Přejít k hlavnímu obsahu

Halloweenské rituály: Čarodějnice radí, jak za pomoci kouzel a talismanů získat peníze, lásku a štěstí

Halloween je magickou nocí, kdy se stírá hranice mezi světem živých a mrtvých. Je to mimořádně vhodný čas pro kouzlení. Čarodějnice vám poradí jednoduché postupy, kterými si i vy můžete do života přitáhnout peníze, lásku a štěstí.

Jak si o Halloweenu přičarovat peníze?

Halloween je mimořádně magickou nocí, kdy novodobé čarodějnice provádějí svá kouzla. Jejich triky můžete vyzkoušet i vy. Stacy Rapp se dlouhodobě tomuto oboru věnuje a webu Entrepreneur prozradila jednoduché kouzlo, které by vám mohli pomoci přičarovat si peníze. Radí, abyste si o této kouzelné moci vyrobili talisman, který bude peníze přitahovat. Říká se mu „mojo váček“. Jedná se o malý sáček, který se naplní bylinkami a jinými předměty. Je určen k nošení u sebe, jen tak plní svůj účel. Nemůžete však použít náhodné bylinky, každá z nich má svůj účel. Musíte si vybrat ty, které mají schopnost přilákat peníze. Mezi ně patří bobkový list, bazalka, skořice, hřebíček a nové koření. Váček, do kterého budete obsah vkládat, by měl mít zelenou barvu, jelikož to je barva peněz. Kromě bylinek byste do něj měli přidat drobné mince a vzkaz s konkrétní sumou, kterou si přejete získat spolu s popisem účelu, například „na vysněnou dovolenou“.

Mohlo by se vám líbit

Čarodějnické procesy v Salemu: Kletba vyřčená u soudu sužovala místní šerify a město dlouhé roky. Kdo byl muž, který ji vyřkl?

Nechvalně proslulé čarodějnické procesy Salemu jsou opředené řadou legend. Tento příběh se však skutečně odehrál. Vypráví o farmáři jménem Giles Corey kterého tehdy neprávem obvinili z čarodějnictví. Odmítl se přiznat a uvrhl kletbu na město i místní šerify. Přečtěte si celý jeho příběh.
svetzeny.cz

Přivolat lásku lze, ale má to svá úskalí

Novodobá čarodějnice Helen Davidson hned na začátku upozorňuje, že neexistuje kouzlo, které by danou osobu donutilo se do vás zamilovat, pokud mezi vámi není žádná jiskra, chemie, přitažlivost a souznění. Lze však provést kouzlo, které může pomoci „popostrčit“ člověka, o kterého máte zájem a tušíte, že i on k vám něco cítí, aby konal. Musíte v domě najít dva předměty, které symbolizují muže a ženu. Mohou to být například šachové figurky krále a královny. Dejte je na rovný povrch – poličku či krbovou římsu. O Halloweenské noci je prvně o kousek posuňte k sobě. V následujících dnech je přibližujte do té doby, než budou stát u sebe.

Info ikona
Láska

Pokud byste chtěli utužit stávající vztah, proveďte jiný rituál. Budete potřebovat dvě červená jablka, červenou či růžovou svíčku, červenou stužku, pero a malý kousek papíru. Zapalte svíčku a na malý kousek papíru napište své jméno a jméno partnera. Jablka nakrájejte na polovinu. Z každého jablka vezměte jednu polovinu a vložte mezi ně lístek. Stužkou pevně svažte obě poloviny jablka. Vyřkněte magickou formuli: „Naše láska je spojena magií. Vášeň skrze nás hoří. Laskavost skrze nás proudí. Naše láska je spoutána magií.“ Čarodějnice Alexa Thompson důrazně varuje, abyste se nikdy nesnažili získat lásku někoho, kdo o vás vůbec nestojí a jste si toho vědomi, tím byste mohli uvalit kletbu sami na sebe.

Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější ženy z eduardovského období, které pro zkrášlení používaly i vysoce jedovatý rulík zlomocný. Byly by symbolem krásy i dnes?

Eduardovské období je historickou etapou Spojeného království za vlády Eduarda VII. Trvalo od roku 1901 až 1910 a přineslo s sebou mnoho vynálezů, které používáme dodnes. Zároveň to však bylo období, kdy ženy používaly jedovatý rulík k rozšíření zornic očí nebo jedovatý olovnatý krém pro bledší pokožku. Podívejte se na některé z žen, které byly symbolem krásy v tomto období.
svetzeny.cz

Přitáhněte si do života štěstí

Jednoduchý rituál vám může pomoci přitáhnout si do života štěstí. Většinou se praktikuje v době novoluní, ale i o Halloweenu bude mít magickou moc. Budete potřebovat bílou svíčku, 7 okvětních lístků červené růže, sůl a talířek. Talíř položte na poličku a za pomoci soli na něm vytvořte ochranný kruh. Dovnitř kruhu umístěte 7 okvětních lístků červené růže. Doprostřed dejte svíčku a zapalte ji. Sedněte si, pomalu dýchejte a relaxujte. Představujte si, že kráčíte po cestě a všechny překážky vám ustupují. Otevírají se vám nové dveře. Nahlas řekněte: „Za mou hojnost a úspěch vděčím vyšší síle, našel jsem svůj úděl a lásku. Někdo na mě seshora dohlíží. Jsem s tebou.“ Rituál opakujte sedm následujících dní.

Zdroje: Entrepreneur, BBC, Elite Daily, Wales Online, Spells8

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Vypočtěte si číslo, které určí, jaká první velká životní výzva vás čeká. Bude to těžké rozhodnutí, problém ve vztahu nebo nedostatek sebedůvěry?

Numerologie člení náš život na několik období, přičemž každé z nich je spojeno s určitou životní výzvou. Jaká bude ta první, která vás čeká? Zjistěte to za pomoci jednoduchého výpočtu. Musíte se připravit na těžké rozhodování, problém ve vztahu či budete řešit nedostatek sebedůvěry?
svetzeny.cz