Přejít k hlavnímu obsahu

Patříte mezi vyjimečné indigo lidi i vy? Tohle jsou jejich vlastnosti

Indigové dítě či indigový dospělý je takový jedinec, který se od ostatních vymyká svým myšlením a barvou aury, která má být právě indigová. Již od dětství mají tito lidé pocit, že nepatří na tuto planetu, a mají psychické vědomí na podstatně vyšší úrovni, než mají ostatní. Přečtěte si, jaké jsou jejich další vlastnosti, a odhalte, zda nejste jedním z nich i vy.

Kdo je indigový člověk?

Termín indigové děti byl poprvé popularizován v 70. letech 20. století. Poprvé tento termín použila parapsycholožka a jasnovidka Nancy Ann Tappe, která si všimla zvláštní barvy aury u některých jedinečných dětí. Tomuto konceptu se dále věnovali mezinárodně uznávaní autoři a renomovaní pedagogové Lee Carroll a Jan Tober. Indigoví lidé jsou podle nich takoví, kteří splňují řadu určitých vlastností, mají psychické vědomí na vysoké úrovni a také jsou vysoce motivovaní. Jsou považováni za jedince s velmi starou duší, kteří mají potenciál změnit svět k lepšímu a přinést lidstvu harmonii.

Hlavní vlastnosti, které mají indigoví lidé

Asi nejvýraznější vlastností indigových lidí je pocit, že nepatří na tuto planetu. Ačkoliv jsou vysoce inteligentní, citliví a kreativní a dokážou být ke svému okolí vysoce empatičtí, oni sami mají pocit, že jsou odlišní a nezapadají do společnosti. Zároveň však cítí, že mají na Zemi hlubší poslání a jejich život tu má větší význam. Mají neovladatelnou touhu změnit svět k lepšímu. Indigoví lidé také snadno vnímají lži a přetvářku. Mají vysoce vyvinutý smysl pro spravedlnost a odsuzují lži i korupci. S tím souvisí i jejich výborná intuice a citlivost. Jejich smysly jsou vyvinutější než u ostatních jedinců, což jim může občas způsobovat až nepříjemné pocity. Někteří indigoví lidé mají dokonce vyvinuté i zvláštní smyslové schopnosti, jako je například jasnovidectví. Dokážou také lépe vnímat vibrace ostatních lidí, ale i zvířat či rostlin. Sami dokážou rozdávat bezpodmínečnou lásku, ale mají pocit, že se jim nedostává tolik lásky zpět.

Prokletý pátek 13.: Jedno znamení zvěrokruhu by se mělo mít obzvláště na pozoru!

Pátek třináctého není žádný novodobý výmysl. Jeho význam, který je spojen s tragickými událostmi, má kořeny v historii. Právě v pátek 13. října 1307 začalo pronásledování a masové vraždění templářů. Od té doby nás strach spojený s tímto dnem pronásleduje. Jedná se o pověru, nebo je toto číslo opravdu prokleté? A jak ovlivní vaše znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Indigoví lidé bývají duchovně založení

Indigoví lidé mají neustálý pocit, že jsou vedeni něčím větším, než jsou oni sami. Často proto vyhledávají různá náboženství či duchovní učení. Nechtějí však žít podle cizích ideologií, proto většinou končí u svých vlastních pravd a hodnot, i kdyby měli jít proti proudu. Svoboda je pro ně totiž vším a potřebují se cítit nezávislí. Občas mají potíže s autoritami a hierarchií. Cítí propojení s vesmírem, který je velmi fascinuje a přitahuje.

Indigové děti dospívají rychleji než ostatní

U indigových dětí je charakteristická předčasná zralost. Takové děti se ve škole velmi často nudí, protože jejich mozek je vyvinutější a učební tempo se jim zdá pomalé. Dost často předstírají, že jsou na stejné inteligenční úrovni, jako jsou jejich spolužáci, jen aby mezi ně zapadly a dočkaly se tak harmonických vztahů. Již od útlého věku totiž mají silnou potřebu milovat a být milován. Obecně mívají indigové děti poměrně těžké dětství plné pochybností o sobě samých, často si v hloubi duše přejí být „normální“ jako ostatní. Naštěstí však bývají obdařeni vytrvalostí a velkou vnitřní silou, která jim umožní ustát společenský tlak a zachovat si autenticitu.

Finanční horoskop na říjen: Blíženci pozor na bezhlavé utrácení, Váhy mají šanci na nové investice

Jaké budou vaše výdaje a příjmy v říjnu? Na co se máte připravit, co může nastat? Máte naplánovat větší výdaje nebo s tím počkat na další měsíc? Přemýšlíte měsíc co měsíc nad tím, jaká bude vaše finanční situace? Je přirozené, že chcete mít finanční rezervu, plánujete větší investice, které se vám zhodnotí nebo plánujete, jak zvýšit své příjmy. Jaké plány má s vašimi financemi znamení zvěrokruhu? To se dozvíte v následujícím článku.
svetzeny.cz
Zdroj článku