Přejít k hlavnímu obsahu

Opadá vášeň ve vašem vztahu?

Pryč jsou ty dny, kdy neuběhlo deset minut, aniž by vám od vašeho miláčka nepřišla aspoň jedna romantická sms, povídali jste si spolu celé noci nebo drobili žmolenku z koláče do čerstvě povlečených peřin při nedělní snídani do postele. To však neznamená, že je lásky konec, stačí jen znovu zažehnout onu pověstnou vztahovou jiskru.

Začněte klasikou

Ne nadarmo se říká, že muže lákají nové věci. Pořiďte si nové luxusní prádlo, nemusí se jednat o erotický kousek, nad kterým by se začervenala i profesionální striptérka, kupte si prostě jen něco hezkého, co běžně nenosíte. Pokud nejste fanynkou prádla, pořiďte si romantickou noční košilku, třeba takový satén dokáže divy.

Romantický víkend ve vedlejším městě

Nejklasičtějším doporučením vztahovým koučů je vyrazit s partnerem na dovolenou. Jenomže to vždy bohužel dost dobře nejde. Někdy jsou překážkou finance, jindy časový pres a velice často také péče o děti. Uplaťte maminku, sestru nebo kamarádku na víkend se vám o ratolest klidně postará. A že nemáte dostatek financí? Stačí přeci strávit víkend ve vedlejším městě, nedaleké vesnici, přírodě, která je blízko a přitom dostupná.

Pokud není možno obětovat celý víkend, rozkouskujte si společně strávený čas do více dní. Vždy je co slavit. Nevěříte? Stačí si otevřít kalendář významných dní a hned v květnu narazíme na spoustu zajímavých příležitostí k oslavám. Kromě prvního máje spolu můžete oslavit třeba den slunce v parku, den hasičů hašením žízně na terásce příjemné hospůdky, či třeba den Afriky v sauně.

Společná aktivita

Že jste spolu na začátku chodívali na squash či tenis? Nebo bowling a biliár? Tak proč si to zase nezopakovat? Výmluv, že není čas nebo peníze, je vždycky dost. Zkuste si racionálně vypsat důvody, které vám brání v tom společnou aktivitu vykonávat, a brzy uvidíte, že je potřeba jen elán a inciativa.

Další možnost je vyzkoušet úplně něco jiného, trh se plní nabídkami zážitkových agentur a pomalu stačí jen poslepu píchnout prstem do zážitkového lístku a náhodně vybrat šílenou aktivitu, v rámci které spolu strávíte čas.

hezke_pradlo

Probuďte v něm žárlivost

Slabá žárlivost není nikdy na škodu, protože zaručeně probouzí nejen ostražitost partnera, ale i jeho zájem o vás. Zdržte se občas trochu v práci, dejte si s kamarádkou víno, nebo si zajděte někam do klubu. A nic nevyprávějte, jen přijďte domů veselá a šťastná. Brzy uvidíte, že se muž začne zajímat, případně vymýšlet alternativní program tak, abyste neměla čas ani pomyšlení odbíhat s pomyslným jiným mužem.

.
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška