Přejít k hlavnímu obsahu

Příšerný Halloween nečeká jen na jedno znamení zvěrokruhu. Vodnáři budou podráždění, Berani zažijí zmatek

Info ikona
Horoskop

Sladkosti, horory, kostýmy–na to vše se těšíme kvůli Halloweenu. Zdá se ovšem, že ne všechna znamení zvěrokruhu čeká vydařený "den duchů". Pokud patříte mezi následující trojici, buďte opatrní a vnímejte svoje nálady.

Duchové, dýně, pavouci ... Halloween má velmi zvláštní atmosféru a každé znamení zvěrokruhu to cítí po svém. Zatímco někteří si dokážou užít pošmourný festival plnými doušky, pro jiné je důvodů k oslavám méně. Bohužel následující znamení zvěrokruhu čeká strašlivý Halloween:

Beran

Konstelace hvězd nezasáhne Berana tak silně jako další dvě znamení zvěrokruhu, ale přesto pociťuje o halloweenské noci neznámou nejistotu. Spouštěčem toho může být úhel quinkunx (150 stupňů) ke Slunci Štíra a Měsíci Jungfau, ve kterém se Beran nachází. Tato pozice často vytváří zmatek. Zdá se, že to, co ohnivé znamení obvykle vzrušuje, nefunguje a ve své kůži se cítí nepříjemně. Možná pomůže změna místa nebo oblečení?

Blíženci

Blíženci ve skutečnosti milují večírky a převleky a jsou mistři v vklouznutí do role. Ale letos se cítí nějak vystresovaní a nepohodlní. Pokud něco nejde podle plánu, vzdušné znamení si rychle zoufá a chce se všeho vzdát. Může to být postavení znamení k Měsíci Panny. Možné řešení: Snižte očekávání a relaxujte – co nejlépe to umíme a především na Halloween.

Vodnář

Období Štíra představuje pro Vodnáře období s mnoha výzvami, protože znamení zvěrokruhu je kolmo, tedy 90 stupňů, ke Štírovi. Do této doby spadá i Halloween. Vodnáři jsou v tento den snadno podráždění a nezvládají halloweenské žerty, jako je strašení a podobně. Bohužel se tato špatná nálada přenáší i na jejich okolí, a proto se vzdušné znamení musí připravit na konflikty. Možná pár kyselých gumových medvídků pomůže udělat Vodnáře přece jen trochu zábavnějším?

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.