Přejít k hlavnímu obsahu

6 vlastností muže, kterého žena nikdy neopustí

Na začátku vztahu je vše zalité sluncem a jste přesvědčeni, že se to jen tak nezmění. Časem pak vyplouvají na povrch všechny stránky a to nejen partnera, ale také ty vaše. Neexistuje žádná záruka, že vás partner neopustí. Nicméně existuje pár náznaků, které vám mohou dávat najevo, že máte vedle sebe partnera, který to s vámi myslí vážně. Pro tyhle vlastnosti ho rozhodně neopouštějte!

Přijít na kloub tomu, zda je partner skutečně vhodný pro život nebo ne není nic jednoduchého. Přemýšlíte nad tím, jaké vlastnosti by, podle vás, měl muž mít? Zamilovat se je poměrně jednoduché, ale pracovat na vztahu a překonávat i drobné překážky, to už může být složitější. A někdo nemusí být takovou oporou a pomocí, jak jste si původně mysleli. Má-li váš partner tyto vlastnosti, pak ho rozhodně neopouštějte!

1. Je chytrý

Finská studie naznačuje, že čím je muž chytřejší, tím menší může být pravděpodobnost, že bude nevěrný. Inteligentnější muži se, alespoň podle výzkumu, častěji ožení a v manželství pak zůstávají věrní. Samozřejmě je to vždy muž od muže.

2. Zkus mě rozesmát

A to on zkouší, často a rád. Najít někoho, s kým se můžete smát z plných plic. Smějete se stejným vtipům, máte podobný smysl pro humor, pobaví vás, jak vypráví historky a příběhy. V jeho přítomnosti se zkrátka cítíte dobře a smích je prakticky všudypřítomný. Je důležité mít vedle sebe partnera, který vás umí rozesmát a mnohdy tak pomůže ve dnech, kdy vám není zrovna do zpěvu.

Mohlo by se vám líbit

6 vlastností, které má žena, kterou muž nikdy neopustí

Každý člověk disponuje v životě souborem dobrých a špatných vlastností se kterými nějakým způsobem nakládá, pracuje a více či naopak méně je potlačuje a projevuje. Ve vztahu jde tak často o to, aby se tyto vlastnosti vzájemně potkaly a propojily.
svetzeny.cz

3. Podporuje vaší kariéru

A je jedno, zda aspirujete na vedení celé firmy, divize nebo pracujete tam, kde vás to baví a kde to, podle vás, má smysl. Není z těch partnerů, který upřednostňuje teplou večeři, vzorně uklizený byt a kompletní servis na úkor vaší práce. Některé studie poukazovaly na to, že mnohé ženy opustily časově náročné zaměstnání, protože měly pocit, že jejich povinností je vychovat dítě a pečovat o manžela. Když vás partner podporuje a o péči o děti se dělíte, je to ten pravý.

4. Respektuje vaše názory

Vaše názory se mohou lišit a není to důvod k rozchodu. Akceptujete-li tu rozdílnost, pak umíte dojít společně ke kompromisům. Je-li muž přesvědčen, že má vždycky pravdu jen on, pak to není nic dobrého pro vztah. Mnohdy to může znamenat, že váš argument nebude brát v úvahu a vy budete ta, co se bude neustále odhodlávat ke kompromisu.

Info ikona
muž a žena
Mohlo by se vám líbit

Má váš partner vlastnosti, ze kterých jste nešťastná a jsou předmětem hádek? Znamení, že se váš vztah brzy rozpadne

Ze začátku vztahu je vše skvělé, růžové a pohádkové. Jenže věci, které jste u partnera vědomě přehlížela a doufala, že se změní, mohou být důvodem k rozpadu vztahu. Na které vlastnosti byste si měla dát pozor?
svetzeny.cz

5. Má rád vaši rodinu

Nejen pro ženy je rodina důležitá, ale právě ty k ní často tíhnou. Mohou vás dohánět k šílenství, můžete se s nimi hádat, ale rodina je rodina. Když začne partner nadávat na vaši rodinu a návštěvy jsou pro ně jen nutností a povinností, pak to bude vždycky třecí plocha, kterou budete řešit.

6. Dostáváte prostor

Je krásné trávit čas společně a získávat tak zážitky, které vztah obohacují. Je však také důležité mít pro sebe prostor. Jděte s kamarádkami ven, sportujte, nakupujte, zajděte si sama na kávu. Partner, který vás v tomhle bude podporovat a sám si také naplánuje aktivity se svými kamarády, si vás váží a podporuje vás ve všem, co děláte.

Zdroj článku