Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie měsíce srpna: Musíme čelit svým strachům. Nejvíce to pocítí životní číslo 2

Přinášíme vám velkou numerologickou předpověď pro měsíc srpen. Stačí provést jednoduchý výpočet životního čísla a přečíst si, co vás v srpnu čeká. Každé životní číslo čekají změny v jiné oblasti. Zjistěte, na co se musíte připravit vy.

Musíme čelit svým strachům

Číslem měsíce je po součtu (2 + 0 + 2 + 2 + 8 = 14, 1 + 4 = 5) dobrodružná pětka, která miluje výzvy. Tento měsíc budeme muset čelit svým strachům. Měsíc srpen také přinese několik šancí na karmickou očistu, pokud někomu něco „dlužíte“ (nikoliv pouze v materiálním slova smyslu, vesmír zařídí, aby se věci daly zase do rovnováhy. Srpen se také pojí s mocnou osmičkou, která zvyšuje naší sílu a vitalitu. Tento měsíc je potřeba nechat mysl odpočinout. Je potřeba odstranit strachy, které vás brzdí v rozvoji. Číslo 14 je varováním, abyste se nepouštěli do slovních konfrontací.

Mohlo by se vám líbit

Co o vás vypovídá čas vašeho narození: Kolem poledne se rodí intelektuálové, večer manipulátoři

Co o vás vypovídá čas vašeho narození? V jednotlivých časových oknech se rodí různé typy osobností. Zjistěte, jaké vlohy byly dány do vínku vám dle hodiny narození. Jste rozený lídr, filozof, podnikatel či mistrný manipulátor?
svetzeny.cz

Vypočtěte si své životní číslo a zjistěte, co vás čeká v srpnu

Numerologická předpověď se většinou odvíjí od tzv. životního čísla. Vypočítat ho je jednoduché, stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (vaše životní číslo)

Životní číslo 1

V srpnu se vám bude dařit zejména po pracovní stránce. Bude to pro vás rozhodně dobrý měsíc. Na pracovišti budete s lidmi dobře vycházet a využijete přitom své diplomatické schopnosti. Máte dokonce šanci urovnat spory vašich blízkých. Nezadaní mají v srpnu šanci na seznámení.

Životní číslo 2

Neměli jste ještě letos dovolenou? Tak na ni v srpnu vyrazte, potřebujete ji jako sůl. Načerpáte tam inspiraci a dost možná tam přijdete i na řešení některých vašich problémů. Pro vás více než pro jakékoliv jiné číslo platí, že budete muset čelit vašim strachům. Budete muset bojovat s nějakou formou nespravedlnosti.

Životní číslo 3

Nečeká vás úplně nejlepší měsíc, ubíjet vás totiž bude stereotyp a nudná denní rutina. Srpen pro vás bohužel není odpočinkovým měsícem. Nebude prostor pro prokrastinaci. Může však přinést dobrou pracovní příležitost.

Životní číslo 4

V srpnu se nezastavíte, numerologie vám předpovídá hektický měsíc. V práci máte šanci udělat dobrý dojem, což by mohlo přinést finanční odměnu. Nenechte se zaskočit překvapeními v práci i v právní oblasti. Srpen je má pro vás přichystaná. Vaši pozornost si také vyžádá někdo z rodiny či přátel. V srpnu máte velkou šanci zamilovat se, je to příznivý měsíc pro romantiku a milostný život.

Mohlo by se vám líbit

Nejhezčí oči podle znamení zvěrokruhu: Kozorozi vás dostanou pouhým zamrkáním, Blíženci optimistickým pohledem

Každý je něčím výjimečný a atraktivní. Stejně tak každá žena a každé znamení zvěrokruhu. A právě některá znamení mají díky hvězdám výrazný a hluboký pohled, který vás okamžitě okouzlí. Síla jejich pohledu totiž vyzařuje životní optimismus, pohodu, sílu a možná také dokáže i čarovat. Ve kterých očích se zračí hluboký pohled studánky a také silná energie? Tahle znamení mají jednoznačně nejvýraznější pohled z celého zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Životní číslo 5

Srpen pro vás bude velmi stabilním měsícem, na obzoru nejsou žádné výkyvy. V práci obdržíte pochvalu za dobrý výkon. V srpnu se do vás někdo zakouká, vy se však budete soustředit na něco jiného. Nebude to čas pro navazování nových vztahů, toužíte být ještě chvíli sami. Zadaní budou mít pocit, že na ně má partner přehnané požadavky.

Životní číslo 6

V srpnu se uzavřete do sebe. Mohou nastat konflikty v sociální rovině kvůli vašemu perfekcionalismu. Nebudete mít pochopení pro druhé, možná dokonce ztratíte nervy. Měli byste si udělat čas na praktiky, které zklidní vaši mysl, například na meditaci. Neplatí to však pro partnerský vztah, tam bude vše zalité sluncem.

Životní číslo 7

V srpnu budete muset řešit hlavně peníze. Pokud máte finanční potíže, nezaplacené složenky či dluhy, je třeba se zaměřit na to, abyste vše dali postupně do pořádku. Ve vztazích se vám však bude dařit, s partnerem si budete rozumět lépe. Nezadaní mohou na svou spřízněnou duši narazit v práci.

Životní číslo 8

Vaší výzvou pro měsíc srpen je nechat některé věci odejít. Ať už jste v myšlenkách s bývalým partnerem, se kterým už vás nic nepojí nebo si stále dokola něco vyčítáte, musíte s tám přestat. Začněte se dívat dopředu. Svěřte se přátelům, řekněte jim o svém strachu a úzkostech, uleví se vám. Nezačínejte nové vztahy, když nemáte dořešenou minulost.

Životní číslo 9

Srpen přináší do vašeho života nový svěží vítr. Budete se cítit jako znovuzrození, pozitivní změny se budou dít v různých sférách vašeho života. Neriskujte, co se týče financí, to by se vám mohlo vymstít. Pro nezadané platí, že se objeví nový zajímavý protějšek, dobře si jej ale po celý měsíc prověřte, jinak by vám mohl zlomit srdce.

Zdroje: 3HO, World of Numerology