Přejít k hlavnímu obsahu

Chcete zažít o Halloweenu něco, z čeho vám půjde mráz po zádech? Zkuste mluvit s mrtvými!

Info ikona
Mluvení s duchy

Pokud máte rádi nadpřirozeno, pravděpodobně jste někdy v životě zkoušeli vyvolávat duchy. Pokud jste to nikdy nezkusili, možná se ve vás probudí po přečtení následujících řádků zvědavost a některou z metod, jak mluvit s mrtvými či tzv. vyvolávat duchy, vyzkoušíte.

Info ikona
Ouija

Spiritistická tabulka Ouija

Ouija je spiritistická tabulka, na které se nachází písmena abecedy, čísla od nuly do devíti, slova „ano“ a „ne“ a slovo „sbohem“ v dolní části. Součástí tabulky bývá plastové srdíčko či tzv. planžeta. Jedná se o předmět, na který si účastníci vyvolávacího obřadu položí prsty, a následně se hýbe tak, jak jej údajně vede duch. Účastníci pak pokládají otázky, na které má duch odpovědět právě pomocí spiritistické tabulky.

Vyvolávání pomocí pentagramu

V dalším z rituálů vytvoří člověk, který chce vyvolávat, kruh o průměru asi 2,7 metru, do kterého nakreslí pentagram. Poté vytvoří ještě jeden totožný kruh s pentagramem vedle, který slouží ke spoutání vyvolaného ducha. Tento obřad prý však vyvolává nepředvídatelné démony, takže ho raději nezkoušejte!

Info ikona
Křišťálová koule

Křišťálová koule

Pomocí křišťálové koule by mělo být lidské médium schopno vidět ducha nebo slyšet jeho hlas. Médium obvykle mluví za ducha a předává tak slova účastníkům přímo. Pokud máte doma křišťálovou kouli, můžete si zkusit, zda nejste médium i vy! Pořádně se zahleďte do koule a intenzivně myslete na zemřelou osobu, může to být i někdo z historie. Uvidíte v kouli náznak mlhy?

Vyvolání čarodějnice pomocí zrcadla

Připravte si rituál v dobře osvětlené místnosti. Zapalte pár svíček, poté zhasněte světla a postavte se před zrcadlo. Jakmile se ve svíčce rozehřeje dost vosku, postříkejte jím zrcadlo. Kolem sebe a zrcadla do kruhu nasypte sůl a rozmístěte svíčky. Během celého rituálu buďte velmi potichu! Jakmile vosk na zrcadle uschne, vezměte nůž a vyryjte do vosku jméno ducha, kterého chcete přivolat. Nakonec byste měli potřít zrcadlo trochou krve, ale tento krok doporučujeme přeskočit. Poté začněte procítěně vyvolávat čarodějnici, například slovy: „Čarodějnice v tomto čase, potřebujeme tvou pomoc. Ó, duchu, přijď, vyzýváme tě. Poděl se s námi o svůj příběh, než začne svítat,“.

Info ikona
Rituál

Mluvte s mrtvými pomocí svíček

Zapalte bílou svíčku a zaměřte se na osobu, se kterou chcete mluvit. Vezměte dva malé papírky, na jeden napište „ANO“ a na druhý „NE“. Pod oběma slovy nakreslete pentagram. Do roztaveného vosku na svíčce přidejte sůl, aby se na svíčku mohl napojit duch. Umístěte oba papírky co nejblíže a stejně daleko k plamenu svíčky. Poté se zeptejte, zda je s vámi přítomen nějaký duch. Sledujte plamen svíčky, a pokud se přikloní k papírku s nápisem „ANO“, můžete pokračovat v kladení otázek. Sledujte zvláštní znamení, jako je třeba zvláštní poloha svíčky, vlnění plamenu apod. Po dokončení konverzace s „duchem“ svíčku prostě sfoukněte.

Přivolejte si upíra nebo vlkodlaka

Budete potřebovat papír, tužku, sůl a levanduli. Na papír poté nakreslete spirálu a přes ni velké X. Do tvaru kruhu rozsypte sůl a poté spalte levanduli. Pak přivolávejte nadpřirozené bytosti například takto: „Povolávám tě, upíre/vlkodlaku, do této místnosti! Přikazuji ti zůstat v mém kruhu bezpečí. Volám tě, abych tě mohl požádat o pomoc. Tak se staň!“. To je vše. Poté se jen nenechte pokousat.