Přejít k hlavnímu obsahu

Minulé životy: Jak poznat, že tohle možná není váš první život, který na zemi žijete

Info ikona
Oko, minulé životy

Přemýšlíte nad minulými životy? Máte pocit, že tohle není váš první život a nesete si nějaké vzpomínky nebo zatížení z toho minulého? Opakují se vám stále stejné či podobné sny a vy si to neumíte vysvětlit? Možná tohle není váš první život, který na zemi žijete.

Kdo jsem byl/a v minulém životě? Pokládáte si tuto otázku? Možná cítíte, že jste už jeden život prožili, v některých situacích zažíváte pocit Déjà vu, tedy jste dané místo už navštívili nebo stejnou situaci prožili. Opakují se vám stále stejné sny? Může to být náznak toho, že se k vám snaží minulé životy promlouvat. Možná jste se už po této zemi toulali. Jaké signály tomu nasvědčují?

Máte trvalé vzpomínky

Už jste si někdy řekli, že jste se narodili ve špatné době? Cítíte, že se mnohem více hodíte do padesátých let? Nebo by se vám víc líbilo v dobách Marie Antoinetty? Někdy to lidé mohou cítit velmi silně a intenzivně a může to být právě znak spojení s minulými životy. Mohou se objevovat také takzvané trvalé vzpomínky, které vás přepadnou v různých chvílích, při pohledu na znaménko na těle, při sledování určitých situací a podobně.

Čtyři znamení, že váš minulý život ovlivňuje ten současný: Pokud je budete ignorovat, nikdy se vám nepřestanou dít špatné věci

svetzeny.cz

Traumata a fobie

Každý člověk se něčeho bojí, něco mu nedělá dobře a během života se to může různě měnit, zmírnit i stupňovat. Může to být jistý odkaz na minulé životy, traumata, která se nám v minulém životě stala nás děsí i v tom současném. Může to být strach z pavouků, z určitého čísla, předmětu, zvířete, z konkrétního místa a podobně.

Sny, které se opakují

Sny jsou určitým odrazem mysli. Během dne se lidé často kontrolují, potlačují myšlenky, které se jim nehodí na schůzce s klienty nebo doma, když vaří a ještě pečují o děti. V noci, když nemáme vše pod kontrolou, vám mohou sny naznačovat, co vás trápí. Opakující se sny, které navíc neumíte moc zařadit do běžného života, mohou být odkazem na minulé životy a to, co jste v nich prožili.

Jak s pomocí sklenice, slané vody a octa odhalit negativní energii v domě a jak domov vyčistit od všeho zlého

svetzeny.cz

Předvídáte různé situace

Prekognice nebo také druhý pohled či pohled do budoucnosti může být dalším signálem minulých životů. Jde o schopnost skrz kterou můžete vidět, snít nebo cítit co se v budoucnu stane. Obvykle to jsou náznaky, někdy se tomu říká třeba také šestý smysl.

Cítíte se starší

Necítíte se na svůj věk? Jste pořád mladí, to je víc než jasné. Někteří však mohou mít takzvaně starou duši a to i když je jejich věk mladý. Cítíte se, že máte víc, než vám ve skutečnosti je a to třeba chováním, myšlením i způsoby, které vyznáváte. Pocit vyššího věku než je ten skutečný se může spojovat s tím, že se vaše duše mnohokrát reinkarnovala.

Zdroj článku