Přejít k hlavnímu obsahu

Finanční horoskop na říjen: Blíženci pozor na bezhlavé utrácení, Váhy mají šanci na nové investice

Jaké budou vaše výdaje a příjmy v říjnu? Na co se máte připravit, co může nastat? Máte naplánovat větší výdaje nebo s tím počkat na další měsíc? Přemýšlíte měsíc co měsíc nad tím, jaká bude vaše finanční situace? Je přirozené, že chcete mít finanční rezervu, plánujete větší investice, které se vám zhodnotí nebo plánujete, jak zvýšit své příjmy. Jaké plány má s vašimi financemi znamení zvěrokruhu? To se dozvíte v následujícím článku.

Finance podle horoskopu: Kontrola rozpočtu, finanční rozhodnutí i kariérní postup

Beran

Finance budou v centru vaší pozornosti a je důležité pečlivě zkontrolovat svůj rozpočet a celkově výdaje, protože se v říjnu mohou objevit nečekané výdaje, které mohou vašimi financemi zahýbat. Je tu příležitost pro kariérní postup a možné zvýšení platu.

Býk

Pro Býka je říjen ve znamení správných finančních rozhodnutí, která takto učiníte. Svůj rozpočet si pečlivě zkontrolujte a zjistěte, zda nevydáváte zbytečně peníze navíc. Nečekané výdaje vás tak nezasáhnou, budete na ně připraveni v podobě finanční rezervy. Impulzivní utrácení vás může lákat, ale pozor na něj.

Blíženci

Finance budou středobodem vaší pozornosti, minimálně v říjnu. Je důležité zachovat vyvážený přístup k vašim financím, protože se může objevit něco, co vás donutí zbytečně utrácet - snažte se tomu vyhnout a každou investici si pořádně promyslet. Finanční polštář není bezedný.

Rak

Je pozitivně naladěn a nebude to jinak ani ve finanční sféře. Kariérní postup a tím možné zvýšení platu může být na dosah, stačí si pro něj jen přijít. Dodává vašemu rozpočtu potřebnou stabilitu a neočekávané výdaje vás tak už nezaskočí. Zamyslete se nad možností investovat.

Mohlo by se vám líbit

Tato znamení zvěrokruhu mají nejsilnější sklony k bohatství

Peníze jsou důležitou a nezpochybnitelnou součástí našeho života. I když nejsou pro spoustu lidí nejdůležitější, většinou se bez nich neobejdete. Lidé chodí do práce, snaží se, aby jejich mzda byla dostatečná na pokrytí základních potřeb a nějaké té zábavy. Jaká znamení tíhnou k penězům?
svetzeny.cz

Finance podle znamení: Utrácení, správné rozhodnutí i zvýšení příjmu

Lev

Miluje utrácení a dostává se vám mnoho příležitostí, jak peníze utratit. Přemýšlejte, kde peníze vydáte. Mnohem lepší je investice s návratností, než si pořídit nejnovější model elektroniky nebo bezhlavé utrácení za oblečení a podobně. Neriskujte, raději se držte při zemi.

Panna

Panny umí udělat správné rozhodnutí a to ve všech ohledech, i v tom finančním. Kariéra je pro ně důležitá a umí si jít za povýšením. Objevují se před vámi nové projekty a investice, pokud je to v souladu s vašimi dlouhodobými cíly, pak jděte do toho.

Váhy

Váhy mají šanci na to dělat nové a dobré investice. Přijměte strategická finanční rozhodnutí, která vám pomohou k lepšímu příjmu. Jen pozor na hospodaření s penězi, může se vám to někdy vymstít. I když se vám daří, dejte pozor na impulzivní utrácení. To vám může ublížit.

Štír

Štíři mají v říjnu možnost finančního růstu a ukotvení svého rozpočtu. Chcete mít k dispozici pevný rozpočet, který vám nabídne stabilitu. Máte bystré instinkty a i to vám může pomoci zvýšit vaše příjmy. Pozor však na zbytečné riskování, není nic pro vás a může vám to spíše uškodit.

 

Info ikona
žena

Finance podle znamení: Zvýšení příjmů, finanční zázemí nebo kreativní inovace

Střelec

Jsou to přirození optimisté. Mají v krvi vynalézavost, takže umí velmi dobře najít možné příležitosti k investicím nebo potenciálnímu zvýšení vašich příjmů. Mějte na paměti, že chcete těžit z dlouhodobého finančního plánu, podle toho se také zařiďte. Myslete na stabilitu, zbytečně neriskujte.

Kozoroh

Potřebují upevnit a posílit své finanční základy a na nich dále budovat své finanční zázemí. Jste disciplinovaní, takže zodpovědné hospodaření není něco, co neznáte. Budete uvědomělí a dobře hospodaříte s úsporami. Plánujte s myšlenkami na budoucnost, protože to vám zajistí správné rozhodnutí.

Vodnář

Disponujete inovativním myšlením, které vám dává možnost kreativně přemýšlet a zvyšujete tak příjem neotřele. Mějte se na pozoru co se týče zbytečného riskování, ne vždycky se musí vyplatit. Rázem přijdete o nemalé peníze, proto opatrně. Jste otevření novým možnostem a finanční vyhlídky, pokud se držíte při zemi, jsou dobré.

Ryby

Hodně sází na intuici a kreativní myšlení, proto dejte na to, co vám ohledně financí radí intuice. Buďte opatrní, ať se příležitost tváří sebelépe a máte pocit, že teď je ten správný čas, pokud máte jen stín pochybnosti, raději se zamyslete a neučiňte rozhodnutí, které vás může stát většinu úspor.

 

Zdroj článku