Přejít k hlavnímu obsahu

Jste to vy, nebo máte někoho takové kolem sebe? Pozemského anděla poznáte nejen podle intuice a citlivosti

Potkali jste někdy v životě někoho, kdo na vás působil zvláštním dojmem? Skoro až andělským? Jeho duše byla tak zvláštní a magická, že jste si říkali, že máte kolem sebe jedinečné bytosti. Mohli být pozemskými anděli, které máte tu čest poznat. Lidé plní lásky, dobrých úmyslů a také světla. Jak takové pozemské anděly poznat?

Jak emoce ovlivňují naše orgány podle Ájurvédy a jaké potraviny vám mohou pomoci? Smutek se usazuje v plicích

Ájurvéda je starobylý systém tradiční indické medicíny, podle kterého mají emoce hluboký vliv na vaše zdraví. Podle této filozofie jsou tělesné orgány spojeny s různými emocemi a disharmonie v emocích může vést k nerovnováze v orgánech. Správně zvolená strava však může pomoci předejít těmto nerovnováhám a podpořit celkovou pohodu. Přečtěte si, jak jednotlivé emoce ovlivňují vaše orgány a jakou stravu byste měli zařadit do svého jídelníčku.
svetzeny.cz

Kdo je to pozemský anděl?

Jde o vysoce citlivé jedince, kteří jsou empatičtí a milující. Jsou zrozeni pro to pomáhat druhým a přichází na tento svět s jasným poselstvím něco změnit. Říká se jim pozemští andělé proto, že s nimi mají mnoho podobných či stejných vlastností. Pomáhají inspirovat druhé kolem sebe, vidí v druhých lidech jen to dobré a šíří okolo sebe pozitivní vibrace. Jsou optimisté, vidí v lidech to dobré.

Jak pozemského anděla poznáte?

Citlivost

Tito lidé mají nízký práh a toleranci k negativním energiím jako například k násilí, bolesti nebo nenávisti. Nemají rádi špatnou atmosféru a objeví-li se negace, mají tendence ji urovnávat. Nemají rádi špatnou atmosféru a umí je hodně ovlivnit. Jsou citliví na to, že se lidé okolo nich hádají. Neustále se snaží vše napravovat a vést lidi k tomu, aby se místo hádek domluvili. Velké davy jim umí odčerpat energii a cítí se naprosto vyčerpaní.

Čas jen pro sebe

Aby mohli pomáhat druhým, potřebují také čas, který bude jen jejich. Ke změně světa potřebují energii, kterou umí načerpávat právě v době, kdy jsou sami. Ticho, samota je pro ně lék a prostředek k dobití energie. Pomáhá jim utřídit si myšlenky, udělat si pořádek v tom, co je trápí a opět mohou fungovat se svou neochvějnou pozitivitou a energií. 

 

Info ikona
žena

Spojte se se svým strážným andělem: Existuje hned několik způsobů, jak ho přivolat do svého života

Pamatujte, že každý člověk má svého strážného anděla a že existuje mnoho způsobů, jak se s nimi spojit. Zkuste najít ten, který vám nejlépe vyhovuje. V následujícím článku zjistíte hned několik způsobů, jak se spojit se svým strážným andělem, který vás provází celým vaším životem a může vám být nápomocný v mnoha nelehkých životních situacích.
svetzeny.cz

Záleží jim na druhých

Pokud nejste úplný sobec, na druhých vám záleží. Snažíte se minimálně své sociálně bublině pomáhat a být k dispozici. Pozemští andělé cítí hluboké volání pomáhat druhým. Neznají žádný jiný způsob bytí. Pokud potřebujete pomoc, pozemští andělé to vycítí a okamžitě všeho nechají, aby tady byli pro vás a pomáhali, kde je to potřeba.

Pozemský anděl má silnou intuici

Vlastní tempo

Pozemští andělé mají vlastní rytmus, vlastní názory a podle těch se řídí. Nejdou s davem, nenásledují tradiční cesty nebo způsoby myšlení. Mají své vlastní, kterým věří a podle toho také žijí. Kladou hluboké otázky na které hledají ještě hlubší odpovědi, chtějí najít svou vlastní pravdu. Neřídí se slepě tím, co říkají druzí nebo co by se mělo a nemělo.

Silná intuice

Jejich emoce jsou na vysoké úrovni a intuice jim umí pomáhat v rozhodování. Když hodnotí různé situace, spoléhají se právě na pocity a intuici. Důvěřují svému vnitřnímu hlasu, mají ho silně vyvinutý a jedou velmi často přes duchovno. Věří, že vše k nim přijde v ten správný čas. Vše se, podle nich, děje z nějakého důvodu a má to vyšší smysl.

 

Zdroj článku