Přejít k hlavnímu obsahu

Osobnosti na Instagramu: Zorka Hejdová ve sprše, Eva Decastelo se otužovala ve Vltavě a Zuzana Čaputová navštívila Vatikán

Sociální sítě vládnou světu a to doslova. Vybrali jsme pro vás nejkrásnější fotky posledních dnů, které sdílely české krásky na svých profilech. Rodinná idylka, sexy prádlo, ale i kamarádská večeře nebo návštěva papeže.

Sociální sítě jsou stále na vzestupu. Většina z nás začínala Facebookem, poté se přidal Twitter, Instagram, Linkedin a nejnovějším přírůstkem je TikTok. Na sociálních sítích jsme denně v průměru přes 2 hodiny a z celkové populace využívá tyto sítě přes 40% lidí na světě. Zatímco facebook lehce upadá, Instagram měl v roce 2019 přes MILIARDU uživatelů, přičemž 500 milionů lidí je zde aktivních na denní bázi.

Sexy Zorka Hejdová

Moderátorka Zorka Hejdová sdílela na svém instagramovém profilu fotku ze sprchy, kde se chlubí bříškem v šestém měsíci těhotenství. Kráska, kterou sleduje 251 000 uživatelů, si zatím vysloužila odvážnou fotkou téměř 18 000 „srdíček“.

Info ikona
Zorka Hejdová

Zuzana Čaputová na návštěvě ve Vatikánu

Prezidentka Slovenské republiky Zuzana Čaputová zaplnila Instagram fotkami s papežem Františkem a přidala krásný popisek: „Jedním z témat, o kterém jsme spolu mluvili, bylo prohlubující se rozdělení ve společnosti. Velmi oceňuji postoje papeže, který se dlouhodobě zastává chudých, sociálně slabých, lidí v nouzi. Je velkou inspirací poslouchat jeho slova o tom, jak je důležitá láska vůči každému jednomu člověku bez rozdílu.“

Info ikona
Zuzana Čaputová

Společná večeře modelek

Modelky Denisa Dvořáková a Michaela Kociánová naopak vyrazily na pořádný steak a sklenku do restaurace. Loni spolu modelky byly v Paříži, letos se jejich cesta zrušila kvůli pandemii, ale pravidelnou večeři nemohly vynechat.

Info ikona
Denisa Dvořáková a Michaela Kociánová

Lucie oslavily svůj svátek

Lucie Křížková měla o víkendu svátek a pochlubila se na svém profilu krásnou kyticí, s kterou zapózovala.

Info ikona
Lucie Křížková

Rodinná idylka u Arichtevů

Veronika Arichteva sdílela fotku svého syna, který leží v posteli s jejich domácím mazlíčkem. Ebbina a Luka se zdají, že si padli do noty, nemyslíte?

Info ikona
Veronika Arichteva

Trendu otužování podlehla i Eva Decastelo

Herečka a moderátorka Eva Decastelo zásobuje sociální sítě fotkami z ledové Vltavy, kde se pravidelně otužuje. My Evě držíme palce, ale rozhodně se k ní přidávat nebudeme!

Info ikona
Eva Decastelo

Rodinná večeře s mnoha chody podle Simony Krainové

Modelka Simona Krainová vystavila na obdiv fotku se svými dvěma syny, s kterými se vydala na vskutku obsáhlou večeři. „Třikrát řízek s bramborovým salátem, hovězí tatarák s topinkama, ovocné knedlíky s tvarohem, větrník, rumovou špičku.“ Kam to ta Simona dává, to by nás zajímalo!

Info ikona
Simona Krainová

Víkendová pohoda s Mottlovou

Bára Mottlová zase potěšila fanoušky o víkendu pořádně žhavou fotkou ve spodním prádle. Bára píše, že má ráda „gaučing“ a pohodu. S touhle figurou by se k ní hned kdekdo přidal, že pánové?

Info ikona
Bára Mottlová

Příprava na Vánoce v plném proudu

Herečka Jana Plodková vyfotila o víkendu rozesmáté selfie, kde v pozadí nese její partner vánoční stromeček.

Info ikona
Jana Plodková

Rozkošné ráno s Nikol Moravcovou 

Bloggerka Nikol Moravcová sdílela rozkošnou fotku svého manžela a dcerky hned po probuzení.

Info ikona
Nikol Moravcová