Přejít k hlavnímu obsahu

6 vlastností, které má žena, kterou muž nikdy neopustí

Každý člověk disponuje v životě souborem dobrých a špatných vlastností se kterými nějakým způsobem nakládá, pracuje a více či naopak méně je potlačuje a projevuje. Ve vztahu jde tak často o to, aby se tyto vlastnosti vzájemně potkaly a propojily.

Mít v životě toho správného partnera je velká výhra. Jak to tak už bývá, ne vždycky najdete správnou osobu, která s vámi projde životem. Je to hodně o štěstí, hledání a kompatibilitě. Přesto jsou určité vlastnosti, které mohou převyšovat. Chcete vědět, které vlastnosti muži na ženách milují a pro které je neopouští?

1. Udává směr mužskému egu

Agresivita, jistý druh nevybouření, rozzlobení a nepochopení světa se může táhnout i v dospělosti. Pokud má vedle sebe muž ženu, která mu s jeho egem pomůže, usměrní ho, pak může celkem snadno muž přesměrovat energii tam, kde bude prospěšná. Definuje si svůj životní cíl, stává se z něj ambiciózní člověk, který věří sobě a svému cíli.

2. Miluje celým srdcem

Pocit klidu, komfortu v životě a lásky je důležité pro muže i ženy. Nemusí to nutně být každodenní sáhodlouhé romantické elaboráty, každý projevuje lásku mnohdy jinak. Udělá snídani, přinese oblíbenou večeři, víno, pořídí lístky na oblíbenou kapelu, divadlo a podobně. Spousta maličkostí, kterými dělá radost.

Mohlo by se vám líbit

Jak ženy manipulují s muži aneb kde se nacházejí hranice manipulace

Křehkost, bezbrannost a něžné jednání. Tak se většinou popisuje ženské pokolení, ale co když je žena v pozici úspěšné emoční manipulátorky? Do pozice manipulátora se může dostat muž i žena, ale záleží, jaké hranice je dobré nepřekračovat. Existuje tedy něco jako snesitelná míra jemné manipulace?
svetzeny.cz

3. Zná sebe samu

Má své hodnoty, svou víru a když má cíl, jde si za ním. Její organizace je často až dechberoucí, protože vás může překvapit, co vše zmanageruje. Zároveň však umí být šílená a nespoutaná, když tančí tak, jakoby se nikdo nedíval, směje se a vypráví vtipy, zpívá, i když jí to nejde a podobně.

4. Stará se o celou rodinu

Péče o rodinu je důležitá, neměla by být však jen pouze na bedrech ženy. Rozdělení této péče je vždy na domluvě obou partnerů. Ženy umí udržet doma příjemnou a rodinnou atmosféru, dětem dělají snídaně a svačiny, kontrolují úkoly a už vymýšlí, kam o víkendu pojedete na výlet. Je to právě ta péče o rodinu a vytváření pohody, která buduje domov.

Mohlo by se vám líbit

Věci, které by ženy neměly mužům nikdy odpouštět: Zrada je jenom jedna z mnoha důvodů

Mnozí si kladou otázku, zda by měli někomu ve vztahu odpustit jeho špatné chování. Odpuštění přináší řadu výhod a osobního naplnění a výsledkem navíc může být stabilní, pevné a trvalé partnerství. Jsou však věci, které by se odpouštět neměly, nebo je přinejmenším v pořádku, když je žena neodpustí. Které to jsou?
svetzeny.cz
Info ikona
muž a žena

5. Prostor, který potřebujete

Trávit čas spolu je důležité a pro mnohé páry klíčové. Neméně důležité však také je užít si čas sami. Ať už s přáteli, kamarády, kolegy nebo sami se sebou. Jdete na pivo, do divadla, na nákupy nebo jen ležíte doma u televize. Prostor, důvěra a snaha netrávit veškerý volný čas společně je to, co může být základním pilířem spokojeného vztahu.

6. Kompromisy na všech frontách

Kompromis je ve vztahu důležitý a je jedno, jestli řešíte barvu sedací soupravy, místo dovolené nebo to, jestli budete mít jedno nebo více dětí. Domluvit se na všem společně, to je klíčem k úspěchu. Žena, která je ochotná ke kompromisu, ale zároveň není z těch, které neustále jen ustupují, je tou silnou a odolnou.

Zdroj článku