Přejít k hlavnímu obsahu

Typy mužů, kteří mají najčastěji milenku: Zjistěte, zda vedle sebe takového máte. Zdaleka se nejedná jen o klasické sukničkáře

Nevěra umí vztahu zasadit velkou ránu, která mění celou situaci a umí během chvíle zničit dlouhodobý vztah. Zranění, bolest, hněv a emoce, které se ve vás mísí. Mnoho z takových ran končí rozvodem nebo rozchodem. Je možné to nějakým způsobem ovlivnit? Lze vnímat nějaké náznaky? Jsou určité typy mužů, kteří mají milenecký vztah nejčastěji. Zjistěte, zda vedle sebe takového máte.

Muži a milenky

Zjištění, že partner, kterému žena důvěřuje a miluje ho, ji podvedl, je velkou ránou. Najednou padají všechny jistoty, mění se situace a člověk, který vám byl ze všech nejblíž, vám ublížil. Ať už jde o jednorázovou záležitost nebo udržování paralelního vztahu, zanechává to trhliny, které se může a taky nemusí podařit zalepit. Jaké jsou typy mužů, kteří mají nejčastěji milenku?

Klasický sukničkář mileneckému vztahu neodolá

Jde o muže, který má vysoký apetit v intimní oblasti. Často se na to muži vymlouvají, protože přece potřebují něco jiného, oni za to v podstatě nemůžou. A to třeba nemůžou, jen problém je, že hledají své potěšení u více partnerek, což není fér jednání. Chytnete ho při podvádění a on má připravenou perfektní výmluvu. „Mám vysokou potřebu, co s tím jako mám dělat?Takže je ve finále za oběť, protože on za to přeci nemůže.

Frustrovaný muž si hledá potěšení jinde

Může se cítit být zanedbávaný, partnerka nenaplňuje jeho všechny potřeby ve vztahu a má pocit, že mu nevěnuje dostatek pozornosti. A tak si hledá někoho, kdo mu všechny tyto potřeby naplní. Kdo mu zvedne sebevědomí, bude mu lichotit, zajímat se, poslouchat, ptát se a všechno ostatní. Dají mu pocit, že je jedinečný, což frustrovaný muž oceňuje a potřebuje.

Tato znamení zvěrokruhu jsou nejlepší milenky. Patříte mezi ně i vy?

V mileneckých vztazích samozřejmě záleží na mnohem více aspektech, než je pouze znamení zvěrokruhu. Vše ovlivňuje láska, vzájemná přitažlivost, vášeň a další faktory. Astrologie ale může nabídnout některé charakteristiky a rysy jednotlivých znamení, které to, jak se lidé v partnerských vztazích chovají, mohou ovlivnit. Která znamení jsou tedy těmi nejlepšími milenkami?
svetzeny.cz

Narcistický muž si mileneckým vztahem zvyšuje ego

Narcista považuje sám sebe za tolik jedinečnou a výjimečnou osobu a může mít pocit, že pro něj pravidla neplatí. Může mít šťastné manželství, spokojený život, ale on má stále potřebu podvádět a hledat si paralelní vztahy, které pro něj budou výzvou a počechráním ega. Má rád vzrušení a možnost dobrodružství.

Nezávislý rebel si mileneckým vztahem dokazuje svou svobodu

Nezávislost a svoboda jsou jeho druhým jménem. Když už v nějakém vztahu dobrovolně zůstane, začne se po nějakém čase dusit. Monogamie je obecně moc svazuje, všechna pravidla, závazky a věci, které se okolo dějí, nejsou pro ně. Když už se s partnerkou nerozejdou, pak si hledají jiná dobrodružství a udržují si, alespoň v hlavě, svůj druh svobody.

Špatná zpráva pro všechny milenky: 3 pravdivé důvody, proč nikdy neopustí svou manželku

Možná vám na začátku přišlo, že být milenkou je zábava, ale postupem času začínáte toužit po vážném vztahu. Ovšem váš milenec na to nemá stejný pohled, konverzaci o rozvodu se vyhýbá jako čert kříži. Co za tím vězí? Existují tři hlavní důvody, proč muži od svých manželek nikdy neodejdou.
svetzeny.cz

Milenku má téměř vždy i klasický hezounek aneb Playboy

Je okouzlující, sebevědomý, flirtuje s každou ženou na potkání. Dělá to z rozmaru nebo jen z toho, že je mu toto chování vlastní a přirozené. Vnímá, že mu příroda nadělila fasádu a umí toho využívat. Je roztomilý a rád okouzlí každou ženu, která se okolo něj otočí. 

I muži s nízkým sebevědomím si hledají milenky

Sám o sobě si nemyslí, že je okouzlující, má ženě co nabídnout a navíc s ní povede plnohodnotný život. Musí si své sebevědomí neustále a uměle zvyšovat. Například tím, že bude druhé srážet, poukazovat na jejich chyby nebo třeba hledat vztahy mimo manželství. Takový člověk prostě zvedá sebevědomí tím pocitem, že má na každou ženu, že je o něj zájem a především, že manželka nebo partnerka není tou jedinou na světě.

Zdroj článku