechtějí svojí ženu ranit, ať už vám o ní napovídali cokoliv, nevěřte tomu, že touží vidět v slzách ženu, kterou si kdysi bral z velké lásky a vychoval s ní děti.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček
Mohlo by se vám líbit

Tato znamení zvěrokruhu mají podle průzkumu nejsilnější sklony k nevěře: Je mezi nimi i váš partner?

Průzkum provedený seznamkou Gleeden ukázal, že existují tři znamení zvěrokruhu, která mají největší sklony k nevěře. Stránka se zaměřuje na zprostředokování seznámení lidem, kteří jsou zadaní, tudíž má mezi svými uživateli dostatečný vzorek nevěrníků. Jste mezi znameními, která mají slon k podvádění i vy nebo váš partner?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Sex podle krevní skupiny: Jak vám to bude klapat v posteli?

Vaše krevní skupina říká, jaký máte charakter, jací jste, jak milujete a také jakého sexuálního partnera potřebujete. S kým zažijete tu správnou chemii?
svetzeny.cz