Promotion
Promotion
Promotion

6 znaků skutečně silných žen, kterých si muži váží: Máte tyto výjimečné vlastnosti také?

Promotion
Promotion

1. Nebojí se ozvat

Silná žena vždy řekne to, co si myslí na rovinu. Nebojí se ozvat se a vyslovit nepopulární názor. Není drzá, svá tvrzení pronáší asertivně. Nenechá se ostatními umlčet a drží se hesla: „Co na srdci, to na jazyku.“

2. Umí říkat ne

Silná žena se nikdy nenechá dotlačit k tomu, aby svolila k něčemu, co se jí příčí nebo se jí do toho zkrátka jen nechce. Tyto ženy umějí říkat ne a důrazně si za tím stát. Nejsou to „přitakávačky“, které se neumí ozvat. Zkuste jim mluvit do života, to se se zlou potážete! Silná žena přesně ví, co (ne)chce a jen tak se ovlivnit nenechá. I když ví, že někoho možná zklame, ze svého přesvědčení neustoupí ani o píď.

Říct ne
Info ikona

3. Umí se ostatních zastat

Tento typ žen je sebejistý a rád podporuje své blízké. Silné ženy vnímají jako svou morální povinnost zastat se slabších. Zkuste ublížit někomu z jejich okolí, a budete mít problém i s nimi. Také podporují svého partnera ve všem, co dělá, jsou velmi oddané, milující a věrné. Budou ho podporovat v plnění jeho snů a vždy za ním budou stát.

4. Nejsou na nikom závislé

Silné ženy se spoléhají samy na sebe. Nedopustí, aby byly závislé na rodičích, sourozencích, partnerovi či jiné osobě. Samostatnost, kterou nabízí, očekává i od svého partnera. Nedopustí, aby ji někdo omezoval. Nikdy si k sobě nehledá partnera ve snaze získat ze vztahu nějaký prospěch, peníze a majetek dovede získat svými schopnostmi. V milostném vztahu bude vyžadovat velkou míru nezávislosti a vzájemný respekt. Hlavní pro ní je, aby vstupem do vztahu neztratila sama sebe s svou identitu. Nehodlá se kvůli nikomu měnit a ve svých zásadách zůstává neoblomná a pevná. Je připravena dělat kompromisy, ale ne do té míry, že by se měnila jen proto, aby uspokojila požadavky někoho jiného.

Nezávislá žena
Info ikona

5. Do vztahů vstupují s čistým štítem

Opravdu silné ženy si umí přiznat, že ve vztazích ony nebo partner chybovali, z těchto omylů se ponaučí a vztah začínají s čistým štítem. Neotvírají staré rány a nenesou si v sobě křivdy z minulosti. Nemají tendenci posuzovat současného partnera podle toho bývalého. Už vědí, co od partnera očekávat a jsou otevřené nové lásce.

6. Umí se omluvit

Síla člověka spočívá i v tom, že umí uznat svou chybu a omluvit se za ní. Tyto ženy nejsou dětinské, mají v sobě smysl pro zodpovědnost a umí přijmout následky svých činů. Pokud udělají chybu, nemají problém se omluvit a nasypat si popel na hlavu. Můžete jim věřit, že to myslí upřímně. Silné ženy si nehrají na dokonalé a neomylné, vědí, že chybovat je lidské a nedělá to z vás „horšího“ člověka. Také umí odpouštět druhým.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion