Přejít k hlavnímu obsahu

7 věcí, které nás naučil seriál Gossip girl

Od seriálu o teenagerech z Upper East Side na Manhattanu už uplynulo několik let! Co jsme se mohli naučit od Sereny van der Woodsen a Blair Waldorf a jejich světa mezi newyorskou smetánkou. Xoxo, Gossip girl!

1. Pravda vždycky vyjde najevo. Můžete lhát, zatajit informace, vyčkávat na lepší příložitost, snažit se něco skrýt, podplatit někoho, ještě víc lhát… ale přesto dříve nebo později někdo odhalí vaše tajemství. Anebo to taky můžete říct jako první, nejen že se vám uleví, ale nemůže vás pak nikdo vydírat.

2. To je tajemství! Jestliže někomu chcete sdělit něco důvěrného, dávejte pozor, zda někdo neposlouchá. Protože vždycky někdo poslouchá. Stěny mají uši, stejně jako vaše chytré telefony, kolegové nebo kamarádi. Nemluvte, pokud si nejste zcela jistí, že za rohem někdo není. 

3. Nejlepší přátelé navždy. Podívejte se na Serenu a Blair. Prakticky od prvního dílu se hádají, pak se usmiřují, a pak se zase rozhádají. Být nejlepšími přáteli neznamená, že si někdy nemůžete říct nebo udělat něco špatného. Skutečné přátelství totiž překoná i ty nejhorší bouře.

4. Pravá láska existuje. Chuck a Blair. Sice jim to trvalo celý seriál, ale konec dobrý, všechno dobré.

5. Styl. Outfity, které v epizodách předváděly dvě hlavní hrdinky, byly nezapomenutelné. 

6. Krása není vše. Serena Van Der Woodsen byla nejžádanější dívkou, s dlouhýma nohama, blond vlasy a šarmem. Ale v mnoha dílech se potýkala s tím, že jí chyběla láska. 

7. Být princeznou není pohádka. Blair Waldorf toužila být princeznou celý život. A přání se jí splnilo. A jak rychle nakonec od oltáře utíkala... To byly samé povinnosti, zákazy, veřejná vystoupení, dodržování etikety. Prostě žádná svoboda.