Přejít k hlavnímu obsahu

Celebrity na sítích: Nikol Štíbrová se zasnoubila a oznámila těhotenství

Info ikona
Nikol Štíbrová zásnuby

Instagram hýbe světem a české osobnosti nezůstávají pozadu. Oznamují zasnoubení, rozchody i těhotenství. Uplynulý týden se Agáta Hanychová pochlubila svoji milovanou babičkou, Myslivcová se nafotila u vánočního stromečku a Vendula Pizingerová se vydala na první výlet se svým malým synem. Jaké novinky přinesl uplynulý týden? To zjistíte se Světem ženy.

Nikol Štíbrová oznámila dvě radostné novinky

Nikol Štíbrová „zbořila“ svůj instagramový účet poté, co oznámila, že se svým přítelem Petrem Leitgebem čeká dítě. Společnou fotku u stromečku vtipně okomentovala: „Jo! Ještě něco sme si letos upekli...ale to bych nechala ještě chvíli odležet.“Příspěvek získal přes 200 tisíc „srdíček“ a Nikol tím dokazuje, že se řadí mezi nejvlivnější osobnosti na Instagramu. Gratulujeme!

Info ikona
Nikol Štíbrová

 

Zasnoubení 

Aby toho nebylo málo, její přítel Petr se pochlubil fotkou, která potvrzuje, že se s Nikol Štíbrovou zasnoubil. „Zase o kus šťastnější!“ Svět ženy gratuluje podruhé!

Info ikona
Nikol Štíbrová zásnuby

 

Iva Kubelková je na Vánoce připravena

Moderátorka Iva Kubelková popřála svým fanouškům hezkou zlatou neděli a sdílela fotografii, kde v teplácích zdobí vánoční stromeček. Iva se nebojí sdílet fotky, kde je přirozená, nenalíčená a my jí za to milujeme!

Info ikona
Iva Kubelková

Osobnosti na Instagramu: Zorka Hejdová ve sprše, Eva Decastelo se otužovala ve Vltavě a Zuzana Čaputová navštívila Vatikán

svetzeny.cz

 

Sexy Myslivcová

To Dominika Myslivcová využívá aktuální vládní opatření po svém. Nalíčila se, oblékla na sebe sexy obleček a sama sebe nafotila u vánočního stromečku.

Info ikona
Dominika Myslivcová

 

Terminátor žádal o ruku

Pozornosti neušel ani pár Karlos Terminátor Vémola a Lela Ceterová. S médii sdíleli svoje štěstí, následný bouřlivý rozchod a i návrat k sobě. Na sociálních sítích se rovněž pochlubili jejich životním momentem – Karlos požádal Lelu o ruku na narozeninách jejich dcery.

Info ikona
Karlos Terminátor Vémola

 

Agáta s babičkou

Agáta Hanychová prochází řadou změn. Kromě soukromého života si nechala změnit barvu i délku svých vlasů. Líbí se vám? Nám ano a její nejnovější fotka s milovanou babičkou nás dojala.

Info ikona
Agáta Hanychová

 

Rodinný výlet Venduly Pizingerové

Ředitelka nadace Kapka Naděje Vendula Pizingerová sdílela se svými fanoušky krásnou rodinnou fotku z prvního výletu. Vendula vypadá spokojená a kromě rodičovských povinností zvládá i ty pracovní.

Info ikona
Vendula Pizingerová

 

Tomáš klus s dětmi

Hudebník Tomáš Klus sdílel fotku se svými dětmi s motivujícím textem, která nabádá jeho sledující, aby nešířili nenávist a nenechali se v této době rozdělit a dodává: „To, kým jsme my dnes, budou později naše děti. Způsob, jakým řešíme vypjaté situace nastavuje jejich standardy, míry a podvědomé reakce. Buďme dobrými učiteli, dobrými vzory. Visí na nás celý budoucnost!“

Info ikona
Tomáš Klus

 

Dara a její vlastní řada svíček

Zpěvačka Dara Rolins se pochlubila vlastní edicí svíček. A my musíme uznat, že s vánočním kloboučkem na hlavě jí to neuvěřitelně sekne. Jak jen to dělá? To si můžete přečíst v aktuálním vydání časopisu Svět ženy, kde najdete velmi otevřený rozhovor.

Info ikona
Dara Rolins

Slavná rodina plná skandálů. Která ze sester začínala ve filmu pro dospělé a která je nejbohatší?

svetzeny.cz

Jak vzpomíná Dagmar Havlová na svého manžela Václava Havla, který zemřel před devíti lety?

svetzeny.cz