Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop na listopad 2023: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

Listopad ťuká na dveře. Nalaďte se na jeho energie a začněte pomalu se vší vážností myslet na Vánoce. Co nás v tomto podzimním měsíci čeká? Na co se můžeme těšit a na co si dát naopak pozor? Nahlédněte do našeho měsíčního horoskopu pro jednotlivá znamení.

Konec října poznamenala energie Štíra a úplněk s částečným zatměním Měsíce. Po tak náročném období se může zdát začátek listopadu jako procházka růžovou zahradou. Vše bude působit optimističtěji. Je to skvělá doba k tomu, abyste učinili některá důležitá rozhodnutí a vytvořili si plány, díky nimž prožijete úspěšný rok 2024.

Beran

Venuše je od 8.listopadu opozici s vaším znamením, což může přinést neshody v partnerském vztahu, zejména pokud jde o finance a majetek. Dejte si pozor na přílišné utrácení. Dařit se vám bude naopak v kariéře. Díky postavení Merkuru se můžete se těšit i na zajímavé pracovní nabídky. Dobře je zvažte. Určitě se najde některá, co vám přinese v životě velký posun. Po 20. listopadu můžete očekávat setkání s milým člověkem, kterého znáte z minulosti. Nebude to náhodné a v budoucnu může sehrát tato osoba ve vašem životě důležitou roli.  

Výklad mariášových karet na listopad 2023: Známá kartářka odkrývá, co nás čeká a nemine

Co vás čeká a nemine v následujícím měsíci, se můžete dozvědět nejen díky horoskopům nebo numerologii. Budoucnost můžete poodkrýt i prostřednictvím mariášových karet, které pro vás opět vyložila zkušená kartářka Jana Rubešová.
svetzeny.cz

Býk

Významným dnem pro vás bude novoluní ve Štíru, které se odehraje 13. listopadu. Vyvolá ve vás silné touhy, o kterých zatím možná jen tušíte. Budete sami překvapeni, jakým směrem se bude váš život dále ubírat, pokud poslechnete své srdce. Celý měsíc pak budete sklízet, co jste v minulosti zaseli. Díky své pracovitosti se můžete těšit na vylepšení pracovní pozice a lepší finanční ohodnocení, což potěší i vaše blízké. Najděte si čas a začněte nakupovat vánoční dárky, ať jste pak před svátky v klidu.

Blíženci

7. listopadu opouští Venuše kvadraturu s vaším znamením, což přinese celkově obrat k lepšímu. Můžete čekat i příliv nové energie, budete mít chuť tvořit a měnit život. Potíže mohou nastat v kariéře, což bude mít na svědomí Merkur, jež bude od 10. listopadu v opozici s vaším znamením. Dejte si pozor na spory s nadřízenými, mohlo by to pokazit vaše vztahy i pověst. Na konci měsíce si hlídejte finanční záležitosti. Než podepíšete nějaké smlouvy, dobře si to promyslete.  

Keltský nový rok přichází na konci října: Otevírají se brány mezi živými a mrtvými

Samhain je pohanský náboženský festival, který se slaví od 31. října do 1. listopadu. S příchodem Samhain začíná i keltský nový rok a otevírají se brány mezi fyzickým a duchovním světem, což umožňuje mrtvým a keltským nadpřirozeným bytostem vstup do našeho světa.
svetzeny.cz

Rak

Hned z počátku měsíce slibuje Venuše seznámení s osobou, která po vás už delší dobu pokukuje. Počítejte ale s tím, že i když se vám ze začátku bude zdát vše perspektivní, nakonec zjistíte, že z tohoto mráčku nezaprší. Díky trigonu Merkuru s vaším znamením se vám bude dařit od 9. listopadu v kariéře. Pokud si řeknete o zvýšení platu, je velká šance, že vás šéf vyslyší. Ke konci měsíce si dejte pozor na neuvážené výdaje, mohlo by vám to zkomplikovat život.   

Lev

Tento měsíc můžete zažívat trochu rozporuplné pocity, ovládne vás melancholie a náladovost. To by mohlo trochu zkomplikovat vztahy s vašimi blízkými i s kolegy. Snažte se být nad věcí a nekomplikujte si život žabomyšími válkami. Kvůli Marsu v kvadratuře s vaším znamením musíte počítat v práci s trochou napětí a nejistoty. Pokud se nebudete vyvyšovat nad ostatní a snažit se zviditelnit za každou cenu, projdete tímto obdobím nakonec v klidu. Po celý měsíc hodně odpočívejte, tělo vám bude dávat jasné signály, že je unavené.

Mrazivá proroctví geniální filozofky a věštkyně Heleny Blavatské z 19. století

Nostradama nebo babu Vangu zná téměř každý, koho zajímají věci mezi nebem a zemí. Věštců, okultistů a mágů, kteří uměli nahlédnout do budoucnosti, zná ale historie mnohem více. Jméno Heleny Blavatské dnes většině lidí nic neřekne, přesto si zaslouží pozornost. Vyřkla mnohá proroctví, jež se naplnila. Jiné předpovědi ale ještě stále čekají na svůj čas..
svetzeny.cz

Panna

Listopad bude plný společenských příležitostí. Neodmítejte pozvání na akce, kde máte šanci se seznámit. To platí zejména pro singl Panny, jež touží po romantice a vášni. Venuše ale přinese i žárlivost a sklony dělat z komára velblouda. Dejte si na takové jednání pozor, nestojí to za to. Od 22. listopadu bude Slunce ve znamení Střelce, což vás může oslabit. Pocítíte silnou potřebu odpočívat, energie vám bude citelně chybět. Poslouchejte své tělo a zvolněte.

Váhy

Planeta lásky Venuše vstoupí 8. listopadu do vašeho znamení, což znamená, že se vám bude dařit ve vztazích. Těšte se na romantiku i vášeň. Máte šanci potkat zajímavý protějšek, protože budete sršet dobrou náladou a sex-appealem. Dařit se vám bude i v kariéře. Budete až překvapeni, jak jednoduše věci jdou. Je to také díky Marsu, který je v sextilu s vaším znamením a drží nad vámi ochrannou ruku. Užívejte si hezké a pozitivní období a směle plánujte budoucnost.

Jaký je váš anděl strážný podle dne narození: Najděte toho svého, který vám v životě pomáhá a ochraňuje vás

Archandělé jsou nadřazené bytosti, které dohlížejí na všechny činy na Zemi. Pracují v pozadí, zasahují pouze v nezbytných okamžicích a doprovázejí vás v důležitých životních okamžicích. Každý člověk má svého vlastního archanděla, který ho provází podle dne v týdnu, v němž se dotyčný narodil. Díky znalostem těchto archandělů může každý lépe porozumět svému životu a rozhodnutím.
svetzeny.cz

Štír

Máte před sebou ve všech směrech náročný měsíc, ale nezoufejte. Berte případné komplikace jako příležitost k uvědomění si svých priorit a předností. Brzy to zúročíte. Otrávení budete zejména v práci, kdy budete mít pocit, že vám hází všichni klacky pod nohy. Dejte si pozor na své chování hlavně vůči nadřízeným. Držte se raději zpátky. Pohodu nečekejte ani ve vztazích, kde vás bude často ovládat žárlivost. Snažte se tento měsíc spíše „přežít“ a hodně odpočívejte, brzy se karta obrátí a bude se vám opět dařit.

Střelec

Hned zkraje měsíce pocítíte úbytek energie a únavu. Budete mít pocit, že už nikdy nic pořádného nevymyslíte a celkově budete negativně hodnotit své schopnosti. Sebevědomí na bodu mrazu. Těšit se ale můžete na zvýšení platu nebo jiné zajímavé benefity, kterými vás bude chtít nadřízený motivovat k ještě lepším výkonům. Nesnažte se mu teď dokázat, že jste mistři světa, velké výkony si nechte až na začátek ledna. Ve druhé polovině měsíce si dejte pozor na nachlazení, teple se oblékejte.  

Patříte mezi vyjimečné indigo lidi i vy? Tohle jsou jejich vlastnosti

Indigové dítě či indigový dospělý je takový jedinec, který se od ostatních vymyká svým myšlením a barvou aury, která má být právě indigová. Již od dětství mají tito lidé pocit, že nepatří na tuto planetu, a mají psychické vědomí na podstatně vyšší úrovni, než mají ostatní. Přečtěte si, jaké jsou jejich další vlastnosti, a odhalte, zda nejste jedním z nich i vy.
svetzeny.cz

Kozoroh

První listopadový týden poplujete na obláčku lásky, ale 8. listopadu spadnete na zem. Venuše bude v kvadratuře s vaším znamením, což může znamenat konflikty a žárlivost. Snažte se zklidnit, hádky nikam nevedou, jen vás budou vyčerpávat. Šetřete síly do práce, kde dostanete trochu zabrat. Bude potřeba dokončit projekty, které už měly být dávno hotové. Ke konci měsíce se můžete těšit na setkání s přáteli, které jste dlouho neviděli. Čeká vás i celkové zklidnění a odpočinek.

Vodnář

Od 8. listopadu bude Venuše v pozitivním trigonu s vaším znamením. Můžete potkat zajímavý protějšek, který s vámi bude sdílet mnoho zájmů. Pokud dáte této osobě šanci, můžete si být jisti, že vás nezklame. Pozor ale na majetnické chování, které by mohlo vztah pokazit. V práci bude trochu napjatá atmosféra, ale to neznamená, že se vám nebude dařit. Držte se ale zpátky a nezapojujte se do rozepří svých kolegů. Do 21. listopadu si dopřávejte více klidu.

Numerologie: Hodina narození určuje vaši osobnost i osud

Hodina narození je jedním z mnoha faktorů, které podle numerologie určují lidskou osobnost a osud. Každá hodina narození s sebou přináší svou vlastní energii a charakteristické vlastnosti. Přečtěte si, jak vaše hodina narození ovlivňuje vaši životní cestu a váš charakter.
svetzeny.cz

Ryby

Merkur bude do 9. listopadu v příznivém trigonu se Saturnem. Budete se hřát na výsluní oblíbenosti jak mezi přáteli, tak i v práci. Pokud hodláte vylepšit své kariérní postavení, jděte do toho! Od poloviny měsíce si ale dejte pozor na komplikace. Přemíra úkolů vás může dostat do stresu, ve kterém začnete dělat chyby. Po 20. listopadu si hlídejte finance. Neutrácejte příliš, neuzavírejte žádné půjčky ani pojištění, neinvestujte vysoké částky. Finanční záležitosti nechte na příští měsíc. Planety vás budou nabádat ke zvolnění a odpočinku. Poslechněte je a myslete na své zdraví.

4 znamení zvěrokruhu s nejlepší osobností. Je mezi nimi i to vaše?

Máte kolem sebe lidi, kteří mají skvělou osobnost? Každý se s takovým člověkem chce přátelit, protože vás k němu a především jeho osobnosti něco přitahuje. Je to až magické. Ať už jde o muže či ženu, každý touží být v jeho blízkosti. Veselá, přirozená, milá, pomáhající, zkrátka nejlepší osobnost podle znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz
Zdroj článku