Přejít k hlavnímu obsahu

3 typy spřízněných duší, které v životě potká každý z nás: Jaký je jejich úděl a proč tato setkání nejsou náhodná?

Info ikona
Spřízněné duše

Každý z nás v životě potká tyto tři typy spřízněných duší. Neděje se to náhodou, každá z nich je k nám seslána s určitým záměrem. Naučte se rozpoznat tyto tři typy a zjistěte, jaký je jejich úděl. Vnese to světlo do vašeho života a umožní vám to pochopit, proč se tato setkání dějí.

1. Spřízněné duše, které nás navrací na cestu danou osudem

Každému z nás byl vepsán určitý osud a životní úděl. Je možné, že během života „zabloudíme“ a z cesty sejdeme. Naštěstí tu nejsme sami a vesmír nám dokáže seslat spřízněnou duši, která nás opět zavede správným směrem. Tento typ spřízněných duší s námi obvykle zůstává delší čas, někdy až do konce života, aby na nás dohlížel. Často to bývá náš životní partner. Je možné, že s touto spřízněnou duší máte spojení už z minulého života, že vás provází už snad celé věky, aby vám pomohla splnit váš účel. V momentě, kdy tuto spřízněnou duši potkáte, můžete cítit zvláštní vibrace, poznáte, že toto setkání je jiné, osudové. Tyto duše vibrují stejnou frekvencí jako vy, proto máte už při prvním setkání pocit, že si skvěle sedíte a znáte se roky, i když jste se nikdy předtím neviděli.

Na základě čeho se do vás někdo zamiluje? Prozradí to měsíc narození!

svetzeny.cz

2. Spřízněné duše, které nám připomínají, kým jsme

Každý z nás měl v dětství nějakou vášeň, pro kterou jsme žili. Časem se však od těchto snů mnohdy odkloníme, například tím, že si vybereme opor s lepším uplatněním a naši vášeň upozadíme. Pokud to však pro nás byla ta správná cesta, vesmír nám sešle spřízněnou duši, která nás opět dobře nasměruje tím, že nám připomene, kým jsme. Krásným příkladem může být například životní cesta spistovatele Roalda Dahla, jehož knihu Karlík a továrna na čokoládu zná asi každý z nás. Roald Dahl byl čokoládou fascinován už od útlého dětství. Jeho sny však šly stranou, když po vypuknutí druhé světové války narukoval k RAF. V té době vůbec neměl myšlenky na psaní, vše však změnilo setkání se spisovatelem C.S. Forestrem, který jej motivoval, aby začal také psát. Kdyby nebylo tohoto setkání se spřízněnou duší, těžko říct, zda by někdy Roald Dahl napsal svá díla.

Info ikona
Spřízněná duše

3. Cizinci

Možná si říkáte, jak je možné, aby se úplně neznámý člověk stal vaší spřízněnou duší, ale je to tak. Cizinci jsou velmi zvláštním typem spřízněných duší, které mají sílu změnit vaše směřování, nevědomky vám ukázat správnou cestu. I vy můžete být něčím cizincem! Stačí k tomu úplná maličkost, ani není nutně potřeba, aby na vás daná osoba promluvila. Stačí například, že začínající návrhář vrazí do náhodného člověka a všimne si zajímavého detailu, který posléze použije pro svou tvorbu a třeba to zrovna bude ta věc, která ho proslaví. Někdy nás může inspirovat pár vět prohozených s někým na večírku nebo i vyposlechnutý hovor ve vlaku. Možnostem se meze nekladou, pamatujte, že nic se neděje náhodou. Pokud by vás toto téma zajímalo, vyhledejte si tzv. efekt motýlích křídel, který popisuje mechanismus, kdy malý okamžik může drasticky změnit život člověka.

Info ikona
Cizinci