Přejít k hlavnímu obsahu

Vídáte na hodinách stejná čísla? Promlouvá k vám vesmír prostřednictvím kódů. Jedničky jsou počátkem duchovní cesty

Stává se vám, že když se podíváte náhodně na digitální hodiny, spatříte na nich stejná čísla jako 11:11 atp.? Možná už jste slyšeli, že si v tento okamžik máte něco přát. Podle numerologů k vám však promlouvá vesmír, kdy každá kombinace čísel má svůj specifický význam. Přečtěte si, co která čísla na hodinách znamenají.

Numerologie měsíce srpna: Musíme čelit svým strachům. Nejvíce to pocítí životní číslo 2

Přinášíme vám velkou numerologickou předpověď pro měsíc srpen. Stačí provést jednoduchý výpočet životního čísla a přečíst si, co vás v srpnu čeká. Každé životní číslo čekají změny v jiné oblasti. Zjistěte, na co se musíte připravit vy.
svetzeny.cz

Čísla jsou jazykem vesmíru

Podle numerologa Jesse Kalsi jsou čísla jazykem vesmíru a vesmír k vám promlouvá prostřednictvím kódů. Čím více se učíte naslouchat, tím více jste podle něj zmocněni naplnit svůj osud a dosáhnout hluboké radosti, jakou si zasloužíte. Ať už se jedná o samé jedničky nebo pětky, když se podíváte náhodně na hodiny, pokud je vídáte znovu a znovu, je to znamením, že musíte věnovat pozornost své mysli, tělu a duši. Někteří spiritualisté označují tato čísla za „čísla andělů“, což v podstatě znamená totéž – vesmír se vám snaží něco sdělit. Někteří mají za to, že tato čísla používají strážní andělé ke komunikaci.

Info ikona
Hodiny

11:11

Jedním z nejčastěji vídaných čísel je jednička. Mnoho lidí si něco přeje, když na hodinách spatří právě 11:11. Je to oblíbená pověra, jelikož v numerologii značí číslo 1 nezávislost, sebedůvěru a nové začátky, což tvoří pro přání příznivý vzorec. Lidé často vídají čtyři jedničky, když právě začínají svou duchovní cestu. Pokud na hodinách často vídáte alespoň tři jedničky, znamená to, že jsou vaše myšlenky mocné. Věnujte pozornost energii, kterou uvolňujete do světa, a ujistěte se, že je v souladu s vašimi cíli.

22:22

Pokud se vám náhodou podaří na hodinách spatřit čtyři dvojky, je to připomínka toho, že jste ve správný čas na správném místě. Dvojky totiž v numerologii značí harmonii a soužití, což může naznačovat, že jsou věci momentálně v rovnováze. Týká se to zejména rovnováhy ve vašich romantických vztazích. Pokud vidíte tři dvojky, vesmír vám dává najevo, že brzy najdete svou spřízněnou duši. Věnujte tedy pozornost lidem, kteří vstupují do vašeho života.

03:33

Tři trojky jsou symbolem portálu a brzy můžete ve vašem životě očekávat růst. Ve vaší budoucnosti na vás čekají dobré věci. Spojení tří trojek značí vyrovnání mysli, těla i duše – číslo trojice. Může to být také zpráva z vesmíru, že něco není v rovnováze a vy se musíte přizpůsobit.

04:44

Tři čtyřky jsou symbolem bezpečí a znamenají, že jste podporováni. Pokud vídáte toto číslo často, možná pochybujete o svém smyslu života. Musíte začít naslouchat své intuici, která vás navede na správnou cestu.

Srpnový horoskop lásky: Rak znovu otevře své srdce, Váhy potkají osudovou lásku

Jak se vám bude dařit v milostném životě v srpnu? To zjistíte v našem horoskopu lásky, který zahrnuje každé z dvanácti znamení zvěrokruhu. Budete mít štěstí v lásce a potkáte svou spřízněnou duši, nebo vás čekají partnerské výzvy?
svetzeny.cz
Info ikona
Hodinky

05:55

Tři pětky znamenají blížící se změnu. Když se tak stane, měli byste změnu přijmout. Změny se blíží i v případě, že často vídáte dvě pětky.

06:06

Dvě šestky mohou znamenat, že se obáváte o některý aspekt svého života a přemýšlíte negativně. Musíte znovu naleznout rovnováhu a nechat některé nefunkční věci odejít z vašeho života.

07:07

Dvě sedmičky znamenají, že se přemáháte a měli byste si odpočinout. Možná byste také měli začít hledat duchovní naplnění.

08:08

Pokud vídáte dvě osmičky, vesmír vám dává signál, že máte ve svém životě hojnost, ať už jde o lásku, přátelství nebo třeba peníze.

09:09

Dvě devítky znamenají, že určitá část vašeho života končí.

00:00

Čtyři nuly jsou silným poselstvím lásky shůry.

Zdroje: Jesse Kalsi, YourTango