Přejít k hlavnímu obsahu

Co znamená, když se vám zdá o zesnulých příbuzných nebo přátelích? Obvykle přináší nějaké poselství

Spousta lidí dnes má zkušenost se smrtí - ať už jim zemřela osoba blízká, někdo z příbuzných nebo přátel. Snít o někom, kdo zemřel může být pro mnohé lidi nepříjemné až znepokojivé. Tyto sny nemusí být špatným znamením, obvykle přináší nějaké poselství.

Smrt blízkého člověka není jednoduchou záležitostí pro nikoho a vídat je ve snu vám může přijít zvláštní a může vás znepokojit. Nicméně je to běžné a normální. A co bývá námětem takových snů? Obvykle si se zemřelými lidmi povídáte. Možná vám chtějí dát najevo, že jsou v pořádku, říct vám to, co nestihli za svého života nebo vás jen ujistit, že přišel jejich čas, že se o ně nemáte obávat. Tyto sny mohou být pomocníkem vyrovnání se smrtí blízké osoby, s jejich smutkem a bolestí.

Co znamená, když se vám zdá o mrtvých lidech?

Sny mohou být velmi realistické, často se po probuzení cítíte zmateně, nevíte přesně, zda cítit radost nebo naopak smutek či obavy. Je možné to interpretovat různě, ale obvykle sny odrážejí naše podvědomí. Možná nejste vyrovnaní se smrtí dané osoby, nechcete ji nechat odejít nebo nevíte, jestli je i po smrti v pořádku a má se dobře. Sny vám mohou pomoci některé tyto otázky rozklíčovat.

 

Mohlo by se vám líbit

Jak temná je vaše duše? Vyzkoušejte si kvíz a zjistěte, zda je černá jako uhel, nebo zcela čistá

Jak temná je vaše duše? Vyzkoušejte osobnostní kvíz a zjistěte to. Stačí upřímně odpovědět na deset otázek. Je vaše duše černá jako uhel, potemnělá, nebo zcela čistá? To se dozvíte po dokončení testu.
svetzeny.cz

Sny o zemřelé matce

Matka je symbolem útěchy a opory. Když ji ztratíte, je to velká ztráta v životě a vyrovnáváte se s tím podle svých možností. Sen o zemřelé matce může být známkou toho, že se v současné době cítíte tak trochu ztraceni a možná i ohroženi. Nevíte, co dál a opora, kterou jste měli od matky, chybí. Někdy se vám může zdát o tom, že vás matka ve snu objímá nebo vám dává najevo, že jí je dobře, loučí se s vámi. To vám může dávat najevo, že jste se nevyrovnali s její smrtí.

Sny o zemřelém otci

Otec je symbolem moci, ochrany a také disciplíny. Když ho ztratíte, najednou tady není táta, který by vás ochránil před vším špatným, co se vám děje, není tady ten, ke komu vzhlížíte, jdete si pro radu. Sny, které se vám zdají o zemřelém otci se obvykle odvíjí od toho, jaký vztah jste s otcem měli. Zlobí se na vás ve snech zemřelý otec? Patrně se vaše chování a váš život rozchází s představami vašeho otce. Usmívá se váš otec a je spokojený? Pak to může znamenat, že je rád za to, jak žijete a jak se chováte. Platí zde to, co u matky. Některé sny, kdy s vámi otec mluví, objímá vás nebo vám říká, že je v pořádku, vám dávají najevo, že je čas smířit se s tátovou smrtí.

 

Info ikona
žena
Mohlo by se vám líbit

Setkání se zesnulými lidmi není nemožné: Znaky reinkarnace duše můžete pocítit i ve svém okolí

Často jsme ochotni dát cokoli za další setkání s drahým zesnulým: toužíme znovu obejmout své zesnulé rodiče nebo políbit partnera, který nás opustil příliš brzy. Často se naše přání mohou splnit.
svetzeny.cz

Sny o zemřelých příbuzných

Zemřeli vaši blízcí nebo příbuzní a by je ve snu vídáte? Opět to může mít několik důvodů. Od těch, že se s jejich smrtí ještě neumíte smířit nebo doufáte, že jsou v posmrtném životě spokojeni. Možná vám mohou předávat nějakou zprávu. Sny o zemřelých mohou odrážet také jednoduše to, že se vám po nich stýská. Máte období smutku nebo se vám zasteskne při určitých příležitostech a vaše podvědomí si je přivolá ve snu. Někdy se blízcí objevují ve snech tehdy, kdy ztrácíte přehled o svém životě a nemáte ho plně pod kontrolou. Připomenou vám, abyste se soustředili na svůj život a možná i něco změnili.

 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku