Přejít k hlavnímu obsahu

Celebrity, které na sobě po rozchodu nenechali nit suchou: Soud o embryo, nebo ponižující píseň

Trable v lásce a rozchody se nevyhýbají nikomu, dokonce ani celebritám. A podobně, jako v běžných vztazích, i u celebrit to někdy bývá rušné, partneři nejsou na stejné vlně a nejsou smíření s faktem, že už netvoří pár. Které celebrity nezakopali válečnou sekeru?

Rozchody nejsou ničím příjemným a celebrity nejsou výjimkou. Ač téměř vždy přichází společné prohlášení o tom, jak se mají rádi, jen si prostě nerozumí, ale dále zůstávají přáteli, budou se navždy podporovat a podobně, ne vždycky je to v reálu takové, jako v prohlášení na Instagramu. Někdy bývá rozchod nečekaný, těžký a tím pádem je jeden z páru, který skutečnost nenese dobře. Které celebrity nezvládli rozchod a nezakopali válečnou sekeru?

Britney Spears a Justin Timberlake

I když to u dvou popových vycházejících hvězdiček vypadalo, že se konec jejich vztahu nesl na vlně přátelství, některé indicie ukazují na možné problémy. Ihned po rozchodu vyšla Timberlakovi hitovka Cry Me A River, ve které se zpovídá z neúspěšného vztahu. Také Spears řešila rozchod skrz písničku. Everytime mnozí vnímají jako symboliku rozchodu. V dokumentu Framing Britney bylo odhaleno, že Timberlake nenakládal se vztahem ke zpěvačce zrovna nejlépe, za což se zpěvák také omlouval.

 

Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější ženy z řad celebrit nad 40 let: Sofia Vergara, Beyoncé či Simona Krainová

Často se říká, že věk je jen číslo. Je-li vám víc, než na kolik se cítíte, hoďte to za hlavu. U těchto krásek to platí dvojnásob. Vypadá to, že vůbec nestárnou, právě naopak! Popírají přírodní zákony a vypadají čím dál lépe! Přibývající léta se na nich nijak nepodepisují a ony samy se činí, aby jejich postava byla stále výstavní a pleť jako ze žurnálu. Mnohdy kvůli tomu dřou do úmoru a dodržují striktní pravidla, jiným byly do vínku dány dobré geny. Které krásky umí hrát o čas?
svetzeny.cz

Shanna Moakler a Travis Barker

Současný manžel Kourtney Kardashian už ženatý byl a to se Shannou Moakler. Manželi byli od roku 2004 do roku 2008. Vypadalo to, že vše proběhlo v klidu. Situace vyšla najevo právě v souvislosti vztahu Kardashian a Barkera. Právě Moakler se snažila nový pár neustále zastínit a svou frustraci dávala veřejně najevo skrz sociální sítě.

Katy Perry a Russell Brand

Toto manželství bylo krátké a Perry mu poměrně dost obětovala. Byla zrovna na světovém turné a létala za přítelem a později manželem v době, kdy měla odpočívat nebo relaxovat po náročných koncertech. Na začátku roku byli manželé dva roky a vše podléhalo vysoké medializaci. Perry okomentovala svůj svazek v roce 2020 jako tornádo. Později se vyjádřila v tom smyslu, že o bývalém manželovi neslyšela od chvíle, kdy jí 31. prosince 2011 poslal SMS, že se chce rozvést. Tady také nebude přátelský vztah.

 

Mohlo by se vám líbit

Tereza Brodská ukázala rodinné fotografie, které nikdy nikdo neviděl. Malá holčička s maminkou vás dojmou

Herečka Tereza Brodská (54) se pochlubila svým fanouškům archivními fotografiemi, u kterých se ona směje, ale její sledující se dojímají. Fotografie, které ještě veřejnost nikdy neměla šanci vidět, vás dojmou.
svetzeny.cz

Sofia Vergara a Nick Loeb

V roce 2012 se herečka zasnoubila s podnikatelem Loebem. Rozešli se dva roky poté. Ještě před rozchodem však stihli zmrazit dvě embrya v naději, že spolu budou mít děti. Po rozchodu však nastala právní bitva. Loeb zažaloval Vergaru o svěření embryí do péče. Prohlásil, že chce za pomoci náhradní matky přivést děti na svět a vychovat je sám. To Vergara přirozeně nechtěla a embrya požadovala zničit. Soudy se táhnou dlouhé roky a ukázaly třeba na to, že Loeb kritizoval Vergaru za to, že doma mluvila svým rodným jazykem, dále byla hrubá, neuctivá a beztřídní.

Sandra Bullock a Jesse James

Potkali se v roce 2003 a vzali v roce 2005. Společně prožili pět šťastných let. Herečka získala v roce 2010 Oscara za nejlepší herecký výkon. Na pódiu v děkovné řeči nezapomněla na manžela a jeho velkou podporu. A to se stalo manželství osudným. Bullock totiž začali psát ženy, které tvrdily, že měli s Jamesem poměr, v době jejich manželství. James si nejdřív sypal popel na hlavu a omluvil se za vše, co způsobil. Bullock podala žádost o rozvod a James v roce 2017 od svých omluv upustil. Daily Mail řekl, že podvádění je součástí života a dohnal ho k němu tlak Los Angeles.

 

Mohlo by se vám líbit

Hvězda Pobřežní hlídky šokovala fanoušky: Nejnovější fotky ukazují zestárlou neupravenou ženu, ne modelku

Byla to jedna z nejkrásnějších žen, kterou si muži vylepovali do skříněk a jejíž plakáty si schovávali. Pobřežní hlídka byla legendární seriál, kterému kralovala Pamela Anderson, David Hasselhoff a Yasmine Bleeth (53). Právě nejnovější fotky Yasmine jsou pro fanoušky mírně řečeno překvapivé.
svetzeny.cz

Amber Rose a Kanye West

Vztah trval asi dva roky a byl pořádně těžký a mnohdy divoký. Oba pak našli další protějšky, West se seznámil s Kardashian. A o pár let později si Rose pustila pusu na špacír, když řekla, že právě Kim Kardashian měla být jeden z hlavních důvodů, proč nejsou s Westem spolu. Kanye přilil olej do ohně i prohlášením, že by žádná Amber Rose nebyla, kdyby s ním Kardashian chtěla chodit už poprvé, co s ní chtěl být. 

Taylor Swift a John Mayer

Romance dvou zpěváků byla krátká. V roce 2009 se sešli, ale následky, ty trvaly celkem dlouho. Swift si vylila srdce skrz píseň Dear John, kde narážela mimo jiné na kový rozdíl (Mayer 31, Swift 19). Odpověď Mayera přišla v roce 2012, kdy řekl, že ho píseň ponížila. Údajně mu nikdy zpěvačka nezavolala, nenapsala. Zaskočilo ho to a podle svých slov si to nezasloužil.

 

Celebrity, které na sobě po rozchodu nenechali nit suchou: Soud o embryo, nebo ponižující píseň
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku