Přejít k hlavnímu obsahu

Tato znamení zvěrokruhu jsou nejlepší milenky. Patříte mezi ně i vy?

Info ikona
Nejlepší milenky podle zvěrokruhu

V mileneckých vztazích samozřejmě záleží na mnohem více aspektech, než je pouze znamení zvěrokruhu. Vše ovlivňuje láska, vzájemná přitažlivost, vášeň a další faktory. Astrologie ale může nabídnout některé charakteristiky a rysy jednotlivých znamení, které to, jak se lidé v partnerských vztazích chovají, mohou ovlivnit. Která znamení jsou tedy těmi nejlepšími milenkami?

Lev (22.7. - 23.8.)

Lvice projevují vášeň a odvahu nejen v ložnici. Hledají lásku, vzrušení a intenzivní fyzický kontakt. Často je vzrušuje představa fyzického kontaktu na neobvyklých místech, aniž by se obávaly, že by je někdo mohl vidět. Nemají problém s tím, že se oddávají svým touhám. Ženy narozené ve znamení Lva jsou známé svou sebejistotou a nepropadají studu. Tyto ženy mají schopnost zaujmout svou kořist a to bez ohledu na to, zda je jejich vyvolený v daný moment zadaný nebo ne. Jsou odhodlané a jdou za svým cílem. Výsledkem bývá většinou úspěch, protože muži často neumí jejich šarmu odolat.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Ženy narozené ve znamení Střelce jsou plné vášně, romantiky a uměleckého ducha. Pro své intimní okamžiky vyžadují hudbu, svíčky, dlouhé rozhovory a něžné doteky. Jejich přirozená krása je neuvěřitelná. A právě tou také očarovávají své vyvolené. Ženy ve znamení Střelce obvykle budí dojem bezbrannosti a křehkosti, což může vést muže k mylnému dojmu, že je zachrání. Avšak tyto ženy moc dobře vědí, co dělají. Používají různé dovednosti a zbraně, které jim umožňují dosáhnout přesně toho, co chtějí.

Velký horoskop na listopad 2023: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

Listopad ťuká na dveře. Nalaďte se na jeho energie a začněte pomalu se vší vážností myslet na Vánoce. Co nás v tomto podzimním měsíci čeká? Na co se můžeme těšit a na co si dát naopak pozor? Nahlédněte do našeho měsíčního horoskopu pro jednotlivá znamení.
svetzeny.cz

Býk (21.4. - 21.5.)

Ženy narozené ve znamení Býka projevují velkou touhu po fyzickém kontaktu a mohou být velmi vášnivé, někdy až s nymfomanickými sklony. Partneři těchto žen mohou být šťastni, protože ženy narozeny ve znamení Býka nikdy neodmítnou žádnou intimní chvilku. Ženy v Býku moc dobře ví, že intimní kontakt může být řešením i pro problémy, hádky a nedorozumění, které občas vytváří svým tvrdohlavým způsobem přemýšlení. Pro ženy narozené ve znamení Býka nejsou city vždy na prvním místě. Větší význam pro ně má chemie, fyzická harmonie, touha a vášeň. Proto se mohou zdát méně schopné vytvářet hluboké emocionální vztahy, a proto také zpravidla nijak zvlášť neprožívají rozchody.

Štír (24.10. - 22.11.)

Ženy narozené ve znamení Štíra jsou obklopeny záhadou, tajemstvím a jsou plné vášně. Právem mají pověst nejlepších milenek v celém zvěrokruhu. Být s nimi v posteli znamená zažít vášnivý a bouřlivý zážitek, při kterém Štířice přesně vědí, co dělají. Jsou schopny překonat jakékoliv překážky jak u sebe, tak u svého partnera. Nic není tabu a v ničem nemají zábrany. Ženy narozeny ve Štíru mají vysoké nároky na své partnery a pokud udělají zásadní chybu, nebudou dlouho váhat a opustí je. Avšak, když najdou toho pravého, jsou schopny být věrné až do smrti. V ložnici jsou plné sebevědomí, ale zároveň nejsou imunní vůči žárlivosti.

Zdroj článku